preloader
Przejdź do głównej treści
870500fa07ed40339f359ccaf43feaa5f9b20e

870500fa07ed40339f359ccaf43feaa5f9b20e

W Białymstoku bez punktów...

Pierwszy raz w polu karnym Pogoni zakotłowało się po rzucie wolnym w 6. minucie. Nasi obrońcy ostatecznie nie dali się zaskoczyć sprytnemu rozegraniu tego stałego fragmentu gry. W 11 minucie spotkania szczęścia już nie mieliśmy. Wahlqvist stracił piłkę na własnej połowie, a następnie Szmyt posadził na ziemi Ulvestada i technicznym strzałem wpakował piłkę do siatki Cojocaru. W 15. minucie powinno być 2:0 po błędzie Borgesa, ale Imaz w dobrej sytuacji nie trafił czystko w piłkę i Cojocaru złapał piłkę. W odpowiedzi najpierw w obrońcę trafił Mukairu, a po sekundzie niecelny strzał oddał Borges. W 25. minucie spotkania strzału ze skraju pola karnego spróbował Czapliński, ale uderzył zbyt mocno i piłka przeszła nad poprzeczką. Cztery minuty później gola powinien strzelić Imaz, ale trafił prosto w Cojocaru będąc w świetnej sytuacji. Chwilę później Cojocaru nie miał już nic do powiedzenia przy świetnej akcji rywali. Wojtuszek zagrał w pole karne do Pozo, a ten świetnie obsłużył Pululu, który z metra wpakował piłkę do bramki. Jagiellonia miała w tym meczu dużo więcej jakości ofensywnej i tworzyła kolejne sytuacje. Gdy wydawało się, że kolejne gole dla gospodatzy są kwestią czasu, Cuić oderał piłkę Vitalowi i w sytuacji sam na sam nie dał szans Abramowiczowi.

Drugą część meczu ponownie zaczęliśmy od ataków Jagiellonii. Pozo w 49. minucie uderzał na bramkę Cojocaru, ale nią nie trafił. Po zmianie stron tempo gry po stronie gospodarzy nie było już tak szalone jak przed przerwą. Jaga cały czas prezentowała więcej jakości piłkarskiej, ale nie było jej już tak łatwo o sytuacje strzeleckie. Łatwiej o sytuacje nie było też Pogoni. W 74. minucie dobrą akcję przeprowadził Ława, ale jego strzał przeszedł niewiele nad bramką. Chwilę później celny strzał na bramkę Jagiellonii oddał rezerwowy w tym meczu Grosicki, ale Abramowicz złapał futbolówkę. Niewiele na to wskazywało, ale w 83. minucie spotkania Portowcom udało się doprowadzić do wyrównania. Agger znalazł się z piłką w polu karnym i władował ją do siatki. Jagiellonii taki wynik w niesmak i próbowała zdobyć gola na wagę trzech punktów i się to jej udało. Najpierw Cojocaru odbił strzał Bazdara, ale przy główce Vitala po złym piąstkowaniu ze swojej strony był już bezradny.

32. kolejka PKO BP Ekstraklasy
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 3:2 (2:1)
1:0 Szmyt 11'
2:0 Pululu 32'
2:1 Cuić 44'
2:2 Agger 83'
3:2 Vital 90'

Jagiellonia Białystok: S. Abramowicz – Kobayashi, Montóia, Vital, Wojtuszek – Lozano (82' Flach), Roamanczuk, A. Pozo (90' Konstantopulos), Szmyt (77' Jóźwiak), Pululu (82' Bazdar) – Imaz (77' Leiva)

Pogoń Szczecin: Cojocaru – Lončar (79' Ali), Wahlqvist (65' Keramitsis), Borges (65' Koutris), Szalai – Agger, Ulvestad, Acosta (65' Grosicki), Czapliński (46' Ława) – Cuić, Mukairu

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4583

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (95)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 09.05.2026 19:26
wlasnie w 89 minucie sobie pomyslalem co ten trener odpierdalaa ze zamiast szanowac pilke to pospiesza ich do ataku XD przeciez ten punkt dalby nam utrzymanie, myslalem ze rumun wystarczajaco juz meczow sprzedal jednak sie mylilem
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 19:26
Mr. Alex, please change the goalkeeper after the season.
kibol

kibol

(44374/48000) 09.05.2026 19:26
Valentin ile ty baboli musisz walić ? Poszukajmy kogoś kto szczególnie dobrze gra nie tylko na linii ale też nogami ,bo ten ile też zapalników daje to głowa boli
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 19:27
Ależ to jest banda frajerow to głowa mała. Oni z tym genem przegrywu faktycznie sa w stanie spuscic nas z tej ligi
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 19:27
As usual, same shit. My to po prostu lubimy.
Masta

Masta

(77726/96000) 09.05.2026 19:27
Typowy frajerski styl Pogoni
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.05.2026 19:27
Nie było tak źle, jak mogłoby sie wydać po pierwszych 30 minutach :)
TritumX

TritumX

(21111/24000) 09.05.2026 19:27
Nie przegraliśmy tego meczu w ostatniej minucie, przegraliśmy go w pierwszej połowie. Momentami to była różnica klas. Pakować szmaty i walczyć o punkt albo z Zagłębiem, albo z GKS-em u siebie.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 09.05.2026 19:27
Kamil to jest bardzo dobry chłopak. Nie chciał skrzywdzić kochanego klubu... ... Jagiellonii.
darecki73

darecki73

(45947/48000) 09.05.2026 19:27
Grać tragicznie do przerwy, potem doprowadzić do remisu, by w samej końcówce dać dup… kolejny raz. Po prostu Pogoń Szczecin. A Cojot i pół składu do wywalenia. No cóż trzeba szukać punktów niezbędnych do utrzymania w dwóch następnych meczach.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 19:27
A ten pragmatyzm Thomasa to mit. Kolejny mecz wynik trafimy w 90 plus
silentscream

silentscream

(118590) 09.05.2026 19:28
Dramat, grali dobra polowe i przez kolejny glupi blad przegrywamy mecz i tracimy punkty. Szkoda slow.
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 09.05.2026 19:28
Typowa Pogoń Szczecin po prostu
on4606

on4606

(4003/4800) 09.05.2026 19:28
Cojocaru ty dziadu pier dolony !!; Won !!
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 09.05.2026 19:29
Tak sie kończy pasywna gra w końcówce. Ta obrona jest do wymiany na przyszły sezon.
PanMichal

PanMichal

(4260/4800) 09.05.2026 19:29
co on ma z tym dziwnym piąstkowaniem, po co on to robi?
Andre

Andre

(19176/24000) 09.05.2026 19:29
Z jednej strony frajersko z drugiej pechowo przegrany mecz. Potrzebny nam konkretny trener bramkarzy albo bramkarz. Co z tego że broni setki jak wpuszcza babole.
Miru

Miru

(6180/6400) 09.05.2026 19:29
To było piękne jak grosicki wchodził na boisko a kibice jagielloni skandowali jego nazwisko. Już wiadomo czyim on jest bohaterem bo na pewno nie Pogoni. Gratuluje młynowi który zrobił z niego gwiazdę.
marek9636

marek9636

(107082) 09.05.2026 19:29
Ten Cojocaru to albo sir dobrze ustawi i wybije piłle, albo dupa piłka obok niego to patrzy tylko na piłke i nic nie robi jprdl won z nim
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 09.05.2026 19:29
Potrzeba zmian a zacząć trzeba od bramki.
MKS

MKS

(16135/18000) 09.05.2026 19:29
Czas się nauczyć dowozić wynik. Kolejna końcówka i kolejna strata. Frajersko.
Bzyku

Bzyku

(12257/18000) 09.05.2026 19:29
Już wydawało się że możemy wywieźć niezasłużony remis. Ale wtedy oczywiście włącza się sraka w gaciach (wszyscy na obronę i modlimy się by dotrwać), a Cojocaru wjeżdża i wali babola. Czyli jak zwykle po frajersku.
Tylko Pogoń

Tylko Pogoń

(524/600) 09.05.2026 19:30
Jprdl w podstawówce grywalem w piłkę i jak był rzut rożny i bramkarz wiedział że piłkę wyłapie/wypiastkuje to krzyczał głośno "MOJA!!!" I obrońcy się odsuwali żeby nie utrudniać bramkarzowi interwencji, a kojocaru dalej się tego nie nauczył, żenada z tym gościem!!!
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 19:30
A na Grosickiego to szczerze patrzeć juz nis mogę. Synonim nieszczęsnisci tego klubu. Odzwierciedla odwieczna niemoc i marazm bytu Pogoni
kibol

kibol

(44374/48000) 09.05.2026 19:30
Na piechotę frajerstwo do Szczecina
1969

1969

(37259/48000) 09.05.2026 19:30
Nikt tak jak my nie potrafi tak frajersko zniweczyć własnego wysiłku.
silentscream

silentscream

(118590) 09.05.2026 19:30
Albo skaczesz i lapiesz pilke albo stoisz i czekasz na linii, piastkowanie w takiej sytuacji to kryminal.
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 09.05.2026 19:31
Druga połowa na duży plus, ale Groszek miej honor i zakoncz karierę! Co to jest za turbodzban... Ten pet w bramce zabrał juz nam kilka punktów w tym sezonie, on broni tylko to co leci w niego a po za tym albo obserwuje ale odpierffdala to co dzisiaj
WiktorianMKS

WiktorianMKS

(2593/2800) 09.05.2026 19:31
Skoro w sztabie szkoleniowym nastąpiło ostatnio sporo zmian,to mam nadzieję, że w przyszłym sezonie za trening bramkarzy nie będzie odpowiadał już Pan Krzyształowicz.
Dziki

Dziki

(11307/12000) 09.05.2026 19:31
Wchodzi grosicki i jaga w końcówce strzela. Po kiego uja go wpuszczał????!!!! Nawet jeśli ostatnia bramka idzie na konto Cojo,to i tak wg mnie wina kamila. To jest nasz pech,piłkarscy bogowie go nie lubią! A była szansa się go pozbyć zimą
darecki73

darecki73

(45947/48000) 09.05.2026 19:31
Od dawna piszę, że Cojot to tykająca bomb zegarowa. Musimy mieć lepszego bramkarza, lepszą drużynę, trenera także. Ale Alex i Tan ściągają kolejnych asystentów dla Thomasa, zamiast do wywalić. A gość jest słaby, sam nie ogarnia i woła na pomoc innych trenerów.
excalibur

excalibur

(64364/72000) 09.05.2026 19:31
Czy dziś mieliśmy bramkarza?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 09.05.2026 19:32
juz koutris mu minute wczesniej uratowal dupe bo nawet frajer nie chcial skakac do pilki mowie wam on jest podejrzany
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 09.05.2026 19:33
Zwycięstwo walecznośi i determinacji nad pragmatyzmem, balansem itp. duperalami z legolandu . Kolejny mecz z rzędu gramy z niewidzialnym napastnikiem. W tym meczu dla odmiany tą niechlubną rolę pełnił Mukairu. Szkoda tego punktu bo na wygraną nie było szans. Ostatnia akcja błąd obrony ! Brak asekuracji słupków ,wszysycy skumulowani w zasięgu Kojota !
kibol

kibol

(44374/48000) 09.05.2026 19:34
Ja na miejscu Alexa , nie oszczędzałbym na bramkarza TOP , bo taki gość może nie jeden ważny mecz nam wybronić jak nie idzie kopaczom
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 09.05.2026 19:35
Strzelamy dwie bramki , i wracamy z niczym.. Każdy wie kto zawalił wynik. Dalej jesteśmy pod ścianą. Nastepny mecz , z gatunku --być albo nie być. Który to raz , tracimy bramkę w doliczonym czasie.... to boli najbardziej.
kęsik

kęsik

(32786/36000) 09.05.2026 19:35
Pech i cyrkowiec w bramce. Dwie bramki jego. Trzeba szukać nowego bramkarza, zbyt wiele punktów już przez niego straciliśmy. Już nie raz wyglądał w tej bramce jak jakiś Kudła. Mecz spokojnie do wygrania.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 09.05.2026 19:36
<b>A turboGrosz oczywiscie udaje jaki to on nie jest ogromnie wkurzony (oczywiscie na drużyne, a nie na siebie), ojojoj az się popłakałem!</b> https://i.ibb.co/gLytJBFC/Screenshot-2026-05-09-at-19-33-44.png
excalibur

excalibur

(64364/72000) 09.05.2026 19:36
Większość bramek jakie wpada do bramki Kojota to mam wrażenie, że można by było z kina Pionier zainstalować fotel dla Kojota i obserwował by lot piłki z pozycji siedzącej... Po co na stojąco... Odpoczął by kilka minut, jeden ch...
Maciek

Maciek

(40960/48000) 09.05.2026 19:36
UltrasDąbie- juz sie nie czepiaj. Jak byla u nas legia i wymienili nazwisko Wahana to tez byly brawa z trybun.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 09.05.2026 19:36
Ubawiły mnie wpisy po bramce Aggera i wymądrzanie @Mentor :D
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 19:37
Problem z Kojotem jest taki, ze ma Kamińskiego jako rywala. To jakby nie mial go wcale. Aaa no i Krzysztalowicz, ale o tym wiadomo od lat
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 09.05.2026 19:40
Czekam na wyliczenia w %.jakie są szanse że się ????przed metą.dobry macz u nas przegrali (Grosicki) więc liczyłem na cudowny remis po paździerzu.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 19:40
Inna rzecz, gonimy wynik a na boisko z ławki kto wchodzi? 3 obrońców robiąc w zasadzie kosmetyczne modyfikacje jeden do jednego, mlody Ława ( nizy ten lans ) i typ który na wiosnę nawet do rezerw sie nie nadaje
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 19:41
Ale to jest łajza na tej bramce i zawsze w kalesony wali przy ostatnich akcjach meczowych Przegraliśmy z tym Mongołem dwa finały te ostatnie mecze w ostatnich minutach bo ten z Crakowią remis to porażka Obsrany nie wyjdzie a jak wyszedł to nie krzyknoł i zderzył się z obrońcami ,takie rzeczy to się zdarzają przestraszonym 13 letnim młodym adeptom w trampkarzach młodszych Wyliczyłem 67 procen wpuszczonych goli zostawał na dwóch nogach bez ruchu obserwator się znalazł I bez żadnej reakcji sztabu na mecz z Zagłębem znów wyjdzie ręcznik w pierwszym składzie Ludzie jak przegramy w Lubinie to z Gksą o utrzymanie ,dopiero się skasztani w portki i spadniemy pdzez tą firane
rusnak

rusnak

(17924/18000) 09.05.2026 19:41
Orientuje się ktoś z wyznawców ciapatych pieśni i ballad jakie puchary można wygrać za utrzymanie, o które nastąpiła tutaj ostatnio ogólnonarodowa wznieta?
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 09.05.2026 19:41
Trzeba liczyć na innych że się bsami pozabijają bo na naszych kopaczy nie ma co.frajerskie końcówki jak na frajerów przystało
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:42
Mimo wszystko bravo za mental
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 09.05.2026 19:42
Jak to skomentować ? Rumun jest sabotażysta. 2 bramki to jego bramki, ten punkt na 99% dałby utrzymanie, ale rumun wybija piłke z głów obrońców...to już się normalnie śmieszne robi.
MarekPS

MarekPS

(517/600) 09.05.2026 19:43
frajerzy roku
Leonek79

Leonek79

(4440/4800) 09.05.2026 19:43
@19Nobody48 Było 1,5% na to że Pogoń spadnie. Trzeba czekać na zakończenie kolejki ale procenty mogą podskoczyć ale nie muszą ;)
Robinho

Robinho

(15814/18000) 09.05.2026 19:45
Frajerstwo pierwszej klasy. Nie dość, że, przez większość meczu byliśmy o ligę gorsi to jak w końcu coś zatrybiło to Cojo zapajacował jak gwiazda bolywood
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 09.05.2026 19:46
Tu naprawdę trzeba wiele zmienić bo jeśli się utrzymamy to za rok będzie powtórka z rozrywki niestety.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 19:48
@MarekPS frajerzy roku jak co roku. Jak nie finał PP to w ostatniej kolejce o brązowy medal. Strach pomyśleć co będzie w ostatniej kolejce, a moge juz sie założyć ze to w niej sie rozstrzygnie nasze byc albo nie być w tej lidze
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 09.05.2026 19:48
Po grze powinien być wpierw...a tak powiedzą że pech w końcówce.znowu z sracovia, i baba jagą dublet
Alchemik

Alchemik

(59781/72000) 09.05.2026 19:48
Powiem krótko Banda frajerów z trenerem na czele..!!!! Jak nie zdobędiemy w pozostałych meczach chociaż punkyu to lecimy na zbity pysk!!!
silentscream

silentscream

(118590) 09.05.2026 19:48
Dobra, trzeba przestać sie mazac, jechac po swoje do Lubina i zagrac na maksa i wrocic z trzema pinktami. Po sezonie zrobic porzadek z druzyna. Dzisiaj druga polowa byla naprawde niezla w naszym wylonaniu i niewiele braklo. W Szczecinie zawalil gwiazdor, tutaj Cojocaru. Trzeba wyrzicic to z glow i w piatek wygrac.
chrjuk1969

chrjuk1969

(54/100) 09.05.2026 19:48
Kolejne stracone punkty przez rumuńskiego pajaca.
marek9636

marek9636

(107082) 09.05.2026 19:51
Ja rozumiem, że letnie okienko było ultra słabe, ale wièkszość tych grajków, ktorzy są w tym klubie od kilku lat, jest zwykłymi cieniakami. Powiedzcie mi jak w ostatniej akcji meczu, przeciwnik oddaje strzał, a bramkarz może sobie stać i tylko to obserwować. Przecież to sie nie mieści w pale.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3160/3200) 09.05.2026 19:52
W pełni zasłużenie przegrali. W pierwszej połowie tylko cudem nie było pogromu. Wynik zdecydowanie lepszy niż gra. W pierwszych 45 minutach Jagiellonia była lepsza o dwie klasy rozgrywkowe. Każda ich akcja mogła się skonczyć golem! Poza tym czy w końcu ktoś dostrzeże korelację pojawiania się na boisku "Legendy Białegostoku" i z tym związanych porażek? Przecież bez niego Pogoń punktuje! "Gwiazda Podlasia" bieże 200 koła miesięcznie, dostał 2 miliony za przedłuzenie kontraktu i... no właśnie, co? G#wno!!! W tych pieniądzach można trzech-czterech młodych wprowadzać. Ludzi perspektywicznych! A ta "pijawka" tylko ssie budźet i zajmuje młodym miejsce. Taka prawda!
wojkow

wojkow

(24851/36000) 09.05.2026 19:52
Tak to jest jak miernota trenerska ktora byla gwiazda Stomlu Olsztyn w czasach swej swietnosci trenuje ta rumunska przyblede ktora bylaby qrwa chora gdyby czegos nie zawalila w meczu Odejdz cyganie yebany z tego klubu z tym specem razem a niech otrzyma qrwa szanse chlopak ambitny ktory musi sie sadzic z wlasnym klubem ktory go sciagnal do grania i olal.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 09.05.2026 19:52
na uj temu wuefiście sprawadza się tych asystentów .. nie ma kompletnie wyciągania wniosków z końcówek z ostatnich meczów chociażby z sztyletami z Krakowa.. zmiany nie adekwatne.. poza tym naprawdę to co wymyśla ten kmiot na bramce jest bez usprawiedliwienia - błąd za błędem praktycznie w każdym meczu - 1 na 5 meczy robi się z niego bohatera i nagle pikniki zapominają ile to on nam pkt w tym sezonie spyerdolił bądź mógł spyerdolić ... z Motorem haniebna bramka , na szczęście wygraliśmy... kolejna sytuacja w meczu z Arką albo Legią... niezliczone głupie pomysły tego bramkarza... a Holewiński obiera ziemniaki w rezerwach.. to jest nie do pomyślenia
andrzej.avnt

andrzej.avnt

(244/300) 09.05.2026 19:54
Zmiana Grosickiego wnosi tylko chaos na pozycjach i nic poza tym. Mamy pana dość. Dziękujemy. Won
marek9636

marek9636

(107082) 09.05.2026 19:54
Piłkarz meczu - Drągowski... Jakby tego nie wyjął, bylibyśmy w dupie w końcówce. Detale.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 09.05.2026 19:54
Nasz łapacz jest tak elektryczny , spanikowany , że wychodzi do piłki bez sensu , gdzie obrońcy nie atakowani - chcą wybić piłkę -- mam nadzieję że ten grajek , w następnym sezonie będzie tylko grzał ławkę. Ten prezent dla jagi , może nas słono kosztować....
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 09.05.2026 19:54
I jak tam ? Standardowy weekend z MKS Przegryw Szczecin . Tyle było wiary po Wiśle, a skórokopy znów się zesrały metr przed kiblem. XDD. Naiwniaki i tak przyjdą na domowy mecz.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 09.05.2026 19:54
znowu Cojocaru...! no tak, najlepszy bramkarz w lidze... gdy broni strzały lecące prosto w niego hahaha
pawel

pawel

(64049/72000) 09.05.2026 19:55
Alez niespodzianka.. W zyciu bym nie przypuszczal, ze przegramy.. Dalej jeszcze walczymy o puchary ?????????
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 09.05.2026 19:58
Dzięki za dane1,5% .tym pajacom nawet i 0.001% jest niebezpieczny.moze inni się pozabijają
Zbyszek

Zbyszek

(5525/6400) 09.05.2026 19:59
Cojacaru co ty zrobiles !!!!! Zapir...nam punkt Ile on jeszcze bedzie robil baboli???
wojkow

wojkow

(24851/36000) 09.05.2026 20:00
Mam wrazenie ze z GKS ro bedzie mecz o dedinitywne utrzymanie mecz final
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 09.05.2026 20:02
Opel ty gwiazdo... naprawdę jeszcze masz czelność pokazywać się prze kamerami i coś tam skomleć ... bym się zapadł ze wstydu po tym kontrakcie dzięki któremu doisz swój kochany klub
wojkow

wojkow

(24851/36000) 09.05.2026 20:02
Wszystkie przegrywy z finalow PP won z klubu Krzysztalowicz Buryta z kadry trenerskiej
Wierzę

Wierzę

(2371/2400) 09.05.2026 20:08
@fiwite1310@arugy.com -wiesz, że to stary film
marek9636

marek9636

(107082) 09.05.2026 20:15
@wojkow mówie o tym cały czas, nawet jak były te 4 miejsca, to takie same szmaty na ryj dostawaliśmy, nikt poza Kulu, kto brał udział w tamtym haniebnym finale, nie powinien już nogi w tym klubie postawić
Mikey

Mikey

(290/300) 09.05.2026 20:19
Borges to pilkarz na druga lige. Cojocaru ma swietne mecze i ma bledy. Borges nie ma dobrych meczow od dawna. Koutris odchodzi, Mendy pewnie tez. trzeba szukac dobrego lewego obroncy na nowy sezon. Nie wiem czemu go wystawiaja. Zszedl i od razu zaczelismy grac lepiej.
Maciej73

Maciej73

(580/600) 09.05.2026 20:21
Trole jak zwykle jadą po bandzie. A ja dziękuję chłopakom że walczyli do końca. Trudno, to jest piłka a tym co cały czas negują myśląc że zagramy w pucharach radzę się spotkać ze ścianą. Jesteśmy ciency i tyle, nie ulepisz z qfna batu.
DoktorQ

DoktorQ

(6750/9600) 09.05.2026 20:23
Jak zawsze zasrać się pół metra przed kiblem. Nie ma jakiegoś młodego, perspektywicznego bramkarza? Bo Rumun nie ma problemów ze wzrokiem bo skoro odprowadza piłkę wzrokiem to dobrze widzi. Ale za to chyba ma problemy koordynacyjno ruchowe, nie czekaj przecież potrafi łapać piłkę. To co z nim jest nie tak?
silentscream

silentscream

(118590) 09.05.2026 20:26
@Maciej73 dokładnie, walczyli do końca i grali ambitnie i za to należy się im pochwała. Taki jest sport, trzeba sie otząsnąć i iść dalej silniejszym! A w przyszłym sezonie spowodować, że zniknie uśmieszek z ust tego białostockiego wuefisty, który wozi sie do dziś na tym co robił Grzyb.
OSTRY

OSTRY

(2818/3200) 09.05.2026 20:27
@kibol Cocojambaru notorycznie źle oblicza tor lotu piłki i przez to dostaje za kołnierz lub odjaniepawla babole. Co w związku z tym ma wspólnego granie nogami?
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 09.05.2026 20:39
Jutro też jest dzień.
Vmax

Vmax

(2130/2400) 09.05.2026 20:40
W 100% podpisuje sie pod tym, ze dzisiejszym antybohaterem byl Cojocaru . Nic go nie broni. Smiem twierdzic, ze to dobry bramkarz, problem lezy w odpowiednim treningu i przygotowaniu/nastawieniu psychicznym. Odprowadzanie pilki wzrokiem, lub wyskok ze schowanymi rekoma to jest typowy przyklad na brak odpowiedniego przygotowania psychicznego i niepewnosci. Bramkarz w polu bramkowym jest KROLEM i powinien to pokazac, ze ON rzadzi. To jest wina trenera, a nie zawodnika. Tu nie bylo zadnej adrenaliny! Walczymy o utrzymanie, a tu nie bylo ZADNEJ adrenaliny!!! Szkoda tego punktu, bo konsekwencje moga (nie musza) byc kolosalne. W sytuacji w jakiej jestesmy doopy powinny byc pelne trawy, a tego mi dzisiaj zabraklo. Chyba ktos tu komus za mocno cojones podwiazal, bo inaczej tego nie wytlumacze. Zycie pokaze w ostatnich meczach. Szkoda tylko, ze cierpimy na tym MY. Kibice.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 09.05.2026 20:43
ten wynik to sukces ........zeby nie ten platfus bylby rewelacyjny remis
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 09.05.2026 20:49
znowu tym ............... przyfarcilo
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 09.05.2026 20:52
Krytykujemy Cojocaru i słusznie ale nie zapominajmy o 1 połowie kiedy Jaga wchodziła w nas jak w masło, wyglądało to tragicznie. Niby te 92 % na utrzymanie ale i tak dla pewności trzeba zapunktować z ZL.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 09.05.2026 20:54
caly stadion na mecz z gks mecz o utrzymanie
jerzy.szymanski

jerzy.szymanski

(1491/1600) 09.05.2026 21:09
Już dawno mówiłem że nasz bramkarz jest do wymiany. Przez niego straciliśmy już tyle punktów że dawno byśmy spokojnie spali gdyby był ktoś solidny. Ten remis dawał utrzymanie , zobaczymy co będzie teraz w Lubinie
RaF

RaF

(3150/3200) 09.05.2026 21:12
ok rumun pakuj się i zabierz ze sobą borgesa duet baranów
andrzej123x

andrzej123x

(2168/2400) 09.05.2026 21:16
Rozumiem emocje ale może trochę pragmatyzmu: 1. Może trzeba wyjaśnić Cojocaru, że jak wychodzi do piąstkowania to ryczy o tym na cały głos żeby mu własni obrońcy nie przeszkadzali (patrz Keramitis i Szalai) a ponadto w "piątce" jak idzie do piąstkowania to "trup" ściele się gęsto wśród tych którzy mu stoją na drodze 2. Zarzucanie mu że obstawił wynik u buka to raczej chybiony strzał. Prześledźcie kursy na wygraną Jagielloni i Pogoni 3. Jak ubezpieczał słupek boczny obrońca (w tym wypadku Ali). Strzał nie był mocy (jak najbardziej do wybicia przez prawidłowo zabezpieczającego obrońcę). 4. W pierwszej połowie wybronił strzały których wielu w lidze by nie wybroniło (polecam mecz z Lechem i strzały Ishaka) Poza tym uważam, że nowi asystenci zrobili różnicę - wyciągnięcie wniosków po pierwszej połowie, zmiana ustawienia i gra Pogoni w drugiej połowie. Wejście Grosickiego faktycznie nic pozytywnego nie wniosło. Fajnie rozwijają się w czasie Ława i Czapliński - może być z nich niemały pożytek w przyszłości. Tak samo w przypadku Cuicia i Aggera (bramka na 2-2 klasa). Myślę, że z zaangażowaniem z 2 połowy, punkty z Zagłębiem i GKS będą na pewno.
lero

lero

(74636/96000) 09.05.2026 21:33
Cojocaru od bohatera do zera. Obrona lepsza od niego też nie jest. Przy drugiej bramce dla Jagi w promieniu 3 metrów od niego nie było żadnego naszego zawodnika a on stał niemal na linii bramkowej i tylko musiał dołożyć nogę, żeby strzelić nam gola. Szkoda słów na takie granie.
lero

lero

(74636/96000) 09.05.2026 21:35
Oczywiście od Pululu.
kecajtablet@gmail.com

kecajtablet@gmail.com

(1506/1600) 10.05.2026 08:21
Przecież ten Cojocaru to dywersant.Pogon musi szukać bramkarza a nie tylko piłkarzy z pola.
Misi3k

Misi3k

10.05.2026 09:32
Większość narzeka tutaj jak stare baby. Nadawali byście się na idealną teściową. To źle i tamto źle. Czytam że Pozo zły piłkarz, do wymiany. Ten strzela w meczu z koroną - nagle król Szczecina. Teraz Cojot. Chłop wyłapuje na prawdę dobrze, ale nie, zaraz tu podwórkowi gracze wołają, że sprzedaje mecze. Ebnijcie się w te puste łby. Jakby chłopaki wczoraj wyszli na mecz z taką głową do meczu z Ległą, to byśmy mieli 3 punkty. Ekipa się rozkręca (szkoda, że na koniec sezonu). KG-wiadomo. Na grzyby pojedź! Jesteś ciężko chory! Wy chyba oczekujecie od tego składu, że będziecie oglądać poziom La Ligi. To jest drużyna na 8 bezpieczne miejsce w tabeli esy. W poprzednim sezonie aby zablokować skuteczność Pogoni wystarczyło dobrze pokryć Turbogrosza i Kulu. Dupę ratował nam Cojot. Teraz nie ma ani pierwszego, ani drugiego. Cojot może też mieć wpadki. Ale zapytam. Pierwszy strzał celny Jagielloni na dalszy słupek - to jest poziom czołówki esy. Drugi - co do wuja robił Pululu metr od bramki bez pokrycia? Co wy oczekujecie od bramkarza. Wynik wczorajszego meczu odzwierciedla poziom drużyn. Czego się spodziewaliście?
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 10.05.2026 10:09
a czego mozna sie spodziewac po rumunie ?
mark

mark

(124595) 10.05.2026 10:58
Dla mnie jest jasne ze konfrontuje sie tutaj z komentarzami pseudo znawcow pilki noznej,nikt ale to nikt nie spuscil nagany obroncom Pogoni,nikt nie wymienil nazwisko zadnego obroncy Pogoni jako partacza,to nie wina bramkarza rumuna ze akcje meczu byly pod bramka Pogoni ! Przeciez zaden bramkarz to nie cudotworca a tym bardziej jak tu wszystko samemu wybronic? gdy sie jest tak osamotnionym?To zespol i obrona dopuscily do tego ze Jagielonia byla panem pola karnego Pogoni,rumun i tak wybronil Pogoni wiecej niebezpiecznych sytuacji anizeli ustawa pozwala.