preloader
Przejdź do głównej treści
8705009a423294525059cc9e2d6fb623593c11

8705009a423294525059cc9e2d6fb623593c11

Trener zaskoczony spotkaniem z kibicami

- Nie spodziewałem się, że pojawi się aż tylu ludzi. Sądziłem, że po tym sezonie i takim ostatnim meczu może być mnóstwo negatywnych komentarzy, ale tak nie było - przyznał Thomasberg, a w jego słowach słychać było autentyczne zaskoczenie. - Jestem zachwycony tym, jakie wsparcie otrzymaliśmy. To było fantastyczne zobaczyć rodziny z dziećmi, które przyszły wspierać Pogoń i naszych zawodników.

Trener nie zostawił tego bez odpowiedzi: - Chciałbym, byśmy w przyszłym sezonie odwdzięczyli się im za to wsparcie jakimś trofeum.

Kibice zrobili swoje. Teraz piłka po stronie drużyny.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4218

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

KrwistySzapiro

KrwistySzapiro

(5338/6400) 14.05.2026 12:05
To fakt, nie od dzisiaj wiadomo, że w Szczecinie czy w ogóle całym regionie zachpom jest świetna baza kibicowska. Naprawdę świetna i wierna, bo wciąż czekamy na to pierwsze trofeum męskiej piłce.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 14.05.2026 12:08
To właśnie ta baza tworzy trudne czasy.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 14.05.2026 12:23
Panie trenerze najpierw skupcie się na grze i utrzymaniu , a dopiero można rozmawiać o jakimś trofeum ???? ,bo na razie jest jedno wielkie rozczarowanie a Pogoń do dziś nie swojego stylu gry ,gorzej bym powiedział Pogoń w ogóle nie ma żadnego stylu gry aż oczy bolą
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 14.05.2026 13:12
Mam nadzieję że kiedyś zatesknie za 0 Tytuli. Jak dla mnie wróci Molnar może Pozo ktoś dojdzie, pewnie kilku odejdzie ale to może wypalić. Nam trzeba solidnej obrony i zajebistego bramkarza przód się rozkręci Ulwe z Akostą dadzą rade rozbijać ataki
rusnak

rusnak

(17924/18000) 14.05.2026 13:45
Trofeum... chyba w kategorii na farmazoniarza wszechczasów dla Jaśniepana Alladyna.
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 14.05.2026 13:49
To przekujcie to ma motywację do wygrania w Lubinie. Zamiast gęstej atmosfery macie wsparcie całych kibicowskich rodzin. Czy możecie wreszcie zagrać tak żeby opadły nam szczęki ? Zapewnijcie awans i przestańcie już nas testować. Zagrajcie na pełnej petardzie wóz albo przewóz , bo zachowujecie się w końcówce jakby peron wam odjechał
trampkarski_talent

trampkarski_talent

(134/200) 14.05.2026 14:16
gdyby na spotkanie przyszła śmietanka tego forum, to trener miałby inne zdanie ????
pikolo

pikolo

(48369/72000) 14.05.2026 14:16
Patrząc na grę tej drużyny i czytając takie zapowiedzi nasuwa mi się na myśl tylko jedno zdanie: Cóż szkodzi obiecać? Zastanawiam się także jak w klubie chcą rozwiązać temat sprzedaży najdroższych karnetów w Polsce na przyszły sezon? Co tu trzeba znowu ludziom naopowiadać aby się skusili?
pikolo

pikolo

(48369/72000) 14.05.2026 14:18
Bo na teksty typu: "Pogoń złożyła ofertę Witselowi" nikt powtórnie się nie nabierze.
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 14.05.2026 14:27
Pakiet łączony z biletem na Narodowy tez już nie przejdzie.
pawel

pawel

(64050/72000) 14.05.2026 15:18
U gory dowod na wspieranie miasta i organizacji najpiekniejszym usmiechem na wschod od sohaczewa. Nowy kontrakt dla Banjamina!!!!!!
rusnak

rusnak

(17924/18000) 14.05.2026 16:36
W przyszłym sezonie to ty możesz grać w pierwszej lidze. Ten jeszcze zespołu nie utrzymał a już o trofeach bredzi. Typ jest jeszcze bardziej odklejony od tego swojego szurniętego Pana i władcy.
1969

1969

(37259/48000) 14.05.2026 17:47
Korona, Radomiak, Motor, Termalica również nie mają żadnego trofeum w gablocie. Ale to z nas cała Polska szydzi: ,,zero tituli". To my kibice przełykaliśmy gorycz haniebnych porażek i blamaży. Wielu z nas po prostu nie dożyło jakiegokolwiek sukcesu. Nie dziwcie się, że mimo żenującego kolejnego sezonu macie jebitne wsparcie kibiców. I nie obiecujcie, że postaracie się coś zdobyć w przyszłym sezonie. Najpierw utrzymajcie nas w eklapie, a potem po prostu zdobądźcie Puchar lub mistrza.
bankier

bankier

(1613/2000) 14.05.2026 22:42
Ja nie zapraszam gości do przedpokoju ze stołem przy wejściu do toalety
bankier

bankier

(1613/2000) 14.05.2026 22:52
Dajcie znać czy musieliście ściągać buty bo nie widać na zdjęciach
Rick

Rick

(1115/1200) 15.05.2026 07:33
I kolejne dzielenie jednej wypowiedzi na dwa „newsy” ???????????? jaka żenada