preloader
Przejdź do głównej treści
8705001664e171ff936bf922031fd42fbca079

8705001664e171ff936bf922031fd42fbca079

Trwa renowacja jednego z boisk przy stadionie

- Zakończyliśmy główne prace renowacyjne jednego z naszych boisk hybrydowych w systemie dywanowym na obiektach Pogoni Szczecin - poinformował Dąbrowski. - Zakres prac jaki wykonaliśmy to frezowanie i usunięcie głównej masy filcu, kilkukrotny przejazd zgrzebłem rotacyjnym  i pasywnym w celu usunięcia resztek materii organicznej i odsłonięcia sztucznych włókien podkładu hybrydowego, ostateczne czyszczenie zamiatarką aktywną, naniesienie świeżego piasku, zasiew mieszanką nasion życicy trwałej i przykrycie agrowłókniną. Po 6 dniach od zasiewu obserwujemy dobre wschody. Za 2 dni ściągnięcie maty i pierwsze nawożenia NPK.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1855

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

andrzej123x

andrzej123x

(2164/2400) 04.06.2026 10:30
News, że klub się rozwija i idzie ku lepszemu? Sezon ogórkowy chyba się jeszcze nie zaczął.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 04.06.2026 14:01
Zaraz pojawi sie wpis wlodarzy ze utrzymanie stadionu zbyt wiele kosztuje i musimy kilka boisk zaorac albo podnajac. Przebudowa idzie pelna geba. Rezerwy w 4 lidze, Pogon Kobieca w trakcie wyprzedazy, Kucharza juz nie ma(proponuje wziac ktoregos z bar raba:) ) takze tak karnety kupowac!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 04.06.2026 15:14
To chyba informacja o tym, że Klub nie ponosi żadnych kosztów z tym zwiazanych bo przecież stadion jest miejski a więc tego typu inwestycje/remonty są z budżatu Szczecina. Tak mi się przynajmniej wydaje no chyba, że sie mylę?
bravoboss

bravoboss

(248/300) 04.06.2026 15:19
Gdyby Pogoń wygrała Ligę Mistrzów, następnego dnia @PogonMKS i tak wszedłby na to forum aby to skrytykować
marek9636

marek9636

(107074) 04.06.2026 15:56
@franek.dolas74 mylisz się Pogoń wzięła na siebie koszty opiekowania się obiektami, sama zatrudnia pracowników do tego i dba o boiska i budynki klubowe na własny koszty
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 04.06.2026 16:08
@marek9636 a to w sumie nie wiedziałem. Więc słabo. Bo pieniądzy w Klubie wg Alexa mało. Taka rewitalizacja boisk kosztuje całkiem sporo więc informacja mało optymistyczna z punktu widzenia potencjalnych transferów, których i tak na ten moment nawet w kategorii "plotek" nie słychać.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 04.06.2026 22:24
Czyli już wiemy jakich newsów się spodziewać w okresie transferowym