preloader
Przejdź do głównej treści
87050022948db5c28924d5f058f078466fe590

87050022948db5c28924d5f058f078466fe590

U15: Wicemistrzostwo Polski dla Pogoni

Finał Centralnej Ligi Juniorów U15
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 3:4 (2:3)
0:1 Skorupa 7'
1:1 Knap 9'
1:2 Konopski 13'
2:2 Figas 19'
2:3 Skrzypczyński 35'
3:3 Kupczuk 50'
3:4 Skorupa 70'

Pogoń Szczecin U15: Nawacki – Gólcz, Resmerowski (55' Galasiński), Kardzis, Kupczuk, Sitarski (50' Frączczak), Wiśniak, Nadkierniczny (50' Gruszczyński), Knap, Freilich, Figas

Śląsk Wrocław U15: Borowiec – Mirowski, Konopski, Waloch, Ziętek (50' Dudziak (63' Orfin)), Skorupa, Bajuk (41' Rybka), Zieliński (41' Żarski), Buczek, Końka (60' Popiołek), Skrzypczyński (75' Czternastek)

profil-jpg

Źródło: SlaskNet.com Wyświetlenia: 3958

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (13)

bigulon

bigulon

(1358/1600) 13.06.2026 14:58
Następne sieroty przegrały finał. Tytuł przeszedł koło nosa
darecki73

darecki73

(45931/48000) 13.06.2026 15:06
Brawo chłopaki za wicemistrzostwo Polski. Podobnie jak kobieca Pogoń. Mam nadzieję, że choć kilku z nich za 2-3 lara pojawi się w pierwszej drużynie Pogoni
kruger73

kruger73

(37754/48000) 13.06.2026 15:07
Super teraz tylko trzeba tych dzieciaków dobrze poprowadzić i za kilka lat zasilą pierwszą drużynę.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 13.06.2026 15:08
A że przegrana w finale... Czy Pogoń kiedykolwiek wygrała finał? My nazywamy się Pogoń więc mamy zawsze gonić za pucharami, marzeniami itd. Smutne ale prawdziwe jak do tej pory. Może gdybyśmy nazywali się Victoria, to sukcesy by byly. A tak na marginesie był kiedyś klub Victoria Szczecin.
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 13.06.2026 15:42
Nie przesadzajcie z tą krytyką. Dla tych młodych chłopców to olbrzymi sukces i gratulacje im się należą, Pytam się gdzie jest U15 Lecha, Legii, Górnika czy Zagłębia Lubin. W tyle a Pogoń przed nimi i należy to docenić.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 13.06.2026 15:47
Przegrali ale w finale bo 17,19 i rezerwy są w czarnej ... system szkolenia młodzieży u nas chyba nie działa.moze uczymy się od lepszych jak fase w u 17 . Które ma medal w tej kategorii a my które miejsce chyba 11
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 13.06.2026 15:47
@kruger73 Jeżeli 3-4 zadomowi się w I drużynie na poziomie ekstraklasy to będzie duży sukces. Przejście z juniorów do piłki seniorskiej to jest kosmos i naprawdę niewielu się udaje (z różnych przyczyn ale to już odrębny temat)
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 13.06.2026 17:39
Trudno chłopaki mają po 15 lat i widać już u niektórych niezły potęcjał Trzeba chuchać dmuchać na tego młodego Knapa żeby go nikt nie zawinoł nam z przed nosa Gratulacje przegrać jeden mecz to nie żaden wstyd ,mecz był wyrównany zadecydowało szczęśćie które sprzyjało Sląskowi
1969

1969

(37259/48000) 13.06.2026 17:53
Czemu mnie to nie dziwi?
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 13.06.2026 20:20
Gratki !
kruger73

kruger73

(37754/48000) 13.06.2026 21:56
@andrzej123x No właśnie o to mi chodzi. Pogoń dość często odnosiła sukcesy w piłce młodzieżowej a potem jakoś młodzi zawodnicy nie przebijali się do 1 drużyny. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Oczywiście jest duża różnica pomiędzy piłką młodzieżową a dorosłą ale jednak tendencja w piłce jest taka, że coraz młodsi zawodnicy debiutują, i to z sukcesami w dorosłej piłce. Mam tylko nadzieję, że ci młodzi najbardziej utalentowaniu zawodnicy będą dobrze prowadzeni a chciwi rodzice i jeszcze bardziej chciwi agenci ich nie zniszczą na starcie.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 13.06.2026 21:58
Brawo... choć to tylko U-15. Oby 2-3 z Was w sumie już nie długo zostało gwiazdami Pogoni Szczecin w Ekstraklasie!
DoktorQ

DoktorQ

(6750/9600) 14.06.2026 08:53
Ale za to mamy najlepszą murawę i ten gen przegrywów.