preloader
Przejdź do głównej treści
870500ab92fab7a50a99518f16d47adcedbc18

870500ab92fab7a50a99518f16d47adcedbc18

Szalai z zespołem, Ali indywidualnie, Mendy poza treningiem

Węgierski defensor wrócił z urazem ze zgrupowania kadry Węgier. W meczu z Legią znalazł się w kadrze meczowej, ale całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Teraz w obliczu kolejnych absencji jego powrót jest pozytywem dla trenera Thomasa Thomasberga.

W trakcie czwartkowych zajęć indywidualnie pracował Hussein Ali, który nabawił się urazu na ostatnim treningu przed starciem z Legią. Trwa walka z czasem, aby zawodnik wrócił do pełnej dyspozycji.

W czwartek z drużyną nie trenował za to Benjamin Mendy, który z powodu kontuzji opuścił boisko w ostatnim meczu z Legią.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4758

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (32)

bumka

bumka

(915/1200) 09.04.2026 17:40
Lepiej by byłoby dać odpocząć herosom tej drużyny ,zagrać mecz z Piastem młodymi oczy by tak nie krwawiły
James

James

(42126/48000) 09.04.2026 18:03
W historii Pogoni, której sięga moja pamięć, było tylko dwóch trenerów, którzy dźwignęli Pogoń i ją unieśli. To był "Napoleon" śp. Pan trener Leszek Jezierski. Wywalczył z klubem największy sukces, zdobył w sezonie 1986/87 wicemistrzostwo Polski. Poza tym w sezonie 1991/92 wprowadził portowców do ekstraklasy, a wiosną 1999 roku uratował szczecinian przed degradacją. I drugi Pan trener Kosta Runjaič. Uratował przed degradacją i wzniósł w następnych latach, rok po roku. Także @Alex, Chcesz tu grać poważny temat? Bez względu na wszystko jak to się zakończy tego Maja. Sięgaj kiesy głębiej i do Udine po faceta od nowego sezonu 26/27.
Gigi

Gigi

(9283/9600) 09.04.2026 18:17
@James Ty tak na serio z tym Runjaiciem, żeby Alex go wziął z Udinese? Bo 1 kwietnia już był, być może nie zauważyłeś? Jak Ty sobie wyobrażasz, że trener zespołu Serie A przychodzi do Ekstraklasy ratować zespół zagrożony spadkiem? Nawet gdyby Alex mu złoty pomnik postawił, to jest niemożliwe! Niektórzy piszą też o Kolendowiczu i też się nie mogę nadziwić. Po co miałby tutaj wracać, zepsuć sobie CV możliwym spadkiem? Nie mówiąc o jego relacjach z Hagitagim, które nie były najlepsze. Ludzie, ogarnięcie się! Zastanówcie co piszecie, bo to są jakieś bzdury!
James

James

(42126/48000) 09.04.2026 18:21
@Gigi "Jak Ty sobie wyobrażasz, że trener zespołu Serie A przychodzi do Ekstraklasy ratować zespół zagrożony spadkiem? " Nie. Napisałem: Bez względu na wszystko jak to się zakończy tego Maja. Sięgaj kiesy głębiej i do Udine po faceta od nowego sezonu 26/27.
Gigi

Gigi

(9283/9600) 09.04.2026 18:27
Tak, masz rację miałeś na myśli od nowego sezonu. Ale nawet jak się utrzymamy, to wciąż nie będziemy atrakcyjną opcja dla Kosty.
TritumX

TritumX

(21106/24000) 09.04.2026 18:39
Zwolnic fransuskiego blazna po sezonie, nic nie wnosi ten balast.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 09.04.2026 18:55
ale by sie nam przydal taki nowak,gieksa juz wygrywa z rakowem a my sie modlimy o utrzymanie masakra
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42702/48000) 09.04.2026 19:03
No nie wiem co myśleć o Benjaminie. Mnie akurat on sie podoba kiedy gra, problemem jest ze nie moze na całe 90 minut no i jeszcze te urazy. Ja tam złego słowa o nim nie powiem ale my potrzebujemy graczy na całe spotkanie, a nie kawałki lub co drugie. To ze jego zatrudnilismy, to nie jest jego wina. Żeby miał siły to byłoby super...
Andre

Andre

(19176/24000) 09.04.2026 19:22
Niektórzy w naszym ostatnim meczu w lidze z GKSem dopisują nam trzy punkty, a tymczasem w PP GKS już jedzie z Rakowem 0-2 do przerwy.
pawel

pawel

(64050/72000) 09.04.2026 19:34
Szkoda, ze Mendy nie moze grac. Bez niego bedzie ciezko. Wazny zawodnik. Wspiera organizajce oraz miasto. Pech.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 09.04.2026 19:57
Gieksa zapomniała po przerwie jak się gra.
Andre

Andre

(19176/24000) 09.04.2026 20:23
Ale mwcz
Andre

Andre

(19176/24000) 09.04.2026 20:23
Ale mecz w Częstochowie 3-3
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 09.04.2026 21:06
4-4 dobry mecz
Andre

Andre

(19176/24000) 09.04.2026 21:07
4-4 półfinał godny finału.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 09.04.2026 21:13
Gdzie my do walki o cokolwiek, ani o mistrza, ani o wygranie pucharu, Raków z GKS walczą jak na śmierć i życie, nasza śmietanka może sobie puścić w tv i patrzeć jak się zapierdala po tytuły
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 09.04.2026 21:21
Mimo przegranej widać było zaangażowanie i walkę Gieksy - średnio widzę tutaj zdobycie choćby punktu.
marek9636

marek9636

(107055) 09.04.2026 21:38
Fajnie być w finale, natomiast miałbym obawy jakbym zniósł psychicznie 3 raz wyjazd na finał. Jakbyśmy tam 3 raz dostali w cymbał.
Andre

Andre

(19176/24000) 09.04.2026 21:40
Thomas powinien naszym gwiazdeczkom puścić ten mecz i pokazać jak wygląda gra z zaangażowaniem do samego końca.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 09.04.2026 21:51
Finał Górnik Raków ???? taki to ku**a klubik je**ny z zajezdni bez stadionu , co roku grający na warunkowej licencji zbiera tytuły, a nam ku**a pozostał los je**nego przegrywa ???? coś strasznego, potwarz, wstyd i żenada. Żeby takie medaliki coś znaczyły to jest totalna porażka. Z historii i tradycji zwykły klub 2.-3.ligowy. Wieś która tańczy i śpiewa. Jeszcze my wywieszamy na swoim własnym stadionie flagę Zero Tituli. Już masochizm wjeżdża a używanie poznańskiej gwary na własnej fladze to jest totalny brak szacunku do samego siebie. I nie tłumaczyć tej fany sarkazmem, bo to jest po prostu dno.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.04.2026 22:06
@James - tyle gwiazdek i diamencików, a kolega wciaz nie rozumie, ze w piłce noznej kasa to nie wszystko? Gdyby było inaczej to swego czasu druzyny z Ukrainy czy roSSji zdobywałyby lige mistrzów, a najsilniejsza liga byłaby chodzby katarska ... A do tego wieczysta juz dawno w top-3 ekstraklasy, zaraz za widzewem xD
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.04.2026 22:08
A co do sensownych zakupów, to taki Nowak z Gieksy byłby idealny do Pogoni na 1sza ligę, jakby Alex miał wolne 2 mln euro na kontrakcik ... W sumie miał, ale poszło wiadomo gdzie ...
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.04.2026 22:09
@Greg Yzer - no własnie widzialem ta flage w TV chwilowo, myslalem ze to jest skrojona kibolom gdzies z innego miasta !!!
James

James

(42126/48000) 09.04.2026 22:31
@fiwite1310@arugy.com Nie jestem astronautą ani gemmologiem, nie znam się na gwiazdach i diamentach. Ale widziałem co nieco w piłce i jakie rezultaty ma poukładany trener trafiający słowami do zawodników. O wyłożenie obecnie kasy za Kostę było by nieuchronne , żeby go wyciągnąć od Makaronów bo on tam ma do końca 2027 i o to mi chodziło w kwestii pieniędzy. Co do zakupów i wspominasz Nowak z GKS. Sam Nowak goowno zrobi. Klemenz 1.7.2024 Czerwiński 9.7.2024 Jędrych od 2019 Kowalczyk 17.7.2024 Nowak 23.7.2024 Zrelak 1.7.2024 Widzisz? To jest nabór w GKS z początku 2024. Grają że sobą już drugi rok. Co formacja to lider w formacji. Taki układ trzeba zbudować - lider w każdej formacji. A Kosta by to umiał zrobić.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.04.2026 22:37
@James - ogladam wlasnie skrót PP, stad wspomniałem o tym Nowaku. Chodzilo mi o kontekst, ze kasa = wzocnienia ... Kosta to nie wrociłby tutaj chyba nawet za 10 mln euro / sezon (w sumie on moze z tyle miec w Italii?) Ale wlasnie już cos z lokalnego podworka, jakis Polak, ktory juz jest za stary nawet na Repre ... Czemu by nie? Skoro stac nas było na dosłownie 40-latka bez formy i mózgu.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 09.04.2026 22:44
Wracając jeszcze do meczu Raków - GKS to po naszej stronie ostatni chyba mecz gdzie gryźliśmy trawę to starcie z Legią w PP z golem Przyborka i asystą Juwary. Od tego czasu równia pochyła :(
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 09.04.2026 23:40
koniec żartów, weźcie się do roboty gamonie , za takie pensje co dostajecie powinniście szorować kolanami po boisku ... a co z tym nieudacznikiem z Danii , udaje wciąż , że jest trenerem czy już powoli się pakuje do Kopenhagi
ElDiablo

ElDiablo

(1207/1600) 10.04.2026 00:37
Powiem tak. Piast remis na farcie ,choć bliżej do przegranej .Potem Lech....tu się obawiam z ta zbieraniną psełdo-kopaczy Lokomotywa nas rozjedzie u siebie i to wysoko...widać wywalone na klub...na koncie jest ok i gitara. moja prognoza w tych meczach......niestety 0 punktów
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 10.04.2026 08:13
to mozemy spac spokojnie trzy punkty mamy jak w banku .........
gRzeHoO

gRzeHoO

(263/300) 10.04.2026 10:10
W ogóle to niesamowite, że są właściciele tacy jak nasz H co nabierają się na takie Mendy. Liczą, że teraz to na pewno odpali mimo tego, że w poprzednich 120 klubach dawał dupy...no ale u mnie to już będzie grał
marek9636

marek9636

(107055) 10.04.2026 10:36
@gRzeHoO typowy transfer nowego właściciela z kasą, chyba każdy musi takiego Mendiego zaliczyć, bo sie udusi.
Leszek37

Leszek37

(1039/1200) 10.04.2026 13:57
Ja wiedzialem ze z krzykacza i i oszusta nic nie bedzie Czeka nas dluzszy czas bez euforii Pogoń najleosza w Polsce jest . Długi spłacone i tyle w temacie . Czy miasto pomoże i sądy też przekupi jak kiedyś ... Można bo Hadgi błedy popelniał ale czy drugi raz ... Komu bedzie zależeć . Jak i tak mam wielki znak zapytania ze Żydokomuną nazwali stadion i rondo . Bynajmniej mial układy . A Hadgi przeciwko Izraelowi . Nie wróże dodatkowo tej fuzji sukcesöw choćby z tego powodu. Żydokomuna jak dyr Filharmonii i honorowy Prezes Pogoni umieli się ustawiać . To w tych rejonach najważniejsze