preloader
Przejdź do głównej treści
870500963e3a7690badeb46b221afddbd20d3e

870500963e3a7690badeb46b221afddbd20d3e

Wahlqvist wrócił do pracy z zespołem

Przypomnijmy, że 29-latek pod koniec lutego podczas treningu doznał uszkodzenia więzadła pobocznego strzałkowego w kolanie. Od tamtej pory najpierw przechodził rehabilitację, a następnie trenował indywidualnie z piłką oraz na siłowni. 

Wraz z początkiem bieżącego tygodnia otrzymał od naszego sztabu medycznego zgodę na powrót do pracy z zespołem.

Linus, cieszymy się, że znowu z nami jesteś!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 4002

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

kibol

kibol

(44375/48000) 28.04.2026 18:08
No jedna z nielicznych super news. brawo Linus
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 28.04.2026 18:09
Ciekawe czy na niedzielę da radę chociaż na ławkę? A kto wie może do pierwszej 11? Wtedy tak przebudować obronę, żeby Acosta grał na Def Pomocniku, wtedy mamy szansę urwać punkty Nafciarzom
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 28.04.2026 18:18
Jeśli będzie dostępny na ostatnie 4 mecze to nasze szanse na utrzymanie wzrosną o 15% i jest szansa , że Ulwe i Linus jako kapitanowie uratują Pogoń, bo na legendę to jakoś nie ma co liczyć , choć potrzebny jest w formie i z asystami i golami jak nigdy . Gdyby się nie spalił negocjacjami to byśmy nie drżeli dziś , że spotka nas katastrofa. Wystarczyło aby był kapitanem , który daje coś swojej drużynie , nie wymagam żeby był jak Ischak ale solidnością by nas utrzymał
19DDD48

19DDD48

(235334) 28.04.2026 18:29
Szybko... Wątpię żeby na Płock byl gotowy. Jeśli zagra w jakimkolwiek meczu będzie dobrze.
19DDD48

19DDD48

(235334) 28.04.2026 18:29
Ale cieszymy się Linus że wracasz... Zdrówka!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 28.04.2026 18:39
Gitarrra !!! Tylko się modlić żeby te leczenie zachowawcze Paproty nie okazało się jak zawsze wcześniej Bezcenny dla nas na decydujące mecze
1962

1962

(62487/72000) 28.04.2026 19:05
Wracaj Waluś, to bardzo dobrze zrobi drużynie. Teraz wraz z Ulve podniesiecie stan ducha tej drużyny. Zdrowia życzymy i nie choruj więcej
Doker

Doker

(8201/9600) 28.04.2026 19:12
To musiało być bardzo nieznaczne uszkodzenie skoro Wahlqvist tak szybko wraca do gry. Nadzieja w tym, że lekarze wiedzieli co robią dając mu tę zgodę.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 28.04.2026 19:28
Bajka. Oddałbym ze stu Grosickich za jednego Linusa i jednego Fredrika.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 28.04.2026 20:12
Linus i Fredrik to przykład profesjonalistów, walczaków i spokojnych , skromnych osób. Nie to co nasz Kapitano. To oni powinni być osobami wyznaczonymi do opaski kapitana. Grosik nawet po angielsku nie potrafi gadać więc te jego motywatory w szatni niewiele dają.
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42701/48000) 28.04.2026 20:25
To info to jak zbawienie, ale jeszcze troszke czasu uplynie zanim dojdzie pewnie do swojej 100% formy. Aby nam pomogl przynajmniej w tych dwoch ostatnich meczach. Linusowi trzeba zyczyc duzo zdrowia, sily i aby nic nowego sie nie przydarzylo po drodze...
Kosmyt

Kosmyt

(134/200) 28.04.2026 21:03
Linus, wraz z Fredrikem, to nasi najbardziej rzetelni zawodnicy. Czekamy na Ciebie! I przedłużać z Ulvestadem kontrakt! Nie dość, że prawdziwy Kapitan, to w dodatku podobny z twarzy do wokalisty GusGus!
Krugh

Krugh

(1810/2000) 29.04.2026 06:39
Benjamin Ty katoliku chciała byś?
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 29.04.2026 12:27
dobra wiadomosc tylko trenowac po wolutku bez spiny madrze