preloader
Przejdź do głównej treści
8705001232920aee464bbffefa4f57cee9d3ea

8705001232920aee464bbffefa4f57cee9d3ea

Sytuacja kartkowa przed meczem z Lechem

W zespole prowadzonym przez trenera Nielsa Frederiksena z urazami zmagają się od dłuższego czasu Alex Douglas, Kornel Lisaman i Kamil Jakóbczyk. Ponadto, do pełnej dyspozycji po kontuzji nie zdołał jeszcze powrócić Radosław Murawski. Nie ma natomiast w ekipie "Kolejorza" zawodników, którzy musieliby pauzować w sobotę z powodu kartek.

W naszej drużynie również nie ma przed sobotnim starciem pauz kartkowych. Po takich do dyspozycji trenera Thomasa Thomasberga przeciwko Lechowi ponownie będą Leonardo Koutris i Dimitrios Keramitsis. W ostatnim spotkaniu w Gliwicach z powodu urazów nie zagrali Rajmund Molnar, Linus Wahlqvist, Jose Pozo, Benjamin Mendy, Sam Greenwood, a także Hussein Ali.

Żółte kartki w PKO Ekstraklasie:

6 - Danijel Loncar
5 - Musa Juwara, Linus Wahlqvist
4 - Jose Pozo, Sam Greenwood, Hussein Ali, Leonardo Koutris, Dimitrios Keramitsis
3 - Mor Ndiaye, Fredrik Ulvestad, Valentin Cojocaru, Benjamin Mendy
2 - Kamil Grosicki, Jan Biegański
1 - Paul Mukairu, Kellyn Acosta, Leonardo Borges, Attila Szalai

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 3397

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (2)

1962

1962

(62490/72000) 16.04.2026 10:24
Żółte kartki dla bramkarzy zwykle dyktowane są za niesportowe zachowanie. Żeby nazbierać 3 szt, to już jest wyczyn naszego bramkarza. Ulve musi uważać, ale jak znam życie, to złapie kartkę w meczu z Lechem i nie zagra z Cracovia. Może to i dobrze, bo będzie nam bardzo potrzebny w kolejnych spotkaniach
realista!

realista!

(30372/36000) 16.04.2026 11:11
Ja liczę na to, że Ulve w ogóle nie złapie 4.kartki i będzie grał w każdym meczu do końca sezonu. A jak ma złapać to już po zapewnieniu sobie utrzymania ;) Kiedyś Bursztyn dostał 4 żółte kartki w sezonie, mimo że nie zagrał w żadnym meczu! Wszystko za pyskówki z sędziami. Stare dzieje, jeszcze za Kostka Runjaicia to było. A co dziś robi Bursztyn w ogóle? Gra w Lechii Zielona Góra widzę - to 3.liga, zajmują 2.miejsce, a nasz były golkiper zagrał w 25 meczach (w jednym nie zagrał), puścił tylko 15 goli i aż 13 razy zachował czyste konto! Normalnie chłopak znalazł sobie swoje miejsce na ziemi :D