preloader
Przejdź do głównej treści
8705002af2d12f9ca70e66cdb42594fdd8734b

8705002af2d12f9ca70e66cdb42594fdd8734b

Świrska najlepszą młodą piłkarką Ekstrakligi

Lena Świrska z Pogoni została wybrana najlepszą młodą piłkarką sezonu, a szczecińska pomocniczka była ważnym ogniwem zespołu, w którym rozegrała 21 ligowych spotkań i zdobyła 9 bramek.

Najlepsza piłkarka: Paulina Tomasiak (Górnik Łęczna)
Królowa strzelczyń: Klaudia Miłek (Czarni Sosnowiec)
Trener sezonu: Sebastian Stemplewski (Czarni Sosonowiec)
Najlepszy gol sezonu: Paulina Tomasiak (Górnik Łęczna)
Najlepsza napastniczka: Klaudia Miłek (Czarni Sosnowiec)
Najlepsza młoda piłkarka: Lena Świrska (Pogoń Szczecin)
Najlepsza inicjatywa: Klubowy rekord frekwencji Lecha Poznań UAM
Najlepsza pomocniczka: Patrycja Sarapata (Czarni Sosnowiec)
Najlepsza obrończyni: Katarzyna Nowak (GKS Katowice)
Najlepsza bramkarka: Oliwia Szperkowska (Czarni Sosnowiec)

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1815

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

darecki73

darecki73

(45936/48000) 02.06.2026 07:44
Brawo Lena. Tym razem z Pogoni wyróżnienie otrzymała tylko kobieta. Panowie proszę brać przykład z koleżanek
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 02.06.2026 07:50
Gratulacje!
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 02.06.2026 08:26
A legendarny ambasador nic tutaj nie dostał? Przecież tak wybitni piłkarze powinni dostawać nagrody w każdej kategorii
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 02.06.2026 08:44
Gratulacje , powodzenia w dalszej karierze !
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 02.06.2026 10:42
Ta nowo mowa to jest analfabetyzm ... królowa strzelczyń ... nie ma takich słów w języku polskim, a kto ulega lub milczy takiemu językowi jest takim samym ****** jak ci co narzucają ten prostacki język, który obraża kobiety tak je nazywając.
Morfeusz

Morfeusz

(2515/2800) 02.06.2026 12:02
@kibic_MKS feminatywy w jezyku polskim istniały od pomad stu lat - chociazby w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Wyplewili je sowieci po drugiej wojnie światowej zmieniając język tak by bylo mniej indywidualnosci. Także pisząc takie rzeczy , ze te slowa nie sa polskie wykonujesz zadanie niszczenia języka polskiego które za cel przyjeli sobie sowieci.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 02.06.2026 12:17
Morfeusz ... jeszcze powinieneś dodać, że jestem ruską onucą ... wyłączyć tvn i iść spać.
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 02.06.2026 12:49
A więc to Putin każe nam mówić "pani profesor", "pani minister" podczas gdy "ministra", "profesorka" i "eko-loszka" to nasza staropolska tradycja... :D A wracając do tematu to Lena grała z chłopakami w Choszcznie wcześniej. Ani lepsza ani gorsza od 15latków z prowincjonalnego klubu (pamiętajmy też że dziewczyny grają z młodszymi rocznikami chłopaków). Prawdę mówiąc było to trochę zaskoczenie że tu nagle ekstraklasa, mistrzostwo, a teraz nalepsza juniorka, ale widać tak tam grają babki. Gratulacje i powodzenia w karierze!
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 02.06.2026 13:04
@stoczniowiec bo tak właśnie wygląda poziom kobiecej piłki. Największy problem to to, że trzeba do tego dopłacać bo nigdy się samo nie spłaci
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 02.06.2026 13:38
Brawo Lenka!! Tak grając na pewno trafisz już nie długo do...Barsy!! Czego Ci bardzo gorąco życzę!!
Morfeusz

Morfeusz

(2515/2800) 02.06.2026 13:57
@kibic_MKS @stoczniowiec Potraficie czytać ze zrozumieniem? Przejrzyjcie sobie historię i słownictwo języka polskiego w dwudziestoleciu międzywojennym i przejrzyjcie sobie reformy językowe wprowadzone za PRLu oraz jaki miał być cel tych reform. Krzyczenie, ze uzywanie form żeńskich to jakas nowomowa to po prostu kłamstwo. Jest to powrót do zasad i zwyczajów języka polskiego, które istniały na grubo zanim się urodziliscie, a które chciał zniszczyc PRL. W ten sposób pokazujecie ze w dupie macie szacunek do historii i zwyczajów naszego jezyka polskiego.
gorilla2003

gorilla2003

(21575/24000) 02.06.2026 18:20
@stoczniowiec ekoloGia - ekoloŻka
bravoboss

bravoboss

(248/300) 02.06.2026 23:00
Zaorajmy tą kobiecą piłkę. To zbędny koszt. Chyba Wieczysta Kraków ma więcej kibiców niż kopiące piłkę panie
rusnak

rusnak

(17924/18000) 19.06.2026 11:37
https://i.postimg.cc/sg1bTWWf/images.png