preloader
Przejdź do głównej treści
870500d07744a66247e07959c5f0f8cf725a8b

870500d07744a66247e07959c5f0f8cf725a8b

Utrzymani! Ważna wygrana z Zagłębiem!

Od pierwszych minut tego meczu to Pogoń Szczecin przejęła inicjatywę w tym spotkaniu i budowała akcje w ataku pozycyjnym. Pierwszego celnego strzału doczekaliśmy się jednak dopiero w 21. minucie spotkania. Ława otrzymał podanie w pole karne od Mukairu, uderzył z woleja, ale Burić pewnie złapał piłkę. W 26. minucie spotkania swoją pierwszą okazję mieli gospodarze, ale po zamieszaniu w polu karnym futbolówka odbiła się jedynie od słupka. Pomimo tego Pogoń dalej prowadziła grę i budowała mozolnie kolejne akcje. Nie przynosiło to jednak większego zagrożenia i pierwszą część meczu skończyliśmy bez bramek.

Druga część meczu rozpoczęła się tak, jak wyglądała pierwsza. Pogoń miała piłkę przy nodze znacznie dłużej, ale nie przekładało się to na klarowne sytuacje. W 56. minucie meczu Ława dostał podanie od Mukairu, ale jego uderzenie zostało zablokowane. W 68. minucie Wahlqvist dośrodkował w pole karne na głowę Cuicia, ale ten nie trafił w bramkę. W 74. minucie świetną okazję miał Reguła wychodząc do kontry, ale swoim strzałem trafił jedynie prosto w Cojocaru. W 79. minucie w końcu udało się przełamać lubiński mur. Agger dośrodkował na długi słupek na głowę Cuicia, który zgrał piłkę do Ulvestada. Jego uderzenie cudem odbił Burić, ale przy mocnej dobitce Aliego, nie miał już szans. Już w doliczonym czasie gry powinno być 2:0, ale Borges dwa razy w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Buriciem.

33. kolejka PKO BP Ekstraklasy
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:1 (0:0)
0:1 Ali 79'

Zagłębie Lubin: Burić – Michalski, Kowalczyk (46' Makowski), Dąbrowski, Corluka, Grzybek (85' Mlinarić) – Kossídis (46' Szabo), Kolan (10' Radwański, 77' Sypek), Nalepa, Kocaba – Reguła.

Pogoń Szczecin: Cojocaru – Wahlqvist (74' Ali), Szalai, Keramitsis, Koutris (82' Borges) - Ława (86' Loncar), Biegański, Ulvestad, Agger (86' Mendy) - Mukairu (74' Grosicki), Cuić

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4612

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (77)

ns29909

ns29909

(40251/48000) 15.05.2026 20:00
MOŻNA ???? MOŻNA !!!!
Masta

Masta

(77726/96000) 15.05.2026 20:00
Dobrze, że ten sezon się już kończy.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 20:00
alizadek w 5minut robi wiecej po raz kolejny niz ten paralityk mukairu przez caly mecz, mamy utrzymanie to jest najwazniejsze ale drugi sezon na taki szcztuczny twór kibice sie nie nabiorą (zadnego kontraktu dla borgesa)
darecki73

darecki73

(45944/48000) 15.05.2026 20:00
Gra nudna, jednostajna, bez szału. Ale dziś najważniejsze były punkty. I to się udało. Mamy utrzymanie. Teraz trzeba trafić z transferami, popracować nad zgraniem zespołu oraz dużo lepszym i skutecznym stylem.
k0r

k0r

(77996/96000) 15.05.2026 20:00
Pierwsza połowa to taki 'planowany remis' a'la lata 90. Planowany u Fryzjera. Ale w drugiej nawet fajnie się to rozkręciło. Ostatnią kolejkę będzie już można oglądać ze słonecznikiem.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 15.05.2026 20:00
Dzieki za utrzymanie.
darecki73

darecki73

(45944/48000) 15.05.2026 20:00
Utrzymaliśmy się. Za dziś brawo. A teraz Alex, Tan i Ozkan macie pole do popisu na rynku transferowym. Mam nadzieję, że poznaliście już dobrze specyfikę Ekstraklasy i nie popełnicie błędów z ubiegłego roku.
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 15.05.2026 20:01
Powiedzieć, że Ali nam ratuje ekstraklase to jak nic nie powiedzieć. Kto by się spodziewał że ten sezon ma takiego nieoczywistego bohatera. Sezon absurdów pozbawiony jakiejkolwiek logiki. Dobrze, że 2026/2027 z nami w ekstraklapie. Mimo wszystko nie moge się doczekać tej atmosfery w planowanymi transferami itp, cieszę się z małych rzeczy na tą chwilę. Kto wie, co nas czeka w nowym sezonie, może w końcu do nas los się uśmiechnie.
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 20:01
Idźcie w piz~du. wynik moze I korzystny ale gra standardowo tragiczna. Teraz sparing z GKS-em i caly burdel do przebudowy. Sukces niesamowity, ledwo sie utrzymac, ten sezon to wstyd.
kibol

kibol

(44374/48000) 15.05.2026 20:02
No chociaż mecz z Gieksą będzie piknikiem na luziku . Ważne że się utrzymali , teraz Alex przemyślane wzmocnienia. Uważam że Mendy powinien zostać
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 15.05.2026 20:02
Długi pospłacane, atmosfera na trybunach jest, Panowie Alex i reszya scoutingu teraz do roboty, żebyśmy nie przeżywali za rok tego samego.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3158/3200) 15.05.2026 20:02
Liczy się tylko dziś wynik. Zwyciestwo daje nam Ekstraklasę na przyszły rok. Grosicki WON!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 20:03
Uffff Potężny holownik targał nas z tej mielizny aż w końcu dał radę Pływamy nst sezon po wodach ekstraklasy i to jest najważnejsze dziękuję wszystkim za te zwycięstwo nawet Donkiemu który obronił grożny strzał w końcówce
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 15.05.2026 20:04
Modlitwy zostały wysłuchane. Teraz dowalić Katowicom , i zapomnieć o tym sezonie. Następny będzie o niebo lepszy.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 15.05.2026 20:04
Jedno wielkie ufff puentujące ten sezon.
LeoSz-ek

LeoSz-ek

(12916/18000) 15.05.2026 20:06
Mamy to! Można tylko żałować, że już nie zawalczymy o puchary...
excalibur

excalibur

(64364/72000) 15.05.2026 20:06
Po wywiadzie Turbodojary mają zakaz wywiadów...???
mark

mark

(124595) 15.05.2026 20:06
Dziwny mecz ale koncowy wynik swietny.Czekamy na nowy sezon extraklasy 26/27
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42698/48000) 15.05.2026 20:06
No nie powiem, radocha jakbysmy cos zdobyli, a tu tylko pewne utrzymanie. Dobra wiem, ze jeszcze mecz z Gieksa, ale juz teraz trzeba zakasac rekawy i zaczac prace na przyszly sezon. Tu juz najwieksza odpowiedzialnosc dla wlodarzy i naszycch lowcow "talentow". Aby przyszly sezon byl zgola odmienny na nasza korzysc.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 20:06
Kasztan siępopłakał na koniec i skruchę w klatę Napoleona Alexa walnoł
excalibur

excalibur

(64364/72000) 15.05.2026 20:06
W przerwie i po meczu... nikt nie udzielił... Szok
franek.dolas74

franek.dolas74

(3158/3200) 15.05.2026 20:06
Nie chcę się czepiać ale jednak wpuszczenie na boisko Grosickiego to był sabotaż! Zagrał jedną dobrą piłkę? Co? NIE! Ten człowiek bierze 200 tyś. miesiecznie! Dostał 2 miliony za przedłużenie kontraktu! Jego wejście na boisko powinno dać jakość, przebojowość, intensytwność! A co dało? GÓWNO! Graliśmy w 10ciu, jak zawsze. PS. uff... liga uratowana! Za to dziękuję wszystkim. "Legenda Białegostoku" WON Z POGONI!
Santino Corleone

Santino Corleone

(11401/12000) 15.05.2026 20:07
@krokodylbambi jestes uposledzony czy moze pijany?
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 15.05.2026 20:07
Poziom meczu dupy nie urywał. Ważne, że jest utrzymanie, teraz trzeba dokonać przeglądu kadry, wyciągnąć wnioski i dobrze przygotować się do następnego sezonu.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 15.05.2026 20:07
Ironią jeżeli wygramy z GKS to możemy skończyć na 7 miejscu. Ale stawiam że my już ten sezon skończyliśmy i podejrzewam porażkę. W sumie mi już to nie stanowi różnicy, jeszcze uwierzymy że mamy zajęcia.bista kadre i niewiele w niej zmienimy
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 15.05.2026 20:07
Dobrze się stało. Teraz pytanie? Następny rok będzie taki sam?
excalibur

excalibur

(64364/72000) 15.05.2026 20:09
Patrząc na Mendiego... Gość przez duże G ma potencjał. Potrafi jeszcze w trudnej faulującej sytuacji podać w punkt!!!
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 15.05.2026 20:09
Dobra. Jeszcze jeden sezon do kibicowania. Oby mistrzowski.
Stefano

Stefano

(697/800) 15.05.2026 20:09
Brawo Portowcy????
kęsik

kęsik

(32786/36000) 15.05.2026 20:10
Antyfutbol pokonany. Brakowało dzisiaj ewidentnie kogoś takiego jak Pozo, który by mógł coś z przodu zagrać niekonwencjonalnego. Ale udało się, jesienią wielokrotnie takich meczy nie wygrywaliśmy.
Radek

Radek

(858/1200) 15.05.2026 20:10
Wydaje mi sie ze Alex siegnie gleboko do kieszeni, bledy zostaly popelnione i chyba zdaje sobie sprawe ze zawodnikami za free nic sie nie zdziala. A ambitny jest.
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42698/48000) 15.05.2026 20:11
W tym sezonie, to chyba pierwszy raz gdzie wieksze emocje na dole trabeli niz na gorze.
Doker

Doker

(8205/9600) 15.05.2026 20:12
UFFFFF !!!
donDelgado

donDelgado

(2387/2400) 15.05.2026 20:12
KAMIEŃ Z SERCA....mimo mizerii jaką nam prezentowali przez większość sezonu, teraz najważniejsze to wyciągnąć wnioski, jakościowe transfery, pożegnanie kapitana i paru innych, zmiany w sztabie szkoleniowym, odpowiednie przygotowanie do nowego sezonu. Tylko i aż tyle. Nie zawiedzcie nas!
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 15.05.2026 20:12
Koniec sezonu jest utrzymanie na temat meczu to było parę fajnych akcji i tyle. W sumie to akurat nie jest ważne w tym momencie
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 20:13
Którędy na plażę?
Doker

Doker

(8205/9600) 15.05.2026 20:13
Przy okazji. Dobrze się stało, że nie ma już ani Dabrowskiego ani Kowalczyka.
realista!

realista!

(30372/36000) 15.05.2026 20:16
Grosicki mimo, że wszedł na 20 minut to już nawet ciągu na bramkę rywala nie ma. To co miał Borges to najpierw Burić obronił jego strzał, ale potem Borges chciał podawać, tylko nie miał do kogo, bo El Capitano jak żółw wbiegał w pole karne! ???? ????‍♂️
messer

messer

(268/300) 15.05.2026 20:16
Biegański bez skrupułów przesuwający piłkę przeciwnika o naście metrów w końcówce meczu narażając się na kartkę w 2024 na Narodowym = Puchar Polski. Tylko za to zachowanie przedłużenie kontraktu ile chce. Dlaczego, bo w Pogoni nie ma zbyt dużo ludzi którzy uczą się na błędach. Ale zobaczymy za rok. Oby
Robinho

Robinho

(15814/18000) 15.05.2026 20:16
Dawno nie przeżywałem tak gównianego meczu. Jest ulga ale I wiele oczekiwań co do następnego sezonu. Miejmy nadzieję że Alex też to poczuł
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 15.05.2026 20:17
BRAWO !!!
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 20:18
Było minęlo. Nie ma co wracać do tego meczu. W meczu z GKA należy postawić -jeśli został zgłoszony do rozgrywek na Holewińskiego. Szachowa byłaby to decyzja. Chłopak by stracił argumenty w pzpn,a jeśli mu zależy na karierze to musi zagrać dobrze. Nasz substytytut pionu sportowrgo już teraz musi myśleć o przyszłym sezonie. Przygotować jakieś ładne statuetki dla kilku graczy z którymi się pożegnamy i rozpocząć kontraktowanie graczy na kolejny sezon. Może w końcu zrozumieją, że drużyny które nie grają w pucharach ligę muszą dobrze zaczać by na końcu cieszyć się z sukcesu.
wojkow

wojkow

(24851/36000) 15.05.2026 20:19
Krotko.Ufffff.Cisnienie zeszlo Ok kibice wybaczyli ten sezon przejsciowy Ale od lipca ma byc ogien od 1 kolejki bo tego Wam kibice juz nie wybacza jak bedzie taka padlina jaka byla obecnie
marek9636

marek9636

(107079) 15.05.2026 20:20
Borges to jest dla mnie zawodnik, który w ogóle nie myśli na boisku, swoją głupotą sprawił, że zamiast 2:0 przeciwnik miał akcje na 1:1. Kolejny dobry mecz Cuicia, przy akcji bramkowej, jakby Ulve lepiej uderzył, miałby asyste. Hussein Ali słabo broni, ale dał nam kolejne ważne punkty.
Michal991

Michal991

(7464/9600) 15.05.2026 20:22
Normalnie salon fryzjerski jak nic ???? a może nasze grajki tak zdominowały zagłębie? A może zagłębie narobiło w pampersa mając w głowie walkę o puchary?? ????
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 15.05.2026 20:23
Ciekawe ilu zawodników z tego składu , zostanie na przyszły sezon . Myślę że ostatnie mecze , dały odpowiedź na kilka pytań. Niespodziewanie kilku graczy , zaczęło grać o niebo lepiej , niż na początku ligi. Ten sezon to był poligon doświadczalny . Nigdy więcej takiej nerwówki , nie chcemy już oglądać.
excalibur

excalibur

(64364/72000) 15.05.2026 20:23
Runjajctaki Lubin zaoralby z 5 spokojnie
1962

1962

(62481/72000) 15.05.2026 20:24
Kołysanka zakończona zwycięstwem. No i ok.
Bzyku

Bzyku

(12257/18000) 15.05.2026 20:24
Całe szczęście, że Zagłębie już lachę wyłożyło na ten sezon i nie próbowało wygrać. Więc nam się udało. Cały ten mecz jak i sezon chcę jak najszybciej wyprzeć z pamięci. Ale czy następny będzie lepszy? Mam spore obawy.
ALI

ALI

(25077/36000) 15.05.2026 20:25
Mendy wnosi taki spokój i pewność . Szkoda , że wiekowy. Klasę widać. Mistrz świata, to zawsze będzie mistrz świata. Podobnie jak Podolski.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 15.05.2026 20:27
W końcu koniec epopei pt. "walka o utrzymanie w lidze". Nigdy więcej. Alex i CEO mieli lekcje poglądową w praktyce jak zarządzać chaosem. Jeżeli nie wyciągną wniosków kadrowych na przyszły sezon to będzie oznaczać, że kury szczać im prowadzać a nie zajmować się futbolem. Teraz na spokojnie można oglądać ligę - kto poza Bruk-Betem i Arką spadnie z ligi. Obstawiam Cracovię chociaż bardziej wolałbym żeby spadła Lecha bo Duma Pomorza jest tyko jedna - Pogoń Szczecin.
fgh1235

fgh1235

(2334/2400) 15.05.2026 20:33
Wszyscy chcą transferów. A czy tylko ja mam wrażenie że problemy Legii, Widzewa, Pogoni byla zbyt duża ilość transferów? Te 3 kluby były królami letniego okienka, glosne nazwiska, reprezentanci, rekordy transferowe, dopiero pod koniec sie odkręciły. Mam wrazenie ze Nasza ekipa jak i pozostała 2 końcówkę mieli bardzo dobra. Gdybyśmy mieli więcej koncentracji w końcówce (Cracovia,Jagielonia) to w Szczecinie gralibyśmy z GKS o puchary. Mam nadzieję ze Nasz sympatyczny prezes utrzyma Szałata, Dziczka mamy. Jeszcze dwa jakościowe wzmocnienia i wystarczy. Niech chłopaki się zgrywają, ucza siebie. Według mnie tego głównie zabrakło
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 15.05.2026 20:34
oczywiście Lechia
fgh1235

fgh1235

(2334/2400) 15.05.2026 20:35
Teraz potrzeba spokoju i zgrywania. Nie zapominajmy o Molnarze. Jest kim grać
fdm

fdm

(4901/6400) 15.05.2026 20:37
@krokodylbambi Absolutnie wszystko co było groźne przeszło w tym meczu przez Mukairu (póki był na boisku). Wypracował dwie dobre sytuacje Ławie + sam też próbował groźnego strzału.
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 15.05.2026 20:38
Czy nie mozna bylo tak wczesniej eh 3 wiecej wygrane mecze i mimo jaki poziom reprezentowali byly by Moze puchary ale czy byloby kim w much grac? Jest utrzymanie i to tyle i az…
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 15.05.2026 20:39
Zagłębie takie słabe i ich taktyka czy może nasi się troche obudzili i zaczynają się powoli rozumieć na boisku? zwłaszcza progress robi Agger, Mendy gdyby więcej grał... szkoda, że tak mało bo wnosi spokój i widać pewność jego zagrań... dobrze że pan ręcznik Cojo nic nie odwalił ,no i o Koutrisa też się martwiłem... brawa też dla Ławy, kolejny sezon może być dla niego pełen skautów zza granicy
ao

ao

(13588/18000) 15.05.2026 20:40
????????????
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 15.05.2026 20:42
No to teraz chciałbym zobaczyć minę tego pajaca z Arki Jakubczyka, który prognozował, że Pogoń spadnie. A to najpewniej tego błazna drużyną spadnie
Maciek

Maciek

(40960/48000) 15.05.2026 20:42
Michal991- sluchajac chobcy komentatorow dzisiejszego meczu dowiedzialbys sie ze zaglebie ma taki sposob gry.Murowaniei i gra z kontry.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 20:44
A kto u nas niby miałby udzialać wywiadu ? Jak niemal sami zagramaniczni i w ogóle lub niewiele mówiący po polsku ! :-( Zresztą jak ktoś od nas udziela wywiadu to się potem sami czepialscy pojawiają :-(
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 20:47
Już na spokojnie podsumowując niektóre sytuacje to ale mam zwałe z Cygana i z tej patelni podwójnej nie wykorzystanej No baranek urwać , zamknąć oczy i pytać w który róg Bo to była właśnie bramka o coś ,dużej wartośći a on na presję zwycięzcy nie jest niestety przygotowany
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16581/18000) 15.05.2026 20:53
Jedna bramka a tak cieszy. Ali, jak widać, fajnie się wdraża. W tej kolejce tylko dwie ekipy mogą nas przeskoczyć bez większych konsekwencji.
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 15.05.2026 20:56
Teraz trochę sarkastycznie. Jesteśmy pierwszym klubem , któremu nie grozi ani spadek ani puchary. Chociaż w tym jesteśmy pierwsi :D
James

James

(42133/48000) 15.05.2026 21:01
Miałem wrażenie, że Zagłebie nie chce do Europy. Może dlatego, że za dużo płacą zawodnikom płace do przychodu klubu ponad 70% wskaźnik i nie dostali by licencji na grę i byłby wstyd i nie chcą do takiej sytuacji dopuścić. Ale to ich problem, że mają teatr czy seanse filmowe na stadionie w Lubinie. Trzeba się cieszyć. I powoli rozliczać ten Zarząd z tego sezonu. https://youtube.com/shorts/1O1pB60iRQk?is=hu6DbBtcwAlt3YhQ
Alchemik

Alchemik

(59771/72000) 15.05.2026 21:04
A UUUUU !! Jest utrzymanie!! ... A po za tym cóż tu mówić o meczu..?? Hm....Gra na stojaka i ważne zwycięstwo!!!
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 21:10
A SD ktos wie co z trybuna D na mecz z Gieksa? Bo w systemie biletowym w ogole jej nie pokazuja ? Zamkneli na sicher czy co ?? :-(
ratajczak366

ratajczak366

(8471/9600) 15.05.2026 21:13
Sezon uratowany, jesteśmy dalej e klapie i to jest najważniejsze. Martwi Mnie niestety perspektywa przyszłego sezonu. Styl gry jaki nam podaje TT jak i skład drużyny każe mi się zastanowić dwa razy zanim kupię karnet. Czy to się może zmienić? Wątpię , ale Prezes musi jebnąć w stół bo drugi taki sezon jest nie do przyjęcia. Nadchodzi czas pożegnań.......
James

James

(42133/48000) 15.05.2026 21:15
@OLDBOY Sprzedane. Patrzyłem kilka dni temu. Ogryzki były.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 21:33
@James Wiem, że ogryzki Ale na A, B i C pokazują,a D w ogóle jakby zniknęla :-(
artr2

artr2

(29953/36000) 15.05.2026 21:35
Wymęczyliśmy bułę z przeciętnym Zagłębiem. Cojo wywalił cojones i może sobie lecieć na urlop. Kompletnie bezsensowna kartka. Jeszcze odhaczyć GKS i mogą rozpocząć plażing.
Bossman70

Bossman70

(19904/24000) 15.05.2026 21:36
Noooooo kaaaaarwa mamy utrzymanie. Super. Miały być puchary ale piłkarze jednak nie dojechali z formą a przede wszytkim z umiejętnościami na puchary i medale. Dobrze , że my grając z GKSem rozdajemy karty i przy ewentualnych dwóch wygranych Legii. Czekamy w tej kolejce na wynik GKSu a potem czas na kalkulacje , żeby Legia została bez pucharów przy ewentualnych ich zwycięstwach w lidze !!!
Andre

Andre

(19176/24000) 15.05.2026 22:08
Jedyny mecz w sezonie który dał mi więcej radości, niż wszystkie mecze w tym sezonie do kupy wzięte. I spokój do końca bez stresu o utrzymanie.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 15.05.2026 23:06
Niestety nie ma czego gratulować, ale kamień z serca
Maciejrooo

Maciejrooo

(745/800) 15.05.2026 23:07
Sezon nieśmiertelności kończymy w przedostatniej kolejce wymęczonym utrzymaniem. Odadnięciem z pucharu z prawdopodobnym spadkowiczem. Co więcej nasze wyniki są lepsze od samej gry. Przykro to pisać, ale nie mamy stylu, żadnych kombinacyjnych akcji w ataku, obrona dziurawa, w zasadzie mimo jakości na papierze nie ma na czym budować na przyszły sezon. Mam jednak nadzieję, że prezes, Tan, trenerzy oraz sami zawodnicy wyciągną wnioski i przyszły sezon będzie tym z obietnic Alexa.
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 23:20
Ktoś tu policzył, że przy wysokiej wygranej z gieksą i niezwykle ciekawym splocie okoliczności są jeszcze teoretyczne szanse na puchary ...
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 23:34
Były nasz szybki skrzydłowy załatwił dzisiaj Adamczuka i spółkę, i mocno skomplikował sytuację Widzewowi ...