preloader
Przejdź do głównej treści
8705007912b63ebfda94b94fb2e5da82c2e90e

8705007912b63ebfda94b94fb2e5da82c2e90e

Ważny mecz o dużą stawkę w Krakowie

Piłkarze Pogoni zajmują 14. miejsce w tabeli i są zagrożeni spadkiem do 1. ligi. Szczecinianie w 30. kolejce zmierzą się z Cracovią Kraków, która ma tyle samo punktów, co ekipa trenera Thomasa Thomasberga.

Duma Pomorza, po przedpołudniowym treningu, wyruszy w drogę do Krakowa po trzy punkty bezcenne w walce o utrzymanie.

Jan Biegański, pomocnik Pogoni zapewnia, że w tym szczególnym pojedynku szczecinianie zrobią wszystko, aby zdobyć komplet punktów pod Wawelem. - Kolejny mecz najważniejszy dla nas, jak i dla kibiców. Postaramy się wygrać, zagrać dobre spotkanie i przełamać się, bo to jest ważne. Każdy punkt się teraz liczy... - podkreśla Biegański.

Sobotnie spotkanie Pasów z Portowcami rozpocznie się o godzinie 20.15 w Krakowie.

profil-jpg

Źródło: Radio Szczecin Wyświetlenia: 3800

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

pawel

pawel

(64049/72000) 24.04.2026 11:18
Jestesmy jeszcze w grze u puchary i rozumiemy ,ze musimy byc gotowi do walki. To wedlug trenera. Mamy tez najlepsza kadre w historii. To wedlug Vahida. Mamy plan i sprytnie rekrutujemy. To wedlug kaszTana. Szkoda,ze, Mariusz tak malo mowi na temat klubu ale domniemuje,ze on tez jest szczesliwy z tego jak klub rosnie w slle. Wychodzi mi zatem na to ,ze zmieciemy nozownikow z powierzchni ziemi....
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 24.04.2026 11:27
Tylko Zwycięstwo! Wiara jest w NAS!
1969

1969

(37259/48000) 24.04.2026 13:02
Rzygam już Waszymi kolejnymi zapewnieniami...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 24.04.2026 13:03
ale cuicz z angielskim zrobią jutro nawałnice XD
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 24.04.2026 13:17
@1969 Tak jak mówisz tylko trochę inaczej. Zapewniać może dziecko, prawdziwy facet działa a nie opowiada smutki.
Andre

Andre

(19176/24000) 24.04.2026 13:49
Nie że zrobicie wszystko, tylko wy to kur. musicie z cwe... wygrać. Juz nieraz robiliście wszystko i gówno z tego było przez co jesteśmy w sytuacji jakiej jesteśmy. Macie zaoiwrd... po trzy punkty.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 24.04.2026 14:20
Znów o bezcenne 3 punkty Sraczka ma jeszcze mecze z kandydatami do spadku Radomiakiem dlatego trzeba wygrać i zrobić milowy krok do utrzymania Sraxa będzie musiała grać z Warchołami o życie Lepszego prezentu na urodziny jak zwycięstwo nie mogę sobie wyobrazić No i spadek nożowników
Romano69

Romano69

(17621/18000) 24.04.2026 14:29
@JUSA 70 jeśli mówisz poważnie, o tym bólu w klacie, to nie lekceważ tego proszę, a jak dojdzie jakikolwiek ból lub drętwienie lewej ręki, to jedź na SOR lub dzwoń po pogotowie. a do ich przyjazdu wymuszaj kaszel, kaszl i nie przerywaj, to naturalny masaż serca. Pozdrawiam. R69
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 24.04.2026 14:53
to sie staje deko nudne ile juz bylo takich meczy?
darecki73

darecki73

(45953/48000) 24.04.2026 16:05
Mega ważny mecz. Raz, że to Cracovia. Dwa - że jeden z bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie. Trzy - prawie z każdym z rywali zagrożonych spadkiem mamy niekorzystny bilans dwumeczu i w małej tabeli jesteśmy na ostatnim miejscu. Cztery - chodzi też o zbudowanie mentalu u piłkarzy i pozytywnego nastawienia psychicznego. Tego meczu absolutnie nie wolno przegrać
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 24.04.2026 17:19
Trochę absencji, lecz jest jeden pozytyw - Dusigrosz nie będzie się pałętał po murawie.
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 24.04.2026 17:38
Kielbaski mozna wywalic jeszcze nie ten mecz , spokojnie jest czas….. jesli nie garment to inni przegraja jakos sie samo to dobrze pouklada w tabeli po co ta panika…..?
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 24.04.2026 18:46
To jest mecz o być lub nie być w Ekstraklasie!! Niby przed nami jeszcze pózniej 4 mecze ale...czy w nich zdobędziemy punkty??? To bardzo mało prawdopodobne...chyba ,że na jakimś farcie.. ... Trzeba być realistą i myśleć trzeżwo.... Pogoń w obecnym czasie jest najgorsza drużyną w lidze...ciężko to przełknąć ale tak jest!! ... W klubie sportowo dzieje się zle...... Pan Alex zaufał swoim ..waflom i gówno z tego wyszło... A najgorszym złem jest niejaki p.Mowlik..i jego działania w klubie!!! Jeżeli pan Alex tego nie zmieni to ...WITAJ I LIGO !! ... Ciekawe ilu wówczas piłkarzy zostanie w klubie??? W Widzewie już jasno wypowiedziało się wielu piłkarzy, że jak spadną ( co jest bardzo realne) to odchodzą z klubu... Oby to nie powtórzyło się w Pogoni!!. Krótko mówiąc wygrana ze Srakowia zapewni byt przegrana to widmo bardzo możliwego spadku.... .... Panie Alex do działania i wykonania stosownych ruchów!!! (Mowlik0 .
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 24.04.2026 19:59
Kurde... Oglądam bruk bet kontra Zagłębie i... Ile ja bym dał żeby wymienić Greenwooda na pana piłkarza Rafała Kurzawę. Jak ma swój dzień to pan piłkarz, gra trudne piłki idealnie na nos . Coś co myślałem że greenwood będzie robił tylko jeszcze dwa razy lepiej gdy do nas przychodził. A tymczasem... Haha co za zjeb..,,ane czasy. A po za tym to ten Ivan Durdov ciekawy piłkarz do wyciągnięcia za frytki po spadku Niecieczy. Casus Pozo z przed roku ;)
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 24.04.2026 20:03
Dopiero sprawdziłem że to był dopiero pierwszy gold tego durdova w ekstraklapie na 11 meczów haha więc takie same staty jak masz englishman z Kielc Karol english. Ale chłop 194 i porusza się elegancko po boisku, jak typowa 9. Coś trochę jak Karol czubak tylko mniej drewniane. Na bank lepiej wygląda nic nasz super talent Ciuč.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 24.04.2026 20:09
Czyżby jakaś kolejka cudów czy Zagłębie na soje miejsce.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 24.04.2026 20:37
To nie kolejka cudów, tylko cały sezon cudów :-/
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 25.04.2026 08:22
Romano 69 :Ręce mi drętwieją już od dawien dawna Z racji że przeżyłem lata 90 te ubiegłego wieku można powiedzieć "Na Grubo "to teraz człowiekowi po mału wszystko wychodzi Jestem chory na serducho i pod kontrolą kardiologiczną cały czas ,mam leki i dbającą Rodzinę o mnie A na mecze będe chodził bo robię to od 45 lat i tylko moja smierć to odmieni Zawsze stanę do boju jak przed meczem z Amiką gdzie obok Kalinki przejeżdzali Pyry i się zesrali do nas myśląc że będziemy uciekać ,efektem była szybka konfrontacja (Bo trzeba było się bronić )z młodymi przytyranymi Pyrkami żle trafili bo właśnie kilku ze Starej Gwardi szło spokojnie sobie na stadion Wylecieli z kilku aut ale nikt nie uciekł i nikt się nie dał uwalić Efekt kilka aut im się popsuło Dzięki Romano za troskę ale wszystko jest u mnie zdjagnozowane i leczone ,można to tylko zaleczyć pikawa do wymiany ,ale jeszcze daje radę
J Roc

J Roc

(2495/2800) 25.04.2026 09:30
Ciekawe jaki skład maszyna losująca wylosuje. Bo możesz zagrać mecz życia i w turbo formie w poprzednim meczu, ale w następnym być na ławce. Naprawdę nie czaję jakimi wytycznymi kieruje się ta popierdółka ustalając skład.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 25.04.2026 13:02
@JUSA 70 Cieszę się, że Jesteś pod stałą opieką. A akcję niedaleko Kalinki znam. Dobrego dnia. Pogoń! Tylko zwycięstwo! Pozdrawiam. R69