preloader
Przejdź do głównej treści
870500fa18abd9277a28932ba14171cf8a504d

870500fa18abd9277a28932ba14171cf8a504d

Transfer Baltaciego już blisko

O zainteresowaniu środkowym obrońcą Galatasaray Metehanem Baltacım ze strony Dumy Pomorza poinformował wcześniej Yağız Sabuncuoğlu. Sprawdzaliśmy te informacje i faktycznie, temat na miejscu pilotował Okan Ozcan.

23-letni Baltaci to wychowanek „Galaty”, który na koncie ma również kilka wypożyczeń do innych tureckich klubów. Ostatni raz przebywał na tej zasadzie w Eyüpsporze w sezonie 2023/2024. Jeśli chodzi o minione rozgrywki, dwukrotnie pojawił się na murawie w rodzimej ekstraklasie. Niedługo po tym został zawieszony w wyniku śledztwa dotyczącego potencjalnego obstawiania wyników meczów.

Łącznie mierzący 189 centymetrów wzrostu defensor uzbierał do tej pory 22 występy w trykocie stambulskiego giganta.

Z najnowszych informacji, które do nas docierają wynika, że sprawa pozyskania zawodnika przez Pogoń nabrała tempa i jest bliska finalizacji. Kilka tureckich serwisów internetowych informuje nawet mocniej, że temat transferu jest już zamknięty i pozostaje jedynie złożyć podpisy na umowach. Obrońcy z Turcji można spodziewać się w Polsce w najbliższych dniach.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6855

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (29)

Kibic

Kibic

(831/1200) 17.06.2026 16:34
A .i się wydaje że to będzie wzmocnienie jakoś czuję że chłop będzie za wszelką cenę się pokazać i walczyć o swoją karierę ale póki co poczekajmy aż będzie naszym zawodnikiem
TritumX

TritumX

(21082/24000) 17.06.2026 16:35
https://i.postimg.cc/L5v5FTfG/PILKPOKER.jpg
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 17.06.2026 16:47
Podobno to nie jedyny Turek który ma do nas trafić :D Z tego co piszą na X to Pogoń jest zainteresowana sprowadzeniem Emre Mora z Fenerbahce , byłego zawodnika między innymi Borussi Dortmund i celty Vigo. Obecnie gość na zakręcie ale wciąż w niezłym wieku 28 lat i niegdyś uchodził za wielki talent ... Teraz bardziej jako zmarnowany talent ale kto wie, na ekstraklase to może wystarczyć.
1962

1962

(62482/72000) 17.06.2026 16:47
Odpokutował i zrozumiał swój błąd. Gorzej jak się skuma z naszym hazardzistą. To może mieć nawrót choroby
darecki73

darecki73

(45931/48000) 17.06.2026 16:48
No to czekamy na oficjalne informacje. Środkowych obrońców potrzebujemy co najmniej dwóch. Ciekawe jak sytuacja z Szalaiem
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 17.06.2026 16:53
A co z naszymi asami greenwood ndiaje angielski podobno były po nich już kolejki ustawione ???
pawel

pawel

(64061/72000) 17.06.2026 17:08
Tak jak jestem fanem zeby dawac ludziom druga szanse tak z tego co rozumiem jego sprawa wciaz jest w toku ? Zwolniono go z puchy ale process wciaz trwa co oznacza,ze moze zakonczyc sie uznaniem go za winnego ? Jesli tak to chyba powinno schlodzic zapal kaszTanow do zakupu kota w worku. Dodajac fakt,ze obijal sie gdzies o polamatorskie kluby na wypozyczeniach zamiast grac na przyzwoitym poziomie oraz fakt,ze nie kopnal futbolowki przez rok tym bardziej. .. Coz niezbadane sa wyroki Vahida i jego ludzi. Ja osobiscie bym sie w to nie pchal a rozejrzal za realnym wzmocnieniem nie skazonym smrodem i niepewna przyszloscia .....
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 17.06.2026 17:13
Albo to jakieś szachy 5d w wykonaniu Alexa albo co bardziej prawdopodobne prezes nie ma kasy na poważne zakupy :( W najlepszym razie gość do odbudowy jak Mendy a my potrzebujemy zawodników na początek sezonu.
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 17:14
Można się zakładać u bukmacherów czy przyjdzie do nas? Albo czy zostanie zawieszony ?
Przemo66

Przemo66

(2455/2800) 17.06.2026 17:34
Oby nie okazał się drugim Cibickim...
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 17:35
Pomocnik po przejściach i obrońca z przeszłością. Mendy - imprezowicz oskarżony o gwałt( niesłusznie, ale grzeczny chłopiec to on nie był)Grosik ( choroba hazardowa) , Dziczek ( problemy zdrowotne) Juwara ( obraca od Szczecina do Berlina)a mamy jeszcze 2 ciężko kontuzjowanych wracających donzdrowia Molnara i Pozo i teraz tych 2 koleżków z Turcji. Ilu jeszcze? Może Eriksen po 2 zawałach? Kurt Zouma? Powrót Cibickiego? A może Adama Johnsona przygarniemy.To klub piłkarski czy dziupla ? Jeden góra 2 zawodników kontuzjogennych lub z problemami życiowymi to wystarczy , nie zaszkodzi całej grupie, ale żeby całą parszywą jedenastkę tworzyć? Cena czyni cuda?Z całym szacunkiem ale jak to inaczej porównać jak nie do powypadkowego szrotu. Nie lepiej zainwestować w jakiegoś ambitnego chłopaka z niżzzej ligi? Kogoś komu chce się chcieć.Dopóki w tym klubie będzie panował kult talentu a nie kult pracy, kultura work life balance zamiast kultury zap....lu to nie wróże sukcesów.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 17.06.2026 18:05
Nie chcem płakać ale czeka nas powtórka z ostatniego sezonu walka o utrzymanie do ostatniej kolejki,ci ludzie nie uczą się na błędach nie wyciągają wniosków,znowu szukają piłkarzy którzy mało grali ludzie dziecko by już zapamiętało , że tak się nie robi
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 17.06.2026 18:29
dream team sie buduje z takimi ananasami to ja nie wiem z kim my mozemy rywalizowac, kazdy sie uczciwie zbroi a te gamonie kolejny sezon liczą na drapane jeszcze tylko balloteliego brakuje
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 17.06.2026 18:37
Macie problem z teoretyczna jakością piłkarska czy przeszłością?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 17.06.2026 18:38
wszyscy po szpitalu a buryta lekarz zwolniony XD
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 17.06.2026 18:42
Ja mam wywalone czy baltachi obstawiał mecze w Turcji czy nie.Tu ma rozpierdzielac ligę i na to go stać.Mora.turexkiego tez
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 17.06.2026 18:42
Jednego możemy być pewni -- trzymamy się od wieków , z małymi wyjątkami , na kontrowersyjnych transferach . Do odbudowy , po kontuzji , po kosztach , za darmo , i potencjalnie - po zawieszeniu.......takich graczy preferujemy. Czasami wpadnie nam perełka , jak Kulu , ale to nieczęsto nam się trafia. Ciekawie nam się zapowiada nowy sezon ;-))
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 17.06.2026 18:46
Kacper Smoliński odchodzi z Pogoni Szczecin https://pogonszczecin.pl/w/kacper-smoli%C5%84ski-odchodzi-z-pogoni
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 19:01
@xKids Turecki areszt to nie sanatorium miłości. Ti niezbyt ciekawe miejsce na budowanie formy. A w sporcie liczy się regularny trening. Stare dziadki też fajnie kopią piłkę ( mam na myśli byłych piłkarzy) podania, dryblingi, fajne strzały, ale wiek nie ten, ciało nie to i nie ta forma, ale kto ma to zrozumieć jak nie mamy trenera od przygotowania fizycznego, zresztą który by się podpisał pod takim transferem? Może to było powodem odejścia Buryty? Nie wiem, nie chce spekulować, ale bym się nie zdziwił. Ja jestem totalnym laikiem, ale jeśli ktoś z was choćby amatorsko gra na niższym szczeblu lub uczy wuefu czy prowadzi jakieś inne teeningi to czy podpjsalibyście się pod tskim transferem na tym poziomie rozgrywek? Nasza liga pod względem technicznym, tsktycznym, czy w takich aspektsch jak szybkość podejmowania decyzji, refleks, automatyzmy, antycypacja, odstaje od czołówki, ale kilometrów trzeba przebiec tyle samo, sprintów w tym czasie zribić tyle samo co w czołowych ligach , więc do jasnej anielki nie możemy brać kogoś kto fizycznie nie podoła w takich ligach ! Co z tego, że ktoś ma talent i technikę jak bez fizycznych podstaw nie będzie w stanie tego zaprezentować, bo albo dostanie kontuzji albo zadyszki po 30 minutach. Do tego dodajmy prawdopodobne problemy natury psychologicznej i konieczność adaptacji w nowych warunkach społeczno- kulturowych. To naprawdę nie rokuje dobrze. Pomijając już skłonność do zachowań nieetycznych bo każdy może zrozumieć błąd i się zresocjalizować. To forma piłkarska to ogromne ryzyko. Jeśli nie będziemyvwalczyć o najwyższe cele to nie ma co ściemniać i czarować rzeczywistość tylko ściągnąć ambitnych walczaków poukładanych pod sufitem.
Doker

Doker

(8205/9600) 17.06.2026 19:17
Najbardziej zastanawia Thomasberg. Czy on nie widzi co się tutaj święci i mimo to wciąż trwa przy tym pożal się Boże projekcie? My, kibice opieramy się na szczątkach informacji więc wciąż mamy prawo trzymać się resztek nadziei. On jest o wiele bliżej zarządu i przede wszystkim stoi za nim spore doświadczenie. Gdyby więc chciał zachować resztki swojej niegdysiejszej pozycji w klanie duńskich szkoleniowców, to wydaje się, że powinien podziękować za „szansę” jaką tworzą mu nasi południowcy i rozglądnąć się za czymś co przyniesie mu szansę wykonalności sukcesu trenerskiego. Tutaj i teraz raczej tego nie znajdzie i nie wzbogaci jego CV, a może stać się coś wręcz przeciwnego.
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 17.06.2026 19:18
Taa misiek .Oby tureckie walczaki po przejściach były walczakami.O jakość piłkarska się nie boję.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 17.06.2026 19:46
Trener Thomasberg ma tu chyba tyle do gadania w kwestii transferów co Ch... do srania :(
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 20:15
Thomasberg robi to co potrafi najlepiej- balansuje. Dostał robotę to ją wykonuje. To nie ten typ co Feio, że jak mu coś się nie podoba to trzaśnie drzwiami i da po mordzie. Będzie lepił z tego co dostanie bo jak każdy szczęśliwy duńczyk odpowiada za swój odcinek pracy. A teraz ma pewnie urlop to skupia się na sobie i na rodzinie zgodnie z duńską filozofią Hygge. Jakbyśmy mieli 15 duńczyków w sztabie szkoleniowym i organizacyjnym może to by miało sens. I kadrę za 40 milionów Euro. I dlatego mamy to co mamy. Z ligi może nie spadniemy jeśli nie będzie drastycznych odejść czy kontuzji, ale na fajerwerki nie ma co liczyć. Duńczyk nie będzie sie stresował tym na co nie ma wpływu tylko skupiał na swojej robocie. Jeśli piłkarz okaże się szrotem to po prostu nie wstawi go do składu. Problem się zacznie jak będą kartki i kontuzje. Przecież transferując tego Turka czy zostawiając Mendyego z góry zakładamy, że nie są w stanie grać 34 x 90 minut. Za dwa dni rozpoczynamy przygotowania. Będziemy budować formę fizyczną bez trenera od przygotowania fizycznego. Duńczyk może mieć super pomysły taktyczne , ale bez formy fizycznej nic nam to nie da. A jak zwolnią Thomasberga? No cóż, należy mu się wypłata za cały kontrakt. To czym się facet ma stresować. Pustą gablotą? Przecież była pusta już wcześniej.
19DDD48

19DDD48

(235334) 17.06.2026 22:38
Tragedia. To już nawet nie chodzi czy on się odbuduje... po prostu zbieramy jakiś szrot za który trzeba się wstydzić. Bo koło sportowca taki gość nawet nie stał. Ważniejsze dla niego są pieniądze, a dla nich jest wstanie grać nieuczciwie i dla mnie takich ludzi w profesjonalnym sporcie być nie powinno. Szkoda gadać.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 17.06.2026 22:48
@gregChcl piszesz "Obecnie gość na zakręcie". Obecnie to tu nikt jadący na wprost nie przychodzi...
MalmoFF90

MalmoFF90

(158/200) 17.06.2026 23:01
Niesamowite co Vahid i ten pseudo dyrektor sportowy KaszTan tu od 1 1/2 roku odwalają. 90% zawodników to darmowy szrot. For free: Mendy, Szalai, Ali, Acosta, Dziczek, Greenwood, Mukairo, Angielski, Bieganski, Tristan, Za grosze: Pozo, Molnar, Cuic Teraz: Bramkarz z Rezerw Greckiego Olympiakos i 23 letni turecki obrońca który grał na wypożyczenia na poziomie Arkonii Szczecin a zeszły rok nawet piłkę nie kopną. I jak słyszymy: Kolejne darmowe odpady już są w drodze do nas. Wielki golas z Iranu przyjechał i milionera udaje. Kolejny sezon będzie gra u utrzymanie. Przykro się na to patrzy.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 17.06.2026 23:12
ooo widzę że tutaj dalej marzyciele co czekają na transfery za miliony euro z Premier League hahaha! albo jeszcze napiszcie jak te błazny na faceboooku, że potrzeba kupować Polaków! ciekawe kogo?! za jakiegoś hellebranda płacą już po 2 miliony euro w lidze... ja jebie haha! szrot to mamy dopiero w kraju a zawodnicy z jakąś "przeszłością" mogą spokojnie się sprawdzić bo umiejętmności mają jak np Mendy no ale jeden głąb wyżej już wymienił transfery i taki Mendy mu się nie podoba... NO BO JEST ZA DARMO! hahahahaha
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 18.06.2026 09:29
warunki super czekamy
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 18.06.2026 12:33
Widze, ze wnioski po ostatnim letnim okienku zostaly wyciagniete:D Nadal „kupujemy” wielkie i sprawdzone nazwiska na zachodzie....wiecej miksowac w tym garze, a napewno znowu bedziemy zgrani..A swoja droga jak tam nasze asy Ndiaye, Greenwood, Angielski itd? Rozumiem ze zostajai buduja wielka Pogon?