preloader
Przejdź do głównej treści
870500d28d3b3f6d17f1277f130d81f39290f4

870500d28d3b3f6d17f1277f130d81f39290f4

We wtorek start przygotowań do ostatniego starcia w sezonie

Poniedziałek jest dla naszych piłkarzy jeszcze dniem wolnym. We wtorek drużyna ma w planie trening łączony - na siłowni i boisku. Po jednym, już tylko piłkarskim treningu, granatowo-bordowi odbędą w środę, czwartek i piątek. Wieńczący bieżący sezon mecz z GKS-em rozegramy w sobotę o g. 17:30.

Konferencja prasowa przed meczem z ekipą z Katowic z udziałem trenera Thomasa Thomasberga została zaplanowana na piątek.

Plan zajęć

Poniedziałek - wolne
Wtorek – siłownia / trening
Środa – trening
Czwartek – trening
Piątek – trening  + konferencja prasowa
Sobota – mecz 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy z GKS-em Katowice (g. 17:30)
Niedziela - wolne

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2307

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 18.05.2026 12:21
wystawic skład tych potencjlanych do odpalenia,ostatnia szansa zeby sie pokazali choc jestem pewny ze jak jestes lebiega przez cały sezon to wiele sie nie zmieni w ich miejsce od przyszlego sezonu konkretni zawodnicy a nie zapchaj dziury, długi spłacone kasa z canał+ wpłynie wiec juz nikt sie nie nabierze na stagnacje
KrwistySzapiro

KrwistySzapiro

(5338/6400) 18.05.2026 12:33
Już we wtorek zaczynacie przygotowania?? Nie no panowie, zaskakujecie nas, myślałem, że tylko w piątek lekki rozruch, konferencja i na nich. Co za profesjonalizm. Swoją drogą, czy na trybunach planowany jest doping czy plażowanie i zabawa jak to było kiedyś na stadionach Legii i Lecha?
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 18.05.2026 12:51
Ostatni mecz, więc mimo wszystko trzeba wygrać, bez względu na, to czy się ich wywali z pucharów czy nie. Moim zdaniem skład trzeba wystawić z tych piłkarzy, którzy na pewno u nas zostaną. Tym którzy są do odpalenia nie ma sensu dawać szansy, przecież swoją nieprzydatność udowodnili przez cały sezon.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 18.05.2026 12:57
legia 28% szans na puchary ,niezle ich papszun wyciagnal z dołka
Drumi1

Drumi1

(6291/6400) 18.05.2026 13:21
zremisować z GKS m zeby tylko przypadkiem słoiki nie dostały sie do pucharów tym bardziej ze uczestniczyli w tej bandyterce po powrocie naszych z Białegostoku .
Anathema

Anathema

(39734/48000) 18.05.2026 13:31
Od przyszłego tygodnia beda mieć to co lubią najbardziej, od poniedziałku do niedzieli wolne
eLch

eLch

(11144/12000) 18.05.2026 13:57
@Anathema sądząc po czasie jaki spędzasz na tym portalu to Ty masz jeszcze lepiej od nich bo non stop wolne, jedynie mała przerwa by ponarzekać we wpisie :)
martines79

martines79

(21666/24000) 18.05.2026 14:17
Przygotowania.... Niech oni w lato przygotuja sie porzadnie do sezony zimowego. Bo jak sie dowiedzialem, że w Belkach przed sezonem mieli 1 trening na dwa dni, to nie chcialo mi sie wierzyc. Dziwic sie pozniej ze w drugich polowach czlapane juz bylo.
realista!

realista!

(30372/36000) 18.05.2026 14:35
Chciałbym w tym meczu Aliego zobaczyć na prawej pomocy/skrzydle. Ma ciąg na bramkę, więc mógłby się wykazać. Na lewej pomocy/skrzydle Czapliński - niech się chłopak ogrywa. A Agger na "dziesiątce" - ciekawe jakby wyglądał na tej pozycji.
Matul

Matul

(4442/4800) 18.05.2026 14:38
Jakie zremisować z gks? Wygrana nam potrzebna wyższe miejsce=więcej kasy, nie ma poddawania meczów. Co nas jakaś legia obchodzi? bo coś kasy zdobędę przez puchary? najpierw awansować muszą, a jak będą grac na 3 frontach to można im odjechać punktowo w lidze, w sobotę tylko zwycięstwo!
Anathema

Anathema

(39734/48000) 18.05.2026 15:24
@eLch jasne, a Ty symetryczne gdzieś pod ziemią mieszkasz gdzie zupełny deficyt internetu :))
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 18.05.2026 16:15
Zgadzam sie z @Matul . Awans dla Legii do Pucharów to będzie osłabienie konkurenta w nowym sezonie. Przy ich sytuacji granie na 3 frontach i wyjazdy pewnie do bliskiej Azji jest nam na rękę. Zresztą budując trwałą wartość w biznesie kombinacje niczego nie dają. Powinniśmy wygrać i zyskać dodatkowe środki $$$$. A to co się stanie z Legią to ich sprawa. My patrzmy na siebie.
gorilla2003

gorilla2003

(21575/24000) 18.05.2026 20:25
Właśnie ciekawe jak będzie wyglądał mecz z GKS... Przyszły sezon? Jakoś tego nie widzę. Wraca Wisła i Śląsk a to są ekipy z którymi dużo nie ugrywamy. Potrzebujemy 8-9 solidnych grajków bo w rywalizacji na pontoniarzy przegrywamy z Radomiakiem.
gorilla2003

gorilla2003

(21575/24000) 18.05.2026 20:27
Ciekawe jak będzie wyglądać mała tabela gdy Piast, Lechia i sracovia będą mieć 41 pkt.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 19.05.2026 07:16
Uczcie się jak się walczy od Bruk-betu jak wy byście walczyli ?odpowiedź jest oczywista ps.walczaki wracajcie szybko do ekstraklapy
kijewskipiotr93

kijewskipiotr93

(126/200) 19.05.2026 08:06
Zadużo wolnego