preloader
Przejdź do głównej treści
870500ede5062d6488b8316bd7f51296c25ef4

870500ede5062d6488b8316bd7f51296c25ef4

Trwa planowanie kadry na przyszły sezon

- Oczywiście, to jest też moja praca, aby planować, kto powinien zostać w zespole. Miałem udział w rozmowach na temat przyszłości „Ulve” czy „Kery”. Pracujemy nad tym razem z pionem sportowym, bo chcemy mieć jak najmocniejszą drużynę w kolejnych sezonach - przyznał trener.

Thomasberg zdradził również, że klub równolegle skupia się na obecnych rozgrywkach i budowie zespołu na przyszłość.

- Chcemy, by Pogoń powróciła do czołówki tabeli. Musimy teraz zapewnić sobie start w Ekstraklasie na przyszły sezon. Wiemy, że w nowym sezonie dołączy do nas Patryk Dziczek, będą też „Ulve”, „Kera”, zostaną z nami ci piłkarze, którzy mają dłuższe kontrakty - mówił.

Szkoleniowiec podkreślił, że rozmowy dotyczące kadry nadal trwają.

- Ciągle rozmawiamy o tym, którzy z zawodników powinni z nami zostać. Działamy dwudrogowo. Koncentrujemy się na tym sezonie, ale spoglądamy też na przyszły sezon. Jestem częścią zespołu, który wyznacza kierunek, w którym chcielibyśmy podążać w przyszłości - zakończył.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5374

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 08.05.2026 07:42
pozyjemy zobaczymy oby to szlo w dobrym kierunku wystarczy tej hustawki emocjonalnej
henk811

henk811

(2323/2400) 08.05.2026 07:47
no i ku*** bardzo dobrze... wiem że nie każdemu pasuje TT ale ja w niego wierzę a poza tym uważam, że stabilizacja na stanowisku trenera to jest atut.
Rick

Rick

(1115/1200) 08.05.2026 07:55
Jprd przecież to było na konferencji prasowej, rozbijanie jej na dwa artykuły żeby zarobić na reklamach, brak szacunku dla forumowiczów, dno
pikolo

pikolo

(48369/72000) 08.05.2026 07:59
Kluczowe jest tu sformułowanie "razem z pionem sportowym". Czyli z kim? Kessler i Mowlik? Dziękuję - postoję.
ROSS

ROSS

(54413/72000) 08.05.2026 08:02
Widzew dobrze pokazuje ze nie wystarczy sam zakupy drogich grajkow. Tutaj musi byc jakas wizja "prawdziwego" dyrektora sportowego we wsporpracy z trenerem i skautami à nie kolseiami z agencji menago.. Moze to nie ta sama polka ale takie PSG jak wymienilo dyrektora i trenera przy tym wyzucajac gwiazdeczki to wszyscy lapali sie za glowe. 3 lata działania , 3 polfinaly LM, drogi final, 1 wazon. Sredni wiek 1 drozyny, 23 lata.....
1962

1962

(62488/72000) 08.05.2026 08:02
Wszyscy wiemy kto ma odejść, to największy błąd Alexa- GREENWOOD!!!! Oby Pozo wrócił z dobrą formą i Molnar wreszcie pokaże, że warto na niego postawić. Jeśli prócz Patryka ma dojść ktoś jeszcze, to oby przed obozem przygotowawczym, aby cała drużyna się zgrywała ze sobą. Wygląda na to, że TT pozostanie w klubie, więc najważniejsze co musi zrobić, to uniezależnić się od podejmowania decyzji w ustalaniu składu, prowadzić zespół twardą ręką, zdobyć szacunek piłkarzy i zjednoczyć drużynę, bo to może przynieść efekty.
pawel

pawel

(64049/72000) 08.05.2026 08:07
Szczerze mowiac to jesli chcemy grac o cos wiecej niz utrzymanie rzadko ,ktory z obecnych pilkarzy kwalifikuje sie do zostania... Napastnikow trzech ale troche jakby zadnego. Pomoc z Ulve , Acosta i Dziczkiem solidna ale bez szalu. Obrona natomiast to istny lej po bombie,ktory tylko sie powiekszy po odejsciu Szalaia. Zaden z obecnych defensorow poza Linusem nie jest na odpowiednim poziomie abysmy mogli rozmawiac o czolowce. Latwo to napisac tylko ,ze kolejnas przebudowa oznacza kolejny sezon przejsciowy tudziez niesmiertelm=nosci. Szczegolnie biorac pod uwage kto jest odpowiedzialny w tym klubie za transfery...
mark

mark

(124595) 08.05.2026 08:15
Dwudrogowo,polski język też się ciągle rozwija..
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 08.05.2026 08:48
Trzeba się zastanowić kto i na jaką pozycję mógłby do nas przyjść ale także kto powinien odejść. Nowy właściciel wydaje się inny od hetmana i nie zawsze holuje piłkarzy którzy mu nie pasują jak Marian. Wciąż jednak może być lepiej i to dużo lepiej bo jest jeszcze jeden czy drugi darmozjad w klubie i trzeba ich wyekspediować.
darecki73

darecki73

(45949/48000) 08.05.2026 08:54
Mam nadzieję, że Thomas, Tan i Alex poznali już dobrze specyfikę naszej ekstraklasy i wyciągnęli odpowiednie wnioski co do sprowadzanych piłkarzy. Potrzebujemy piłkarzy dobrych pod kątem umiejętności czystko piłkarskich, ale również o odpowiednim profilu psychologicznym, mentalnym.
darecki73

darecki73

(45949/48000) 08.05.2026 08:55
Aby uniknąć błędów w stylu Juwara, Greenwood, Ndiaye
yascoos

yascoos

(9438/9600) 08.05.2026 09:20
Mam na dzieję, że jednym z tych którzy zostaną odpaleni będzie "legenda". Niech mu nawet płacą za siedzenie na trybunach, wszak przy jego ambicji i celach takie rozwiązanie pasowałoby mu najbardziej, co pokazał już wcześniej za granicą.
mark

mark

(124595) 08.05.2026 10:09
Duza wiekszosc chciala aby Grosicki poszedł sobie do Widzewa niestety za grube pieniądze został w Szczecinie.A żona jego przejęła stery damskiej Pogoni i goooooo to dalo! Czas nadrzej rządzić klubem !
ciciarito100

ciciarito100

(32001/36000) 08.05.2026 10:22
Ale Dario A. konkretnie zezłomował Widzew,co..?::)). K….wa, czasem mam wyrzuty sumienia, że takiego konia trojańskiego im podrzuciliśmy…:). Wyobraźcie sobie jakby jeszcze Nasza Legenda zasiliła Łódź…::)). Nie byłoby już co zbierać!!::)))
Zawsze wierny

Zawsze wierny

(309/400) 08.05.2026 11:09
Jak chcemy być mocni w przyszłym sezonie to kupić karola czubaka I dobrać do tego Łukasza Zjawińskiego