preloader
Przejdź do głównej treści
870500d407b7390b1b333fd00dbf1f3e2a88c8

870500d407b7390b1b333fd00dbf1f3e2a88c8

Trenerzy już na miejscu, rusza przebudowa kobiecej Pogoni

Kilka dni temu Pogoń Szczecin poinformowała o zatrudnieniu nowego trenera do drużyny kobiet. Za zespół odpowiedzialny będzie Martin Masaryk, a jego asystentem został Erik Flamik.

W sobotę klub poinformował, że szkoleniowcy dotarli już do Szczecina i mieli okazję do odwiedzenia klubowych obiektów. Teraz rozpoczną pracę nad budową drużyny na sezon 2026/2027. Założenie? Być wciąż drużyną liczącą się w walce o Mistrzostwo Polski.

Zadanie łatwe nie będzie, bo drużynę czeka mocna przebudowa. Kilka zawodniczek już poinformowało, że po zakończeniu ostatniego sezonu odchodzi z klubu i będzie reprezentować nowe barwy. W tym gronie znalazły się między innymi Natalia Radkiewicz, Weronika Szymaszek, Zofia Giętkowska czy Alicja Dyguś.

Przed nowym sztabem i włodarzami decyzje personalne i czas na budowę nowej drużyny. Z tego co udało nam się zasłyszeć, pierwsze nowe piłkarki mogą pojawić się w Szczecinie na przełomie czerwca i lipca. Wśród nich znajdować się mają reprezentantki swoich krajów.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3431

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

darecki73

darecki73

(45931/48000) 21.06.2026 07:48
Alex wykombinował, że jak z męska drużyną nie da zdobyć się mistrzostwa, to zrobi to z żeńską drużyną. Obiecał mistrzostwo, puchary europejskie a przecież nie mówił, że chodzi wyłączone o panów. Pewnie jako biznesmen skalkulował, iż na damskiej Lidze Mistrzów da się zarobić
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 21.06.2026 08:32
A kiedy się pojawią piłkarze także reprezentaci swoich krajów???
ROSS

ROSS

(54413/72000) 21.06.2026 08:38
Powaga i dobory ludzkie do tego projektu sa na poziomie ubioru tego Pana po lewej stronie. Reprezentanki kraju? Ciekawe jakiego? Zielonego przyladka ? Curaçao ? Estoni czy innego Luxembourga? Jezeli bedzie to Francja, Norwegia czy USA to bedziemy mogli powiedziec ze to powazny projekt. Ciekawi mnie jaki ma budget ta drozyna?
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 21.06.2026 08:57
A jak było w męskiej drużynie? Reprezentanci Węgier,Iraku, Gambii, były mistrz świata,były reprezntant USA, talenty z Premier League i La Liga i trener z doświadczeniem w zdobywaniu tytułów. A gdzie skończyliśmy? Poczekajmy nw wyniki nim wyrazimy opinię, ale na ten moment chyba czeka kobiety podobnybsezon przejściowy jak drużynę męską. Rewolucja zamiast ewolucji. Regres zamiast stopniowego progresu. A wystarczyło zachować skład, trenera i wzmocnić realnie kilka kluczowych pozycji.
Arexx46

Arexx46

(2329/2400) 21.06.2026 10:06
Ale trio ???? to jakieś you can Dance !!!!! I ta Grosicka...... to dopiero bedzie walka o Mistrza :) Blazenady ciag dalszy
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 21.06.2026 10:40
powiem tak a moze nie powiem nic
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 21.06.2026 11:31
Z tego co pisze autor tego artykułu zasłyszał, że na przełomie czerwca i lipca przyjdą reprezentantki innych kadr. Zostały niecałe 2 tygodnie i zobaczymy czy zarząd mówi prawdę (że odchodzące zastąpią lepsze zawodniczki) czy plecie androny. Proponuję się na krótko uzbroić w cierpliwość i dać sobie spokój na razie z biciem piany. Szkoda energii w te upały.
mark

mark

(124595) 21.06.2026 16:20
Ross on biega na poziomie trenera reprezentacji Niemiec Nagelsmanna lub innych calkiem normalnych ludzi trenerow! Jakby jakosc trenera miala zalezec od smokingu na sobie to i ja moglbym stand w kolejce po jakas trenerska posade,bo mam troche kolekcji w szafach.
ao

ao

(13589/18000) 21.06.2026 16:48
Była drużyna ???? Były wyniki ???????? Trzeba było to zjeb#ć ???? ma byc po mojemu, jestem Bosz złotousty...
Pablo

Pablo

(44680/48000) 21.06.2026 18:45
Jakie kompetencje do tej funkcji ma pani Grosicka poza tym, że jest żoną Grosickiego?
Piotr Chen

Piotr Chen

(4885/6400) 21.06.2026 20:34
@pablo Żadnych nie ma. Po prostu Alex uwierzył, że Grosicki to legenda.
Mario84

Mario84

(3399/4800) 21.06.2026 20:46
Grosicka to konkretnie jakie ma wykształcenie i kompetencje, osiągnięcia? Dlaczego ona została CEO? Doceniam u Alexa ratowanie klubu ponad rok temu, ale na Grosickim to on się przejedzie jak Mroczek, któremu też miał wziąść pod opiekę mega talenty ktore to zostaną sprzedane za grube miliony. Skończyło się graniem na kacu 2.05.2024...
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 22.06.2026 01:32
Ja już chyba jestem za stary na to, ale ta trójka wygłada jak ktoś kto miał codzienne zwolnienia z WF-u.
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 22.06.2026 08:10
Believe in them!