preloader
Przejdź do głównej treści
87050088937df5f916306a57df99b946657a8e

87050088937df5f916306a57df99b946657a8e

Wahlqvist zaczyna treningi indywidualne

Do zmiany na stanowisku trenera ostatecznie nie doszło. Pojawiają się jednak też dobre wiadomości. Jak udało nam się ustalić, do treningów wraca Linus Wahlqvist. Szwedzki defensor ma wyjść na jutrzejszy trening wraz z drużyną. Na początek mają to być zajęcia indywidualne z piłką, które mają przybliżyć Wahlqvista do powrotu na ligowe boiska.

Jak słyszymy, ma to być stopniowy proces powrotu do pełni zdrowia. Istnieje również szansa, że zawodnik jeszcze w tym sezonie zagra dla Dumy Pomorza. Przypomnijmy, Linus Wahlqvist podczas jednych z lutowych treningów doznał urazu naciągnięcia więzadła krzyżowego w kolanie.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3261

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Anathema

Anathema

(39730/48000) 21.04.2026 21:55
Na koniec sezonu nieodzowny
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 21.04.2026 21:57
I to jest dobra wiadomość ale wiadomo nic na siłę żeby znowu coś nie wypadło.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 21.04.2026 22:09
Jak tylko Linus wróci na boisko powinien na stałe dostać opaskę kapitana .
pawel

pawel

(64050/72000) 21.04.2026 23:18
Co tam Linus. Gdzie jest usmiechniety mezczyzna ze zdjecia!? Nuklearny transfer i opoka organizacji oraz calego pomorza zachodniego!? Tylko on nam moze ratowac lige.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 22.04.2026 04:59
No w końcu news petarda Wszystkiego dobrego Linus oby bez komplikacji
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 22.04.2026 07:49
Zobaczcie na te zdjęcie w tym materiale Dwa nygusy najwidoczniej mają polewkę z czegoś lub kogoś Linus w swoim stylu na spokojnie myśli sobie z czego te darmozjady tak ryją chyba nie z sytuacji w tabeli w której jesteśmy
1962

1962

(62487/72000) 22.04.2026 09:52
Waluś wracaj choćby na ostatnie 2-3 mecze. Na pewno swoją postawą podniesiesz morale tego zespołu. Pozostanie w Ekstraklasie ciągle jest realne, więc zróbmy to panowie
1962

1962

(62487/72000) 22.04.2026 09:54
@pawel o którego ci chodzi, bo dwóch się uśmiecha
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 22.04.2026 11:23
Świetne info, dużo zdrowia Linus!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 22.04.2026 16:26
Linus i Fredrik mamy dwóch pewnych piłkarzy. O klasę lepszych od pozostałych, a opaska kapitana powinna trafić do jednego z nich. Obecny kapitan to po prostu porażka.