preloader
Przejdź do głównej treści
870500377c74d70afd98df12e55a3fe79933f3

870500377c74d70afd98df12e55a3fe79933f3

Ulvestad najlepszy wiosną!

Fredrik Ulvestad wiosną był wiodącą postacią w zespole Thomasa Thomasberga. Podstawowa postać, która zwłaszcza w pierwszej części wiosny, była ważna w punktowaniu drużyny. Ulvestad wyprzedził Valentina Cojocaru i Attilę Szalaia na wiosennym podium.

TOP 5 WIOSNY

Ulvestad 81
Cojocaru 51
Szalai 41
Keramitsis 33
Mukairu 32

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2016

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

Andre

Andre

(19176/24000) 27.05.2026 09:11
Ulve to nasz wojownik, klasa sama w sobie, nie to co pseudo legenda który ma się za nie wiadomo kogo, a saga z kontraktem pokazała jaka jest prawda. Brawo Ulve.
Bossman70

Bossman70

(19905/24000) 27.05.2026 09:13
Wygrał zasłużenie. BRAWO. Bardzo pozytywny i solidny piłkarz w pomocy. Pewniak w składzie i do tego skuteczny defensywny pomocnik.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 27.05.2026 09:14
Szczere gratulacje Ulve! 30 punktów przewagi na Cojocaru to nie jest przypadek...
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 27.05.2026 09:16
A tak na marginesie "Legenda Białegostoku" na którym miejscu? Człowiek, który zrobił największą bardachę medialną w ostatnich latach z udziałem swoich "adwokatów", którzy rozpaczali nad krzywdą jaka mu się dzieje by na końcu wziąć dwa miliony złotych oraz 200 tys. miesięcznie w zamian za bycie rezerwowym oraz osłabianie zespołu po wejściu na boisko każdym razem. Ten, który jest "symbolem" 2 maja 2024 roku. Ten, który po mundialu przyjechał z bebzunem pijackim i dochodził do siebie dwa miesiące biorąc najwyższy kontrakt w całej drużynie, jednocześnie spóźniając się na obóz przygotowawczy bo miał drużynę w odbytnicy. Ten, który zawiódł we wszystkich meczach na o stawkę jaką grała Pogoń Szczecin. Hmm?
1962

1962

(62481/72000) 27.05.2026 09:39
Gratuluję, bo to jedyny nasz piłkarz, który nie olał żadnego meczu. Choć miał słabsze momenty, ale nie miało to większego wpływu na jego ogólne osiągniecia. Jest naszym pewniakiem i cieszę się, że przedłużył kontrakt. Gdyby z takim zaangażowaniem przez cały sezon zagrało choć 50% zawodników, to może byśmy rozmawiali teraz o grze Pogoni w pucharach.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 27.05.2026 09:45
@franek, legenda podlaska powiedziała, że coś go bolało i czuł się wypalony. Może dlatego, że miało być pięć dych więcej miesięcznie jak sugerowały borki. Stał ociężały na spalonym, widoczna nadwaga jeszcze przed urlopem, zdziwiony, że nie uznano farfocla.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 27.05.2026 09:54
Walczak, lider, kapitan. Może vice kapitan bo jest jeszcze Lunus. I to są kapitanowie a nie Grosik. Nawet przemowy w szatni nie walnie po angielsku bo nie nauczył się języka. I jak on ma zmotywować drużynę? Przepłaconym kontraktem?
yascoos

yascoos

(9438/9600) 27.05.2026 10:18
Kończył mu się kontrakt, po świecie już nie chciało mu się tułać, Pogoń, Szczecin i Polska to ciągle dobre miejsce do życia, do domu blisko, zarobki jako takie, to pokazał chłop najnormalniej w świecie dobrą pracą, że jeszcze może i że warto go jeszcze zatrudnić, na ten zapewne ostatni okres piłkarskiej kariery. Tak robią prawdziwi mężczyźni w naszym kręgu kulturowym. A teraz porównajcie sobie to, do postawy niejakiego Legendy. Przyznam, że kompletnie nie rozumiem jej postawy, bo albo ten człowiek ma milionowe długi i wierzyciele zaczęli już grozić jego rodzinie, bo tylko tym można chyba próbować usprawiedliwić ten poziom skur...nia, albo to zwyczajna szmata, bez jakichkolwiek wznioślejszych uczuć. Jest jeszcze trzecia opcja, IQ < 70 czyli medyczny przypadek debilizmu.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 27.05.2026 12:23
Wiosną zdecydowanie najlepszy. W przekroju całego sezonu on, Linus i Paul Mukairu.
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 27.05.2026 13:37
Najlepszy w Pogoni. To fakt.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 27.05.2026 16:57
Gratulacje Ulve.. ......!!!! Cieszę się że jesteś tu w Naszej Pogoni!!!!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 27.05.2026 17:15
Świetnie. Za wkład pracy należy mu się uznanie. Jednak mnie osobiście cieszy fakt, że w końcu nie czytam o Grosickim. Powinien też być ranking największych rozczarowań i tam już chęcią przeczytałbym o Kamilu. Jakiż tupet trzeba mieć, by wyszarpać przy pomocy kolegów kontrakt i nic nie robić by pomóc drużynie. Fe! Nieładnie!