preloader
Przejdź do głównej treści
87050088c76869c5f15e86a77b0906263feb95

87050088c76869c5f15e86a77b0906263feb95

Udany sezon Ultrasów [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1430

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

Anathema

Anathema

(39734/48000) 07.06.2026 09:50
Kolejny dzień w burze. Nuda, nic sie nie dzieje. Sezon ogórkowy w pełni. Inspirujące tematy i zagadnienia by zapełnić łamy. Jakieś transfery będą?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 07.06.2026 11:11
wszyscy sie zbroją a my nawet nie wiemy kto zastąpi buryte, najwazniejsze ze prezio sie popisuje politycznie na iksie dramat chlop jest juz bardziej meczacy niz poprzednia wladza
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 07.06.2026 11:54
dobrze że tak o Nas dbają w sprawie cen karnetów, kobiecej Pogoni, wyników drużyny , wypocin właściciela i ludzi którzy żeruja na klubie..była jakaś reakcja "kumatych" ?? czy cos przegapilem
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 07.06.2026 12:03
Tylko Pogoń!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 07.06.2026 12:36
Tylko doping i oprawy w Pogoni są na najwyższym poziomie. Poziom sportowy jak w ogóle nie miał tutaj znaczenia...i to nie od dziś.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 07.06.2026 12:46
Nuda w klubie, poważnych tematów brak, to z braku laku i taki artykuł trzeba wstawić
TritumX

TritumX

(21084/24000) 07.06.2026 13:12
A wogole my planujemy zastapic Buryte? : ) Bo my tak wszyscy chyba troche zakladamy z gory (i zreszta calkiem wydawaloby sie logicznie) ze jak mu podziekowali to od razu oznacza ze musza go kims zastapic a tu sie zaraz jeszcze moze okazac ze to bylo od pocztku wkalkulowane w ciecie kosztow jak przychodzil Czubak i Pedersen i zadnego zastepstwa i odrebnej pozycji trenera od przygotowania motorycznego i fizycznego po prostu nie bedzie... Patrzac na co sje odzieje w ostatnich tygodniach to w ogole nie zdziwie sie jak nastąpi jakas absorpcja obowiązków przez pozostałych członków sztabu oraz wewnętrzna restrukturyzacja pionu przygotowania fizycznego zeby zwyczajnie zaoszczedzic..
Cezar

Cezar

(11371/12000) 07.06.2026 13:33
https://kanalsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/to-sa-totalne-jaja-tak-pzpn-traktuje-wychowanka-pogoni-szczecin/
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 07.06.2026 13:41
Oprawy pierwsza klasa. Tak trzymać. Smucą jedynie wyznania miłości do Widzewa i innych. Na meczu Pogoni powinniśmy wspierać Pogoń, a jeśli już naprawdę trzeba to można wywiesić jakiej banery, choć ja i tak uważam, że zmuszanie innych by skandować nazwy innych klubów to obciach.
James

James

(42133/48000) 07.06.2026 13:47
@TritumX Frączczak i Lisu się tym zajmą. Dodali do 4 ligii to gdzie oni tam będą jeździć do Ińska, Wałcza czy Koszalina. Szefem kuchni zostanie Grosicki.
James

James

(42133/48000) 07.06.2026 13:48
*Spadli do 4 ligii
Gigi

Gigi

(9284/9600) 07.06.2026 14:29
Udany sezon ultrasów jest wtedy, jak klub nie dostaje żadnej kary z powodu ich "działalności". Więc niech oni sobie organizują co chcą, byle nie stanowili obciążenia dla klubu.
TritumX

TritumX

(21084/24000) 07.06.2026 14:47
@James Brzmi absurdalnie, robimy sobie żarty, ale teoretycznie to wcale nie jest takie niemożliwe… Chyba został tam jeszcze Rosiński, czyli analityk motoryczny, który teoretycznie może rozpisać obciążenia, przeprowadzać testy i generować jakieś raporty. Jest jeszcze sztab medyczny, kilku asystentów trenera – resztę obowiązków podzielą między obecny zespół i jakoś się rozejdzie po kościach… Wiadomo, prowizorka, szczególnie długofalowo, ale nic mnie juz tutaj nie zdziwi.
Masta

Masta

(77726/96000) 07.06.2026 23:08
@TritumX Tym kim zastąpiliśmy dyrektora sportowego Adamczuka, czyli nikim.