preloader
Przejdź do głównej treści
870500534be557b89d5ba860d4e3368dc7d080

870500534be557b89d5ba860d4e3368dc7d080

Thomasberg zwolniony!

Alex Haditaghi, właściciel Pogoni Szczecin, w swoich kanałach social media poinformował, że postanowił zwolnić z pełnienia obowiązku dotychczasowego trenera Thomasa Thomasberga. Pełny wpis właściciela Dumy Pomorza poniżej.


Dziś podjąłem trudną decyzję o zwolnieniu Thomasa Thomasberga z obowiązków głównego trenera Pogoni Szczecin.

Chcę szczerze podziękować Thomasowi za jego służbę, profesjonalizm i zaangażowanie podczas pobytu w naszym klubie. Pracował ciężko, reprezentował Pogoń z szacunkiem, a my życzymy mu jak najlepiej w kolejnym rozdziale jego kariery.

Ta decyzja została podjęta w najlepszym interesie klubu, gdy kontynuujemy marsz naprzód z naszą wizją i ambicjami dla Pogoni Szczecin.

Mamy nadzieję ogłosić naszego nowego głównego trenera oraz nowego szefa ds. wyników w najbliższej przyszłości.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4378

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (33)

czolq

czolq

(1077/1200) 22.06.2026 18:29
Z jednej strony nie dało sie ogladac, zmiany w meczach az łzy powodowały.. z drugiej zaś powinno to zrobić zaraz po zakończeniu sezonu.. no cóż, czekamy na ogloszeni Garcii i trzymamy kciuki!
exK

exK

(9135/9600) 22.06.2026 18:29
Epilog braku pewnej konferencji.
πDżej

πDżej

(8277/9600) 22.06.2026 18:29
Od sasa do lasa. Nie mówię, że TT świetnie się sprawdził i rewelacyjnie prowadził zespół, ale dopiero co sprowadzali mu asystentów, z czego jeden to się chyba nawet nie zdążył rozpakować. Pewnie Thomasberg zaczął narzekać na luki w składzie i jednego środkowego obrońcę, które miały być załatane na start przygotowań, więc Alex go odpalił. W ten sposób to my nic nie zbudujemy. Miałem nadzieję na stabilniejszy sezon niż poprzedni, kilka podmianek/uzupełnień, a nie kolejną rewolucję. Zamiast tego zaczynamy się miotać jak Widzew jeszcze niedawno, a to niczego dobrego nie wróży.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 18:29
O kurde. Niezły burdel
j27

j27

(22560/24000) 22.06.2026 18:31
Co ten gość od.... la?
Obwarzan

Obwarzan

(6855/9600) 22.06.2026 18:32
Cóż, może to tłumaczy tę opieszałość na rynku transferowym? Oby w końcu nadeszło coś dobrego. Ktokolwiek by nie był nowym trenerem to z takim składem ligi nie zawojuje.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 22.06.2026 18:32
Albo przyjdą konkretne wzmocnienia albo może być to ruch bez znaczenia. Z tymi piłkarzami trudno będzie coś osiągnąć więcej. Kolejny trener będzie się uczył ekstraklasy. Oczywiście mam nadzieję że będzie inaczej ale widzę jednak mielizny.
Mermann

Mermann

(29227/36000) 22.06.2026 18:32
Oscar Garcia ostatnio Ajax przychodzi ze swoim sztabem w końcu ze swoim sztabem !!! To ukłon w stronę płaczków którym brakowało trenera od przygotowania motorycznego jak to tak może być że go nie ma Alex was wyjaśnił szybko
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 22.06.2026 18:33
TT był nijakim trenerem bez charakteru.Dobra decyzja,że odchodzi.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 18:34
To co teraz z ludzmi których sprowadził Thomas jako asystentów i jaka przyszłość Aggera który tu przyszedł na wyraźne życzenie trenera. Kolejna enigmatyczna i dziwna decyzja z góry
kęsik

kęsik

(32786/36000) 22.06.2026 18:35
Ja rozumiem, ze TT można było zwolnić bo jego praca średnio się broniła no ale to miesiąc temu trzeba było zrobić.
Festiwal

Festiwal

(3235/4800) 22.06.2026 18:38
To już przestaje być śmieszne początek przygotowań a tu nikogo za sterami
Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 18:40
W sumie na chłodno, byc moze trzeba bylo zwolnić Thomasa bezpośrednio po sezonie, ale może potrzebowaliśmy czasu by nagrać nowego trenera by nie zostać z ręką w nocniku. Swoją drogą ciekawe co to za jegomość. Nie zdziwię jak jak to ktoś związany z Tureckim klimatem
Mermann

Mermann

(29227/36000) 22.06.2026 18:41
Anathema A co ma być Garcia przychodzi ze swoim sztabem wiec tamci do zwolnienia pewnie no chyba że kogoś będzie chciał zostawić A co Agger....w zawodowym sporcie nie grasz tylko u trenerów którzy Cię ściągali wiec nie wiem o co Ci chodzi Ma ważny kontrakt i tyle
realista!

realista!

(30372/36000) 22.06.2026 18:42
@kęsik Zwolnił Alex teraz Thomasberga, bo ma podobno potwierdzonego już nowego trenera. Miesiąc temu Oscar Garcia pewnie nie był dostępny
Mermann

Mermann

(29227/36000) 22.06.2026 18:43
Anathema Oscar Garcia będzie trenerem to Hiszpan który prowadził ostatnio Ajax a wcześniej miedzy innymi Stade Reims, RB Slazburg , Olimpiakos i Brighton
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 22.06.2026 18:45
Jestem zadowolony. Rzadko się zgadzam z decyzjami Haditaghiego tą popieram na 1948 %
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 22.06.2026 18:45
Decyzja spóźniona o parę tygodni.zobaczymy kto teraz będzie trenerem
Mermann

Mermann

(29227/36000) 22.06.2026 18:46
19Nobody48 Przecież juz wiadomo kto będzie
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 22.06.2026 18:50
No bomba!! Dzięki za wszystko.. ale Byłeś..miekiszonem niestety!!!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4885/6400) 22.06.2026 18:56
Brawo Alex!
pabcino

pabcino

(635/800) 22.06.2026 18:57
TT to jedno, a mnie dziwi nie pozbycie się Anglika... Pogoń Szczecin odrzuciła ofertę Blackburn Rovers za Sama Greenwooda. Angielski klub oferował 750 tysięcy euro plus dodatki sięgające 400 tysięcy euro.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 22.06.2026 19:00
Aha czyli nasz Bóg opanowania i dogłębnie przemyślanych decyzji, ostoja opanowania I stoickiego spokoju, odpalił tryb rozpie*rduchy. No kto by się spodziewał Xddddd Ja stawiałem, że Thomaszowi odpalone zostaną wrotki w okolicach świąt, najpóźniej Wielkanocnych. Więc i tak księciunio wyjątkowo długo trzymał zawory na wodzy. Także za to Bravo Boss, bravo, Bravo !!!!
mark

mark

(124594) 22.06.2026 19:02
Czyli co? To ze Grosicki slabo gral lub w ogole nie gral a reszta grala byle co jest wynikiem nieudolnosci Dunczyka?
pawel

pawel

(64061/72000) 22.06.2026 19:05
Ciekawe jak wiele mialo to wspolnego,ze w klubie nuie ma ani zawodnikow, ani trenera od przygotowania fizycznego ani nawet kucharza ? Moze TT zaczal zglaszac w zwiazku z tym watpliwosci a takowych nie znosi naczelny odklejeniec z macznej .... Nie spodziewalem sie,ze Vahid bedzie az tak patologicznym wlascicelem.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 22.06.2026 19:07
Chyba to dobry ruch. Thomas zdaje się być za miękki na naszych piłkarzyków. Dobrotliwy ojciec chyba za bardzo ,a za mało tyran. Też sądzę, że opóźnienie wynikało z długiego przygotowania kontraktu dla nowego trenera. Z dwojga złego, lepiej teraz niż za 3 miesiące...
Czad

Czad

(16314/18000) 22.06.2026 19:12
Są dwie opcje: 1.Zespołowi faktycznie było z nim nie po drodze. 2. Zaczął domagać się jakiś wzmocnień
darecki73

darecki73

(45930/48000) 22.06.2026 19:13
I to jest super wiadomość. Wg mnie tragiczny trener. Taki kompletnie nijaki upierał się przy 4-4-2, mając piłkarzy krojonych pod inną taktykę. Zero rozwoju piłkarzy i drużyny za jego czadów
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 22.06.2026 19:14
Jeżeli został zwolniony Thomas to powinien też zwolniony bezużyteczny Tani Kessler !!! Jak zwalniać trenera to po sezonie , który miał skład na 9 miejsce a nie w czasie przygotowań do sezonu. Cios w policzek w stonę Thomasa jest wyraźny. Alex chyba pogubił się mówiąć , że chodzi o interes Pogoni i marsz w górę .... Tylko transfery i sprowadzenie lepszych zawodników niż tych co mamy w kadrze pozwoli marsz w kierunku górnej tabeli. Thomas dziękuję za wkład i ambitne plany , które nie zostały zrealizowane do końca przez Alexa.
Doker

Doker

(8205/9600) 22.06.2026 19:27
Jak to było u u Gogola? "и смешно, и страшно" ???
sęp

sęp

(64817/72000) 22.06.2026 19:29
Najlepszy moment na zmianę trenera, miałem nadzieję że na wiosnę Pogoń będzie grała jak TT tego oczekuje. Niestety nie doczekałem się trener nie radził sobie że zmianami często bronił wyniku i trafiliśmy zwycięstwo w doliczonym czasie. Bardzo dobra decyzja bo graliśmy piach.
bravoboss

bravoboss

(249/300) 22.06.2026 21:27
Jesteście niezawodni. Dopiero co było marudzenie że "wuefista Thomas" beznadziejny. Został zwolniony (pewnie teraz bo czekali aż Hiszpan będzie wolny) to znowu marudzenie "czy leci z nami pilot". Alex to cierpliwy facet bo ja już dawno rzuciłbym w pizdu ten interes.
Herta

Herta

(93481/96000) 22.06.2026 22:58
Ten trener NIGDY nie powinien trafić do Pogoni HAGITAGIEGO(!). To od początku był gruby błąd... tak jak i zwolnienie i cała szopka z Kolendowiczem. Skoro już się pojawił, kompletnie nierokujący i niepasujący do NICZEGO, powinien być zwolniony najpóźniej z końcem sezonu. Najpóźniej na koniec poprzedniego sezonu powinien być wybrany i ogłoszony jego następca, tak aby od razu miał wpływ na budowanie drużyny, w tym transfery out i in. Bez spójnej wizji, dostosowanej do niej drużyny, nowy trener potraktowany jak każdy trener u AH: bez prawa głosu, z zerową decyzyjnością i zachwianym autorytetem będzie miał szansę zdziałać tyle samo co jego poprzednicy: NIC! Po prostu w takich warunkach nie poradzi sobie ŻADEN trener. Nie można trenera traktować jak zbędnego kołka i oczekiwać, że ktoś taki ogarnie DRUŻYNĘ i WYNIKI!