preloader
Przejdź do głównej treści
870500f10344636e09d7b24e1a46f99fadd190

870500f10344636e09d7b24e1a46f99fadd190

Ulvestad najlepszy w kwietniu

W naszych pomeczowych notach wystawianych przez naszych czytelników najwięcej punktów w tym okresie uzbierał Fredrik Ulvestad i to do doświadczonego piłkarza z Norwegii wędruje tytuł zawodnika kwietnia. Za jego plecami znaleźli się Valentin Cojocaru, Natan Ława i Paul Mukairu.

TOP 6 KWIETNIA

Ulvestad 19
Cojocaru 14
Ława 12
Mukairu 12
Loncar 10
Acosta 8

Najwięcej punktów w Waszych pomeczowych ocenach po spotkaniach z Rakowem, Koroną i Lechią zebrał w tym okresie Fredrik Ulvestad i to do doświadczonego Norwega wędruje tytuł najlepszego zawodnika miesiąca, już trzeci raz z rzędu. Za jego plecami znaleźli się Jose Pozo i Attila Szalai.

TOP 6 MARCA

Ulvestad 13
Pozo 10
Szalai 10
Mukairu 9
Borges 8
Keramitsis 6

NAJLEPSZY PIŁKARZ LIPCA: EFTHYMIS KOULOURIS
NAJLEPSZY PIŁKARZ SIERPNIA: MUSA JUWARA
NAJLEPSZY PIŁKARZ WRZEŚNIA: KIBICE POGONI SZCZECIN
NAJLEPSZY PIŁKARZ PAŹDZIERNIKA: KAMIL GROSICKI
NAJLEPSZY PIŁKARZ LISTOPADA/GRUDNIA: ADRIAN PRZYBOREK
NAJLEPSZY PIŁKARZ LUTEGO: FREDRIK ULVESTAD
NAJLEPSZY PIŁKARZ MARCA: FREDRIK ULVESTAD
NAJLEPSZY PIŁKARZ KWIETNIA: FREDRIK ULVESTAD

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1612

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

Lobo

Lobo

(42411/48000) 27.04.2026 09:00
Ulve to prawdziwy walczak i naprawdę go podziwiam. Odkąd pamiętam to nigdy nie schodził poniżej dość wysokiego poziomu. A jego zaangażowanie w grę i chęć zrobienia wszystkiego, co tylko jest w stanie budzi podziw. Szkoda, że kilku innych kopaczy piłki nie bierze z niego przykładu.
1962

1962

(62487/72000) 27.04.2026 09:15
W czasie gry w Pogoni były 2 może 3 mecze które mu wyraznie nie wyszły. Ale on rozegrał 100 meczy w naszym klubie i jemu się należą nie tylko nagrody, ale szacunek oraz podpisanie korzystnego dla niego kontraktu
Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 27.04.2026 09:17
A najlepszy piłkarz Stycznia, Maja i Czerwca? No tak, przecież w naszej wspaniałej lidze jest prawie 4 miesiące przerwy
darecki73

darecki73

(45953/48000) 27.04.2026 09:22
Zasłużenie. Walczak jak mało który u nas. Lider i kaoitan. Mam nadzieję, że zostanie u nas.
Anathema

Anathema

(39731/48000) 27.04.2026 09:25
A jak tam największe rozczarowanie rundy Grosicki?
1962

1962

(62487/72000) 27.04.2026 09:38
@Anathema dajmy już mu spokój. Chłopak jest u schyłku kariery i przechodzi stan załamania z powodu nie dopięcia własnych ambicji i obietnic jakie składał. Trudno, zrobił tyle co zrobił i za to wielkie dzięki. Ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.
silentscream

silentscream

(118589) 27.04.2026 09:56
Grosicki powinien zagryźć zęby, schować ego do kieszeni, przyznać, że stać go aktualnie tylko na pół godziny dobrej gry, oddać opaskę Ulve i pomagać drużynie jak tylko może z drugiego szeregu, dokładnie tak jak robi to Podolski.
szin

szin

(5032/6400) 27.04.2026 11:01
Na zdjęciu widać piłkarza, który w każdym meczu umiera za klub. Wsadzi głowę tam gdzie nikt nie wsadziłby nogi. Jeśli GO nie podpiszą to ..................... Tak na marginesie na tej stronie to walka z reklamami. O co tu kaman?
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 27.04.2026 11:21
NAJLEPSZY PIŁKARZ LUTEGO: FREDRIK ULVESTAD NAJLEPSZY PIŁKARZ MARCA: FREDRIK ULVESTAD NAJLEPSZY PIŁKARZ KWIETNIA: FREDRIK ULVESTAD Dlatego nie ma mowy o przedłużeniu kontraktu! Czego nie rozumiecie?
Transfer

Transfer

(33007/36000) 27.04.2026 11:25
to najlepszy przykład, że Portowcem może zostać każdy, ale tylko wtedy gdy tego chce - pewnie kilka lat temu nawet o Pogoni nie słyszał, ale to nie spowodowało, że może się coś takiego u niego wydarzyć jak "nie chce mi się" czy "dużo gadam mało gram". Zawsze na Frederika można liczyć, to jest Piłkarz a nie pozorant jak np. zielony drewniak. Na takich piłkarzach należy budować drużynę, i jak widać nie muszą to być wychowankowie
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 27.04.2026 11:35
Dziękujemy Kapitanie Ulve
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 27.04.2026 12:22
Ja to serio podziwiam wielu z was. Codziennie klikacie tu po kilka , kilkanaście komentarzy. To żle, tamto niedobrze, w sumie piszecie cały czas to samo, nikt Ameryki nie odkrywa, taki krokodyldidżej to napisał o transferach i właścicielu to samo tylko zmieniając układ słów ponad tysiąc razy. A na końcu i tak wszystko zależy od przepłaconych skórokopów, czy im się akurat w sobotę czy piątek będzie chciało grać czy może nie bo był melanż w Berlinie, albo nie są zadowoleni z nowej fryzury/tatuażyku. Długi, sasa i wielu innych dali sobie siana. Ja tu kliknę jeden albo dwa komentarze w tygodniu i tyle. Żaden z piłkarzy za ten klub umierać nie będzie, nic ten klub w najbliższej przyszłości nie wygra, nawet jeśli jakimś cudem awansuje do pucharów to zaraz się wyperdoli w 1 albo 2 rundzie. Skórokopy wiedzą że będą 3 dni lamentu a potem oczekiwanie naiwniaków na następny mecz. Pogoń to klub przegryw co nawet nie potrafił wygrać finału PP z pierwszoligową drużyną która nie wygrała wtedy żadnego z ponad 10 meczów poprzedzających finał. Oni wiedzą że porażka jest w DNA tego klubu i mają was i te barwy w dupie. Liczy się przelew, melanżyk, czasem sobie poskaczą, pośpiewają w szatni i tyle. Kapitan jest do tej pory tak zmęczony negocjacjami kontraktowymi że od momentu podpisania byl na boisku łącznie 633 minuty w 12 meczach i strzelił 0 goli i dał jedną asystę z potężną arką XD. Od jakichś 6 miesięcy po prawie 25 latach gapienia się w telewizor i chodzenia na różne stadiony nie oglądam piłki nożnej, po prostu im nie ufam i nie wierzę że ta gra jest czysta, wejdę tu po meczu, poczytam lament i te same stwierdzenia tylko w zmienionej formie, pośmieje się i nara. Serio to że ten stadion się jeszcze czasem zapełnia pokazuje tylko jak naiwna jest większość z was. Tylko nie perdolcie mi jakichś frazesów o miłości do klubu albo, że kibicem się jest a nie bywa XD.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 27.04.2026 12:36
@Kan Tesler Masz rację. Przekonałeś mnie. Od teraz nie będę marnował czasu na mecze, dojazd, przyjazd. Bez sensu. Jeżeli to sobota, to obejrzę "Mam talent!", a w niedzielę "Taniec z gwiazdami", zamiast tracić czas na głupoty. Te programy są uczciwsze, a uczestniczy bardziej zaangażowani ;)))
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 27.04.2026 12:44
Będziesz tutaj klikał żeby dali Norwegowi nowy kontrakt albo jak słaba jest obecna kadra ;)
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 27.04.2026 12:46
@Kan Tesler Aaaaaa widzisz... słabo śledzisz... Akurat narzekanie na kadrę pozostawiam innym :))) Bo wcale tak nie uważam :)
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 27.04.2026 14:08
Zaiste ciekawe że legendy nie ma odkąd podpisał kontrakt. Nawet do top 6 się nie łapie. Cóż to za pięknie zmarnowane pieniądze ten nowy kontrakt
Andre

Andre

(19176/24000) 27.04.2026 15:47
Dla mnie to kolejny obcokrajowiec który na zawsze już zostanie Portowcem. Szacunek Ulve. Cichy, skromny, nie to co ta jeb... pijawka Grosicki który żeby wyrwać kontrakt zrobił hałas na całą Polskę. Dlatego tym bardziej należy mu się przedłużenie kontraktu. Jeśli nie dostanie, będziemy mieli odp kim naprawdę jest Alex.
Andre

Andre

(19176/24000) 27.04.2026 16:01
Kan Tesler ma rację. Ja też twierdzę że prędzej umrę niż doczekam jakiegokolwiek sukcesu, no ale cóż kochamy miasto z którego pochodzimy i klub który pochodzi z tego miasta, bo to dla większości tu ogromną cześć życia i historie z tym związane. Więc mimo wszystko zawsze będę kibicować tym przegrywom, bo lepsze to niż się skur... i zacząć kibicować komu innemu. Bo takich zapewne też nie brakuje.
marek9636

marek9636

(107063) 27.04.2026 16:04
@Sproket no widzę w Legii właśnie te super protesty, normalnie protestują aż sie dymi!
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 28.04.2026 00:37
@Kan Tesler, może Pogoń nic nie wygra przez następne sto lat. Może …… Ale i tak to jedyny klub, których kocham i będę kochać. Może tego nie zrozumiesz, ale to już twój problem.