preloader
Przejdź do głównej treści
870500865c586906d3e61195e9b0160a904813

870500865c586906d3e61195e9b0160a904813

W środę start sprzedaży karnetów na sezon 2026/27

My już nie możemy doczekać się pierwszego meczu ligowego, jak i energii szczecińskich trybun. Niech się niesie zwycięstwa pieśń!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 4593

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (30)

jaro111

jaro111

(10297/12000) 01.06.2026 12:27
Czuje że przeciętny karnet podrożeje o 50 zł
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 01.06.2026 12:35
Jakieś transfery będą?
Matul

Matul

(4442/4800) 01.06.2026 12:38
Jeśli mają dla przedłużających zostawić ceny, to pewnie pojedyncze bilet na B z 55 na 60 podniosą co da 1020 za 17 spotkań ale żeby się opłacało to zrobią tak, że wtedy przy karnecie będzie za bilet wychodziło 55zł czy karnet 935 zł i to będzie najtańsza opcja :D
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 12:38
szybko wystartowali XD ani bramkarza ani napastnika ani rozgrywajacego a co najlepsze nie wiadomo kto zastąpi buryte a juz trzeba matki z dziecmi naganiac na karnety , pogon to niestety dojarka i nigdy sie tutaj nic nie zmieni
Mierzynianin

Mierzynianin

(7781/9600) 01.06.2026 12:46
W klubie nie ma kasy. Pensje niepopłacone a ich jedynym pomysłem są podwyżki. I to wprowadzane w ten sposób że próbują robić ludzi w balona pod pretekstem standardów NBA. Tylko to są dwa produkty kompletnie z innej galaktyki. Miał być sezon przejściowy a po wywiadzie z prezesem ten okres może się przeciągnąć o kolejne sezony. Transfery będą ale pod warunkiem iż sprzedamy: Juwarę, N'daje, Angielskiego i być może nawet Cojo.... Zobaczymy czy na początek przygotowań będziemy mieli skompletowany skład. Przypominam iż na ten moment brakuje nam 2 stoperów (temat Szalai niepewny), lewego obrońcy (nie wiadomo co z Kutrisem i Mendy), rozgrywającego (POZO wróci do treningów dopiero w 2027 roku, a Greenwood - lepiej niech odejdzie). No i jeszcze tzw uzupełnienia.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 01.06.2026 13:28
Dopiero co zakończył się żenujący w ich wydaniu sezon, a tu już sprzedają bilety na następny. Co najlepsze zaraz ruszą "bezkrytyczni" z pieśnią na ustach (o prawdziwych kibicach:D) i kasą w zębach, dlatego nic się nie zmienia i zero tituli.
Kaka15

Kaka15

(2973/3200) 01.06.2026 13:31
No to AH się doczekał!!! Polowanie na naiwniaków, z nagonką, rozpoczęte. O to chodziło od samego początku. Jeżeli będzie jak w tamtym roku, tratujące się tłumy, wykupujące na pniu te karnety, natychmiast po rozpoczęciu sprzedaży i BEZWARUNKOWO, będzie jak było, jest i ... nadal będzie :-(
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 13:33
teraz 10 lat bedzie sezon przejsciowy tak jak 10 lat stabilnosci u bulawy przedsiebiorczosci XD
mark

mark

(124595) 01.06.2026 13:38
Trzeba było już dziś napisać że NIC nie ulegnie zmianie..
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 13:46
jak karnety beda dobrze szły to moze pojawia sie jakies pierdy o vencadorze i witselu
kijewskipiotr93

kijewskipiotr93

(126/200) 01.06.2026 13:57
To. Jest. Jajko. Niespodzianka
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 01.06.2026 13:59
Ja bym zrobił w starych cenach za ten blamaż co mieliśmy No może na VIPKACH bym podniósł o 150zł, nie odczują . Jednak w przypadku zdobycia medalu każdy karnetowicz w czerwcu 2027 miałby obowiązek dopłacić 100 zł , taki zapis z gwiazdką. Załóżmy 5000 karnetów dałoby 500 tys złotych do zainwestowania w drużynę na nowy sezon
Landsberg

Landsberg

(94013/96000) 01.06.2026 14:05
Raczej zaboli, Nie wierzę w stare ceny, Będą testować na ile mogą sobie pozwolić i przywalą jakieś 20%
TritumX

TritumX

(21092/24000) 01.06.2026 14:12
Najlepiej jak Vahid w zeszłym roku obiecywał wszystkim, że nie podniesie cen karnetów, po czym ceny podniósł i jeszcze bezczelnie wszystkim wmawiał w mediach społecznościowych, że nie podniósł :) A na końcu po obiecaniu nieśmiertelności i miejsc 1-2 prawie spuścił zespół z ligi, zapewniając sobie utrzymanie w przedostatniej kolejce. W zasadzie to powinien w tym roku ceny obniżyć a) za swoją zeszłoroczną manipulację, b) za wadliwy produkt, który sprzedał w zeszłym roku i w ramach przeprosin za ostatni sezon. A teraz zgrywa głupa, że nie ma pieniędzy na transfery i dalej kręci lody na ludzkiej naiwności. Ja już nic od tego człowieka nie kupię, dopóki nie zacznie dotrzymywać obietnic.
1962

1962

(62481/72000) 01.06.2026 14:20
Karnety podrożeją, to pewne, ale trzeba się zastanowić, czy nie robią z nas dojnej krowy. Według mnie powinno być tak. Nie ma sukcesów, nie ma podwyżki cen karnetów i biletów. Obciążyć winowajców za brak wpływów pieniędzy do kasy klubowej. My swoje wykonaliśmy na 100%
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 01.06.2026 14:31
Kupię
1962

1962

(62481/72000) 01.06.2026 14:40
Prezes Wieczystej pomimo dzierżawy stadionu od Wisły, zapowiedział ceny biletów po 10zł na mecz. Można?
j27

j27

(22560/24000) 01.06.2026 15:18
A może weźmy na PRZETRZYMANIE, najpierw karty na stół Alexa a potem ewentualnie nasza kasa.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 01.06.2026 15:23
Spokojnie, spokojnie... a jakieś transfery są przewidywane?
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 01.06.2026 17:41
A ja kupię karnet. Jak co roku. Potem złość, potem nerwy, ale , sami powiedzcie, ja tu nie kupić? Wierzę, że ten karnet to było - nie było jakaś forma wspierania klubu. Kupowałem za Mroczka, teraz kupuję i pewnie będę kupować. Taki los kibica.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 01.06.2026 18:24
Wieczysta jeśli faktycznie nie dojdzie do nagłego zwrotu akcji, będzie dopłacać do stadionu. Bilety po 10 zł nawet przy pełnym stadionie nie zwrócą kosztów organizacji. To projekt tworzony na złość Królewskiemu. Kwiecień od lat próbuje wejść do Wisły, ale go marginalizują lub próbują traktować jak bankomat. Jeśli teraz nie wejdzie do Wisły będzie powoli promował Wieczystą u piknikowych kibiców tworząc drużynę grającą ładnie dla oka i skutecznie. O ile przygoda w Sosnowcu w żaden sposób nie zwiastuje dużej frekwencji to baraże dają nadzieję, że ten produkt uda się "sprzedać", myśle, że na taką Wieczystą to bez problemu będą mogli przychodzić kibice innych drużyn nawet tacy co zwykle nie jeżdżą na wyjazdy a na południu gra sporo ekip a i z warszawy nie jest aż tak daleko. Tak na dobrą sprawę to w interesie Wisły jest pozyskanie Kwietnia. Królewski nie dość, że szybko spuścił Wisłę to jeszcze 4 lata potrzebował na awans. Co z tego, że zdobył pp jak stracił kupę siana przez brak awansu do ESA. Wieczysta rok po roku pnie się w górę a właściciel przede wszystkom stara się płacić, dużo i na czas. Jeśli sportowo prezentować się będzie lepiej niż Wisła to może jej w przyszłości zabrać bardziej piknikowych kibiców. Tych fanatycznych nie pozyska. 30 tys na stadion nie przyprowadzi, ale w dużym Krakowie 10-12 tys kibiców to realna opcja, która za jakiś czas jeśli się nie porozunie z Królewskim to może się ziścić.Część kibiców Sraxy też może odbić. A gdy już będzie miał drużynę i kibiców to pewnie podniesie ceny. Pytanie tylko jak długo będzie go stać na to by dopłacać do interesu. Więc nie możemy porównywać się do Wieczystej i oczekiwać absurdalnie niskich cen biletów.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 01.06.2026 18:32
AH proszę pozbyć się klanu Grosickich z Pogoni i zrobić trzy konkretne transfery to karnety szybko się rozejdą. Wybór należy do AH ...noga na nogę i czekamy.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 01.06.2026 18:50
Z tego co.. ,,wiewiórki mówią''.......to karnety o 5% w górę pozostałe średnio 10-12 % w górę... Proszę...Dziękuje...
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 01.06.2026 20:59
Wróg najgorszy w Mieście Kwitnącej bulwy też sprzedaje karnety w nst tygodniu Stały karnetowicz w momencie przedłużenia otrzymuje 5 procent zniżki co rok Niektórzy mają tam po 30 procent mniej U nas będą jakieś zniżki dla przedłużających? Coś czuje że w cenach karnetów to w absolutnym topie będziemy z miejscem medalowym w Polsce CÓŻ PŁAĆ PAN I PŁACZ Jeżeli dalej chcesz żeby nikt na twojm miejscu nie siedział Już rozkminiam jak tutaj Starą porobić na tę wypłatę ,bo o całośći sumy to wiedzieć nie musi sercowa jest kobiecina a Vahid miodu na jej uszy cennikiem nie wyleje
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 01.06.2026 21:38
Ktoś tu napisał że i tak będzie kupował karnet czy zadzi Mroczek czy Sprzedawca dywanów.Z takim podejściem nic się nie zmieni.Niestety to odzwierciedlenie w Polsce.Rudy już raz niszczył Polskę a i tak tvnowcy na niego głosowali.Przykre to.
James

James

(42133/48000) 01.06.2026 22:24
1 kwietnia taki cennik karrnetów opublikował Górnik. Pomyślałem wtedy - hehe Prima Aprilis. Ale nie. Nadal widnieje na oficjalnej. 1 kwietnia, a więc przed finałem pucharu i przed przejęciem Podolskiego 21.5. Czy Podolski mieszał już w tym cenniku? Myślę sobie, że bardziej tak niż nie bo już było na klaryfikowaniu przejęcia I co tu widać? Coś o czym pisałem jakieś 2 lata temu. Karnet na sezon powinien kosztować ok. 660 zł. Chcesz lepsze miejsce to dokładasz sobie 120 do 780 zł i masz Nowiusueńki na Prostej + za 780 zł. Chcesz tańszy niż 660? Masz. No jak oni to robią? Ciekawe. https://i.postimg.cc/XYNWyYSN/IMG-20260601-174426.jpg .
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 02.06.2026 06:43
Kasa misiu kasa.
Matul

Matul

(4442/4800) 02.06.2026 08:27
za coś trzeba utrzymać, stadion, boiska, akademie, drużyny :) Mroczek mówił, że całość rocznie kosztuje 17mln, Alex ostatnio niejako podtrzymał, że to kosztuje tyle. Z tych wszystkich tylko w sumie stadion jest źródłem zarobku i zarabia na resztę właśnie w dzień meczowy. Inne kluby dzierżawią od miast stadiony pewnie płacą sporo mniejsze kwoty więc i na niższe karnety mogą sobie pozwolić. Motor jedynie nas przebił w zeszłym sezonie jeśli chodzi o cenę :D ale też jest popyt na mecze i przychodzą pikniki wypełniając stadion więc podniosą ceny by zarabiać. Lech na Legie zrobił bilety po 200zł dla jednomeczowców i stadion wyprzedany ;) będziemy narzekać pewnie ale oni i tak sprzedadzą ten produkt, bo znajdą się chętni
1962

1962

(62481/72000) 02.06.2026 08:32
Już sobie wyobrażam jak jutro będą ogłoszone ceny karnetów i biletów, jakie pomyje będą wylewane na Alexa i Tana. Uważam, że jeśli faktycznie ich ceny wzrosną, będzie to strzał sobie w kolano. Kibic Pogoni jest zawiedziony ubiegłym sezonem, to słaba gra podstawowych piłkarzy, nietrafione transfery, odpadnięciem z PP, zła polityka kadrowa w sztabach szkoleniowych i administracji klubu. Zarząd musi wreszcie zrozumieć, że to MY jesteśmy głównym beneficjentem tego klubu, My tworzymy atmosferę na naszym stadionie, to nasi kibice jeżdżą na mecze wyjazdowe wspierając tę drużynę, ABY POMÓC OSIĄGNĄĆ DOBRY WYNIK!!!!! Więc jeśli ceny pójdą w górę, to trzeba pomyśleć do czego jesteśmy potrzebni
ttb

ttb

(41249/48000) 02.06.2026 09:33
Karnety powinny być wycenione na jako 9 najdroższe w lidze. HOWGH!