preloader
Przejdź do głównej treści
8705003defd625139d8b28e629121a1aff0b7c

8705003defd625139d8b28e629121a1aff0b7c

Świętujemy urodziny klubu w dniu meczu z Lechem Poznań!

W kolejnych dniach będziemy zdradzać kolejne szczegóły wydarzeń, które będą towarzyszyć całemu przedsięwzięciu.

Szykujemy dla Was wiele dobrego i obiecujemy, że będzie ciekawie!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2880

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 14.04.2026 12:00
,mecz premium" to nie jest dobry moment do świętowania
pikolo

pikolo

(48369/72000) 14.04.2026 12:05
"Szykujemy dla Was wiele dobrego". Nam nie trzeba żadnych epickich kiełbas, tańszego piwa ani darmowego malowania twarzy. Nie trzeba również przemówień z nawiązaniami do Mahatmy Gandhiego ani nawet Józefa Piłsudskiego. Wystarczą 3 punkty.
1962

1962

(62490/72000) 14.04.2026 12:08
Dla mnie najlepsza, będzie wygrana z Lechem.
jaro111

jaro111

(10297/12000) 14.04.2026 12:32
KTO MA URODZINY TEN STAWIA - Browar powinien być gratis z tej okazji
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 14.04.2026 12:42
Żeby w urodziny udało się jeszcze zapunktować i sprawić dla Klubu dla kibiców najlepszy z możliwych prezentów zdobyć ważne punkty do utrzymania Utrudnić odwiecznemu wrogowi drogę do MP większego prezentu iszczęścia nie mogę sobie wyobrazić
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 14.04.2026 12:59
Najważniejsza kwestia to gra naszej Drużyny i walka o pozytywny wynik w tym spotkaniu!!!
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 14.04.2026 13:58
Jak to mówią " nasz najlepszy wróg" wygrana w takim dniu byłaby super.????
lero

lero

(74645/96000) 14.04.2026 14:04
Kolejne urodziny a my dalej z pustą gablotą. Co tu świętować? Trzeba grać i wygrywać to w końcu coś do niej włożymy ale jak na razie na to się nie zanosi i to jest przykre. Niektórzy kibice już tego mogą nie doczekać a takich jest sporo. Alex obiecał gablotę wypełnić ale, żeby się nie okazało, że to były obiecanki - cacanki, skoro dzisiaj zamiast o pudło, walczymy o to, żeby nie spaść. Aha, jeszcze jeden buńczucznie obiecywał i słowa nie dotrzymał. Nazywa się Kamil Grosicki, fatalny gość
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 14.04.2026 16:33
Jak sie chłopaki jeszcze napompują urodzinami Pogoni, to im sie dopiero nogi poplaczą....
Robson

Robson

(8150/9600) 14.04.2026 17:15
Skoro świętujemy, to AH zrób nam prezent. Wypppieerdoool TK!!!! I mnie korzystaj z X-a!
saintsinner

saintsinner

(28129/36000) 14.04.2026 18:58
6 punktow do miejsca pucharowego, po wygranej z pyrkoszami nawet o miszcza mozna powalczyc :)
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 14.04.2026 19:57
Te wszystkie rocznice nie bardzo nam wychądzą. Jak sięgam pamięcią to w czapkę, skupmy się lepiej na meczu, taktyce, sposobie, nastawieniu aby wygrać ten pojedynek. A ten marketingowy bełkot zostawmy tym krórych on interesuje.