preloader
Przejdź do głównej treści
8705005e0d420938ded8c38397e595473759fa

8705005e0d420938ded8c38397e595473759fa

Thomasberg zostanie i będzie miał wzmocniony sztab

- Z naszej wiedzy wynika, że Alex Haditaghi nie zamierza żegnać Thomasberga, który ma poprowadzić zespół co najmniej do końca sezonu. Albo po prostu wypełnić cały kontrakt - pisze Koźmiński i dodaje - Właściciel wykona jednak pewne ruchy. Otóż sztab Thomasberga zostanie wzmocniony. Już w poniedziałek ma być ogłoszony nowy trener-asystent, który ma pomóc Duńczykowi. A być może na tym nie koniec.

W Pogoni wierzą, że utrzymanie w Ektraklasie jest realne. Różnice między kilkoma drużynami są na tyle niewielkie, że destabilizacja na ławce trenerskiej w żaden sposób – według szefów Dumy Pomorza – drużynie by nie pomogła. Dlatego jeszcze raz: Thomasberg zostanie, a wkrótce będzie miał nowego trenera-asystenta.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 11514

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (60)

Luki

Luki

(38004/48000) 19.04.2026 20:47
Miał być legendarny sezon, i co? Jest hejterzy będziemy się bić o spadek do ostaniej kolejki.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 19.04.2026 20:47
W sumie zero zaskoczenia - czy takie podejście się opłaci ? Oby.
Kristofer Moltisanti

Kristofer Moltisanti

(29353/36000) 19.04.2026 20:55
"W Pogoni wierzą, że utrzymanie w Ektraklasie jest realne" - jak to wierzą? Że jest realne to fakt a nie wiara.
Marvasas

Marvasas

(646/800) 19.04.2026 20:57
Znaczy ten który przyjdzie będzie nowym trenerem od nowego sezonu. Przecież nie po to siedzieli do 2 w nocy, bo mu asystenta brakuje ;) 99% ludzi widzi, że TT nie ma już co tu robić i co nagle nowy asystent :D
1948_PKing

1948_PKing

(2159/2400) 19.04.2026 20:57
Bez niespodzianki, żadnych nerwowych ruchów. Trener powinien zostać do końca sezonu. Z g.... bata nie ukręcisz. Z tymi grajkami to nawet Guardiola by nic nie zdziałał. Krysztalowicz out, Buryta out i trener od treningu mentalnego in.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 19.04.2026 21:01
czy to nie będziesz czasem Kolendowicz?
marek9636

marek9636

(107059) 19.04.2026 21:03
I brawo, tak sie buduje poważny klub, a nie jakieś wywalanie trenerów. Co ma trener z tym zrobić, że Cuić czy Angielski to jakiś śmiech, a nie napastnik. I jeszcze ma wielu innych śmiesznych zawodników, którzy powinni stąd odejść jak najprędzej.
realista!

realista!

(30372/36000) 19.04.2026 21:05
I bardzo dobrze, niech Thomasberg pracuje. Nerwowe ruchy nic by tu nie pomogły, tym bardziej że jakby go zwolnili to zespół przejąłby pewnie duet Ozga & Grzegorczyk, więc byłaby to zwykła zmiana dla zmiany
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 19.04.2026 21:07
Po sezonie rozgonić tych wszystkich trenerów PRO, począwszy od Kryształowicza, Buryte, Grzegorczyka i tego sympatycznego grubaska. Nic nie dało klubowi przez te lata upasania się na piastowanych stanowiskach. Trzeba budować sztab szkoleniowy na nowo, im szybciej tym lepiej, póki jest jeszcze szansa na zachowanie ekstraklasy
Spanky

Spanky

(15475/18000) 19.04.2026 21:07
Asystentem powinien być ktoś kto będzie prowadzil zespół w przyszłym sezonie niezależnie czy spadną z ligi czy nie. Będzie miał czas poznać zespół i ocenić kogo najbardziej potrzebuje.
szpila

szpila

(7802/9600) 19.04.2026 21:08
A ja bym podziękował już dawno Panu Burycie i Panu Krzyształowiczowi przecież jeden kolejny raz źle przygotował drużynę fizycznie a drugi każdego bramkarza zamienia w "firanę". Zastanawia mnie jeszcze gdzie są Ci nowi trenerzy którzy "przyszli" niedawno np był zatrudniony od stałych fragmentów i też efektów brak.
sagitarius24

sagitarius24

(7873/9600) 19.04.2026 21:08
Już jednego "specjalistę" sprowadzono. Miał poprawić stałe fragmenty gry. Od tamtego czasu z bramek z rzutów rożnych albo wolnych brak. Jest jeszcze parę (choć niewiele) rzeczy, które można spieprzyć, abyśmy stali się pośmiewiskiem kompletnym.
silentscream

silentscream

(118589) 19.04.2026 21:10
Czyżby Grzyb asystentem? Dobra decyzja z pozostawieniem TT.
k0r

k0r

(77992/96000) 19.04.2026 21:11
No przecież niedawno dostał wysokiej klasy magika od stałych fragmentów. To kogo teraz dostanie? Pełnomocnika zarządu? Tak w ogóle to przecież na naszej wesołej łajbie, aż się roi od fachowców z nowego rzutu. Było tych trzech muszkieterów z południa. Do spraw trenowania młodzieży. Młodzi wilcy. W ogóle oni są jeszcze? Chyba tak, bo i 'dwójka' i 'młodzieżówka' radzą sobie równie wybornie co 'jedynka'. A kaszTan? Wszyscy narzekali, więc za pomocą Prezesa sprowadził sobie ziomka. Wschodząca gwiazda menadżerki podobno. I od razu wzmocnienia(ostatnie trzy?), które odmieniły obraz gry o 360°. Więc teraz, po całonocnej burzy, radzili, radzili i uradzili. Dla ujednolicenia programu szkolenia, potrzeba dodać jeszcze jedną osobę. Na 100% znowu eksperta. Brawo. Do tej pory pomagało. Co może pójść nie tak?
realista!

realista!

(30372/36000) 19.04.2026 21:12
Meczyki pokazały grafikę odnośnie Thomasberga i nasz duński coach ma następujący bilans w Pogoni: 9 zwycięstw - 3 remisy - 9 porażek. Daje to 1,43 punktu na mecz. Więc nie ma dramatu. Skończmy z tą paniką. Gramy brzydko, ale potrafimy przepychać mecze, wygrywać jak nie idzie. A taki na przykład bogaty Widzew nie umie. Dać w nowym sezonie Thomasbergowi lepszych grajków i niech sobie lepi. Zawsze najłatwiej jest trenera wywalić. A tu trzeba po prostu jakość piłkarzy podnieść
Habibok Prinz

Habibok Prinz

(327/400) 19.04.2026 21:18
WITAMY Tana Keslera w nowej roli asystenta .Tutaj potrzeba czarodzieja albo egzorcystę inaczej nic się nie zmieni .Do boju MKS.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 19.04.2026 21:20
Ja już liczę tylko na cud który pozwoli Pogoni utrzymać się w ekstraklasie. Albo zaczną wygrywać, punktować, albo wyłożą się drużyny z którymi walczymy o utrzymanie. Obyśmy zostali w ekstraklasie. Ale po sezonie wywaliłbym Thomasa i połowę składu. Jeśli Alex i Tan wyciągnęli prawidłowe wnioski i zrozumieli swoje błędy, to na przyszły sezon powinni zbudować lepszą drużynę i mądrzej konstruować kontrakty.
silentscream

silentscream

(118589) 19.04.2026 21:22
Tomasz Rząsa dyr sportowym?
Cezar

Cezar

(11371/12000) 19.04.2026 21:22
Po meczu z Leszkiem, który z pomagierów Thomasa jest tam specem od obrony? Bo w studio eksperci z tabliczkami dają po dwa, trzy punkty każdemu z obrońców. Swoją drogą tyle dali również "kapitanowi" i ucięli komentarze, inaczej niż w przypadku reszty zawodników.
Kalaman

Kalaman

(2474/2800) 19.04.2026 21:24
Czyżby Kolendowicz nowym asystentem?
mark

mark

(124595) 19.04.2026 21:32
Nowy asystent bedzie mówić Grosickiemu jak ma grac aby nie bylo szydery jak do tej pory. Teraz z nowym asystentem w kazdym meczu beda punkty..Ze nie wpadli na ten cudowny pomysl wczesniej wtedy bylaby walka o mistrza..
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 19.04.2026 21:39
Pewnie kolejny, który nie ogarnia naszej ligi, albo z polecenia TK albo z TT. Mimo wszystko wciąż chcę wierzyć, że się utrzymamy.
Lukko

Lukko

(58/100) 19.04.2026 21:41
Zwalnianie trenera TERAZ to byłaby dywersja. Musi dograć sezon do końca, nie wątpię, że ma motywację, aby utrzymać Pogoń w lidze, bo przy spadku jego kariera trenerska poza Danią mogłaby być skończona. Sytuacja nie jest dramatyczna, nie jesteśmy na miejscu spadkowym, szanse na utrzymanie są duże. A po sezonie mam nadzieje, ze Haditaghi wyciągnie wnioski. Sezon był kompletnie nieudany, nic nie udało się zbudować. Ale facet zainwestował w Pogoń grube miliony, żyje każdym meczem, więc jestem przekonany, że zależy mu na czymś więcej.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 19.04.2026 21:43
wzmocniony sztab to on mial miec po zwolnieniu kolendowicza XD jestescie niestety farmazonami a bardzo w was wierzylem
realista!

realista!

(30372/36000) 19.04.2026 21:45
Na Twitterze podają, że nowym asystentem może zostać Szymon Grabowski, były trener ŁKS Łódź i Lechii Gdańsk. Podobno był na meczu z Lechem
marek9636

marek9636

(107059) 19.04.2026 21:45
@krokodylbambi no to przyszedł ten gość od SFG
marek9636

marek9636

(107059) 19.04.2026 21:46
@Cezar Andrzej Krzyształowicz
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 19.04.2026 21:50
Słusznie. Zmiana trenera teraz, to by było szaleństwo.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 19.04.2026 21:55
Akurat to jest dobra decyzja, kolejne wyrzucanie trenera absolutnie by nic nie dalo na tym etapie rozgrywek. Nic. Najpierw niech wlasciciel wykona swoje zadanie zapewniajac odpowiedni budzet transferowy i ludzi zdolnych do rekrutacji bo caloksztalt naboru przeprowadzony przez Keslera z malymi wyjatkami to jest w tym momencie po prostu skandal. Skandal, natomiast zacisniety pas i pozytywny bilans transferowy na pewno nie pomogl i tu jest rola Haditagiego zeby pieniadze na druzyne i wzmocnienia na odpowiednim poziomie byly dostepne. To, plus ta cala pseudo kadra trenerska. Jak slysze ze ofensywne zalozenia taktyczne kresli Ozga z Vinety Wolin to mnie krew zalewa. On, Krzysztalowicz, i laborant Buryta od slalomow miedzy slupkami. Wyp@rdalac wszyscy, wystarczy juz waszej ekspertyzy. Dajcie Thomasbergowi pilkarzy, dajcie skautow z prawdziwego zdarzenia, dajcie mu asystentow, dajcie narzedzia i realny wplyw na polityke kadrowa i wtedy oceniajcie. Facet nie jest bez grzechu ale to jest jakas abstrakcja z jakiego materialu i w jakich warunkach przychodzi mu budowac zespol. W FC Midtjylland sama kadra zawodnicza byla warta 100mln euro. Kadra. Nie caly klub, sama kadra. To jest 5 a na niektorych pozycjach 10x wiecej niz w Szczecinie. No to czym ten czlowiek ma grac? No czym? Moze i mogl zdobyc pare punktow wiecej, moze nie wszystkie decyzje byly dobre ale nie robmy z trenera glownej przyczyny tego fiaska bo problemy tego klubu sięgają znacznie głębiej niż sama ławka trenerska i zaczynaja sie w gabinetach ludzi odpowiedzialnych za budzet, szeroko pojety nabor i funkcjonowanie calej organizacji.
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 19.04.2026 21:58
Jak szymon grabowski to z polecenia mowlika, czyli niczego dkbrego to nie wróży, jedyny plus to to, że ogarnia naszą ligę . Miał jeden dobry sezon, a potem zobaczcie na różnicę pomiędzy tym co zrobił Carver w Lechii a jego dokonaniami. Dwa najbliższe mogą być kluczowe, potem kalendarz jest dramatyczny bo gramy z kandydatami do miejsc w topce, a poza meczem z Górnikiem to za kadencji Thomasberga konsekwentnie przegrywamy z czołówką. Mydlenie oczu z tymi sztabowcami. Co jest najgorsze, że najprawdopodbniej będziemy musieli oglądać się na inne wyniki by być pewnym utrzymania. Na razie zamiast profesjonalnego klubu mamy zabawkę AH, TK i MM kupioną z kasy za złote wizy w Grecji.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 19.04.2026 22:05
serio ten grabowski powiazany z mowlikiem? hahah
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 19.04.2026 22:14
TritiumX z taką kadrą jak miał w midtjylland to nawet ozga by miał dobre wyniki. Nam trzeba gościa który z byle gufna wyrzeźbi posąg na miarę Michała Anioła. I nie zapominajmy, że to pierwsy trener jest szefem sztabu, on nakreśla taktykę i wyznacza zadania sztabowcom. To do niego należy ocena ich pracy i ewentualne przetasowania. A od oceny pracy pierwszeg trenera powinien być szef pionu sportowego- u nas jest to Kesler. I dopóki on za to będzie odpowiadał nie wróże nam niczego dobrego.
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 19.04.2026 22:16
@krokodylbambi serio, jego agencja według transfermarkt to 11players Mowlika, to wygląda jak instalacja gumowego ucha i piątej kolumny w szatni
alex

alex

(48588/72000) 19.04.2026 22:26
Racjonalny ruch jak na naszego prezesa nerwuska.Zmiana trenera w tym momencie wprowadziłaby jeszcze większy chaos w drużynie niż jest teraz.I tak już biegają po boisku jak dzieci we mgle.Będziemy mieli asystenta trenera który będzie pilnował trenera żeby nie odpierdal..ał parodii.Dobre he he.
1969

1969

(37259/48000) 19.04.2026 22:33
A nie, jak tak, to spoko, włączamy się do gry o puchary. No chyba, że to Kamil nie zostanie grającym asystentem...
1969

1969

(37259/48000) 19.04.2026 22:35
Zostanie, miało być. Jak Kamil zostanie grającym asystentem...
Kamil

Kamil

(3694/4800) 19.04.2026 23:17
Ja to czytam tak, że ten Nowy Asystent to czlowiek AH, gotów zastąpić TT najpóźniej od nowego sezonu. Na tę chwilę będzie miał za zadanie raportować do AH.
pawel

pawel

(64050/72000) 19.04.2026 23:29
Nie mogli stworzyc mu od poczatku jak najlepszych warunkow do pracy? Nie mogli dac mu wszystkich wspolpracownikow jakich chce / potrzebuje gdy przychodzil? Teraz jak pali sie w tylkach zaczeli dzialac.. Zreszta czy to cos przyniesie to osobna sprawa. Przeciez Persson, spec od stalych fragmentow co mial byc nasza bronia przyszedl i... nic nie zmienil, chyba, ze na gorsze.. Koniec koncow z tak huuuyowa kadra jaka kaszTan znalazl w rynsztoku nikt cudow nie ugra. Sezon niesmiertelnosci wedlug Haditaghiego karwa fa...
silentscream

silentscream

(118589) 19.04.2026 23:30
Ponoć ma to być Czubak, trudno oczekiwać aby koleś, który nie udźwignął Polonii Bytom miałby zstąpić TT po sezonie ;). Natomiast jako asystent jest to spore wzmocnienie.
Herta

Herta

(93481/96000) 19.04.2026 23:44
Jak nic, Tan dostał nową fuchę, będzie musiał napisać instrukcję obsługi do tego potwora Frankensteina, którego stworzył.
Oldmetal77

Oldmetal77

(9755/12000) 20.04.2026 00:34
Też tak uważam,nie jest słabym trenerem, udowadniał to w Danii.Po prostu skład który ma do dyspozycji jest niezgrany z sobą, stale są jakieś kombinacje,bo trzeba szyć dziury, szczególnie w obronie i środku pola,a w napadzie też bez Kulu jest nienajlepiej. Więc wniosek sam nasuwa się taki że trzeba trochę bardziej jeszcze wzmocnić ubytki równożędnie grającymi przynajmniej,zdrowymi piłkarzami mogącymi zrobić tak jak mają w Lechu różnicę w przewadze.Trener wie co ma robić, ślepy i głuchy nie jest.Pozdrawiam serdecznie wszystkich braci i siostry po szału.MKS Pogoń Szczecin ????????
pawel

pawel

(64050/72000) 20.04.2026 01:29
@marek9636 Tak sie buduje Wielki klub? Polemizowalbym... . Pamietaj, ze kazdy z tych podrobek pilkarza jak angielski, cuic, ktorych wspomniales to nie co innego jak wlasnie proces budowania klubu wedlug Habiba I kaszTana...
marek9636

marek9636

(107059) 20.04.2026 01:34
@marek9636 napisałem poważny, wielki to sie buduje jak ma się zbudowany solidny każdy dział w klubie, a szczególnie sportowy.
PogoniarzFrom'74

PogoniarzFrom'74

(108/200) 20.04.2026 05:46
to nie trener powinien być na dywaniku tylko Kessler który chciał zaimponować zakupami a kupił ścierwo jakich mało , Teraz Alex powinien zwołać już sztab kryzysowy bo sytuacja robi się beznadziejna
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 20.04.2026 06:34
UWAGA, WAŻNA INFORMACJA! Z bardzo dobrych źródeł wiem, że nowym asystentem TT zostanie pani <b>Dominika Grosicka</b>, która idealnie sprawdziła się na pozycji CEO żenskiej Pogoni, więc Alex słusznie postanowił dać jej szansę "poziom wyżej". A skąd ten pomysł? Otóz oczywiscie Alex uczy się od najlepszych: <b>15.04.2026, Marie-Louise Eta przeszła do historii jako pierwsza trener w męskiej Bundeslidze.</b> Ma na celu utrzymać Union Berlin, który zajmuje 11. miejsce w tabeli, jednak ma tylko siedem punktów nad strefą spadkową. Union Berlin w tym sezonie zawodzi i będzie walczyć o utrzymanie w Bundeslidze. Co prawda, 32 punkty dają aktualnie 11. miejsce w tabeli, lecz przewaga nad strefą spadkową, wynosi zaledwie siedem "oczek". Wyniki zostały uznane za fatalne przez władze klubu i te skłoniły się władze do podjęcia zdecydowanych kroków. Ze stanowiskiem pierwszego trenera pożegnał się Steffen Baumgart. Zastąpiła go kobieta, Marie-Louise Eta, która wcześniej prowadziła zespół Unionu do lat 19. Niemka została pierwszą kobietą, która objęła drużynę w męskiej Bundeslidze. Zadebiutuje w nowej roli w sobotę, gdy Union zmierzy się z Wolfsburgiem Kamila Grabary.
exKaliny

exKaliny

(9138/9600) 20.04.2026 07:12
Trener specjalista od awansów? W końcu, w końcu... Realizm i planowanie: nareszcie przebłysk zmiany podejścia. Brawo. Czas na poznanie drużyny, środowiska pracy, wymagań, potrzeb na nową kampanię. Nazwa asystent równie dobra, jak każda inna. Narzekanie na "kapitulację" będzie i tak, ale może przynajmniej jako taki team spirit i frekwencja domowa się utrzyma. Powód braku konferencji jasny.
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 20.04.2026 08:05
W tym momencie sezonu, jedyna rozsądna decyzja. Brawo!
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 20.04.2026 08:36
też uważam że to powinna być pani Dominika :) A może dodatkowe 2mln dla Grosika pozwolą mu grać bezstresowo na najwyższym poziomie?
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 20.04.2026 08:42
Jesli asystent to powinien być to ktoś młody , ktoś kto wniesie energię do zespołu bo TT to raczej taki , że lubi podumać
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 20.04.2026 08:42
Brawo Gru Boss
ao

ao

(13588/18000) 20.04.2026 09:07
Trener jest slaby :( Kadrę ma jaką ma i na to wpływu nie ma. Ma wpływ na: sklad, motywację, taktykę, ustawienia zespołu, schematy, stałe fragmenty gry, ustawienie szrotu na najmocniejszych dla nich pozycjach. Skład jest dziwny, nie grają osoby, które wcześniej zagrały super mecz, wchodzą na zmianę (czyli nie było kontuzji) i grają dobrze. Przyklad: Pozo, Kutris. Motywacja: zero Ustawienia zespołu: grać na 2 napastników, mając 1 słabego. Schematy: jedyny to laga od Kojota, która w połowie idzie w out. Stałe fragmenty gry: cóż tu napisać, bramki z rogów są ale wykonanie fatalne. Ustawienia graczy: wystawie słabych grajków na innych pozycjach niż ich nominalne powoduje, ze z słabych stają się beznadziejni. Dla mnie TT w Pogoni to kolejna fatalna decyzja.
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 20.04.2026 09:19
Od stałych fragmentów już tam kogoś mamy, teraz przyjdzie nowy asystent trenera, żeby pokazać jak można grać kombinacyjnie, wychodzić na wolne pola, grać z pierwszej piłki. Do tej pory mamy opanowane granie w bok, do tyłu, do bramkarza i laga na pałę. Niech Thomas zobaczy, że inaczej też można. Trzeba jeszcze tylko zatrudnić kogoś żeby nauczył naszych niektórych grajków umiejętnie przyjmować piłki, bo np. taki Angielski ma z tym ogromny problem.
mirum

mirum

(1293/1600) 20.04.2026 09:26
Sztab nie gra ! Niech sztab sobie wzmocni Alex albo chociaz niech wy........ tych nieudacznikow ,pseudu fachowcow od sprowadzania graczy na poziomie 2 ligi. Totalny balagan, pogarda dla kibicow. To co sie dzialo przed i po meczu to patologia -zamknieta Twardowskiego (wydzierzawiona dla Lecha ha, ha, ha.. jeszcze tego nie bylo w Szczecinie !), wadliwe komunikaty o podstawionych dodatkowo autobusach (autobusy byly w innym miejscu niz podal ten gosc od mikrofonu; godz.22 ludzie bladzili i szukali po calej Witkiewicza, wielu nie zdazylo)
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 20.04.2026 09:32
Tutaj trzeba choćby kolanem przepchnąć pozostanie w lidze. Lech i Legia nie wymieniły pół składu i było to widać w ostatnich meczach. Ta drużyna musi się zgrać, plus transfery
Majster

Majster

(756/800) 20.04.2026 09:44
Angielski, Mor i Grenwod to chyba najlepsze transfery w historii Pogoni. W życiu jeszcze nie widziałem takich patałachów !
mark

mark

(124595) 20.04.2026 10:04
Hahahaha, Thomas rozplakal sie przed Aleksem ze brak mu jednego asystenta aby punktowac na boisku...Przeciez to wszystko to nieprawda i cyrk!
Doker

Doker

(8201/9600) 20.04.2026 10:10
Woła Kicia kurkę z po­dwór­ka, Wnet przy­le­cia­ła usłuż­na kurka. Kurka za Kicię, Kicia za Mrucz­ka, Mru­czek za wnucz­ka, Wnu­czek za bab­cię, Bab­cia za dziad­ka, Dzia­dek za rzep­kę, Oj, przy­dał­by się ktoś na przy­czep­kę! Pocą się, sapią, stę­ka­ją srogo, Cią­gną i cią­gną, wy­cią­gnąć nie mogą! Pamiętacie jak to się zakończyło?
Pablo

Pablo

(44681/48000) 20.04.2026 10:42
Po utrzymaniu podziękować temu trenerowi. Słaby warsztat a w zasadzie jego brak tak na oko kibica. Piłkarze sprowadzeni też wyjątkowy szrot. Jeden ogórek lepszy od drugiego. Obrona niby jakaś jest ale jako kolektyw do obrony nie istnieje. Def pomocnicy ot jakas porażka- Ndie czy Biegański nieporozumienie. Acosta tylko sie nadaje do wybijania piłki w obronie, w grze do przodu nie istnieje. Angielski cienki jak d... węża a Cuic to już zupełnie nieporozumienie. Agger to samo, bezproduktywny jak na razie. Wchodzi dzieciak Ława i wszystkim pokazuje, jak się gra w piłkę
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 20.04.2026 12:10
jednym slowem wszyscy zadowoleni zobaczymy pod koniec maja
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 20.04.2026 13:03
czy to nie trener powinien dobierać sobie sztab a nie dywaniarz ??