preloader
Przejdź do głównej treści
870500607189578a713433e334e6937803ee75

870500607189578a713433e334e6937803ee75

Weszlo.com: Czubak wzmocni sztab Pogoni, latem kolejne zmiany

Jak ustalił portal Weszło nowym asystentem trenera Thomasa Thomasberga zostanie Patryk Czubak. Były trener Widzewa Łódź, który w obecnym sezonie pracował także w NK Osijek oraz Polonii Bytom oglądał mecz z Piastem Gliwice z loży Portowców, wspólnie z zarządem klubu. Początkowo jednak planowano dla niego inną rolę. Czubak miałby od lata otrzymać posadę w akademii Pogoni. Sytuacja natomiast zmieniła się na tyle, że Czubak otrzyma pracę w sztabie pierwszego zespołu. Tym samym ponownie smakiem musi obejść się Marek Papszun, który chciał ściągnąć go do Legii Warszawa.

Patryk Czubak w sztabie Pogoni Szczecin zastąpi Tomasza Grzegorczyka. Portowcy poinformowali o odejściu szkoleniowca, co spowodowane jest sprawami osobistymi. Wokół klubu krążą plotki, że Grzegorczyk został zwolniony, ale są one nieprawdziwe. Strony rozstają się w dobrych relacjach.

Ciekawostką jest, że według informacji Weszło latem trener Thomas Thomasberg dokooptuje do zespołu dwóch kolejnych asystentów. Pierwotnie bowiem do sztabu miał dołączyć jego współpracownik z Danii. Problem w tym, że obecnie jest zatrudniony w innym klubie, który nie zgodził się na jego odejście. W kontrakcie nie było klauzuli, stąd lekka korekta i przesunięcie działań.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Weszlo.com Wyświetlenia: 10856

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (28)

Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 21.04.2026 22:38
Należy dopisać, że agentem pana Czubaka jest Mariusz Mowlik. Mimo wszystko powodzenia chłopie. Zagoń tą zgraję do roboty.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 21.04.2026 22:48
Jak się utrzymamy z tym panem asystentem to boso do Częstochowy się udam.
pawel

pawel

(64050/72000) 21.04.2026 22:51
Mam nieodparte wrazenie, ze to przyklad, iz tonacy brzytwy sie chwyta. Kontynuacja chaosu. Z tym, ze teraz desperackiego. Jak poleci my to nie sadze, ze TT powinien zostac. Bez sensu. Jak sie utrzymamy raczej tez nie. Choc byla kiedys taki geniusz jak Brian Clough, ktory jednak blyszczal tylko wtedy gdy mial kolo siebie Petera Taylora. Moze zatem i naszemu mistrzowi strategii taki ktos jest potrzebny..? Osobiscie zaczalbym jednak od nowa. Nowy trener na oboz letni niezaleznie od ktorej ligi. Plus kilku wybranych przez niego pilkarzy. Przy czym, ze to jest logiczne a na logike w klubie Vahida I kaszTana miejsca nie ma....
pawel

pawel

(64050/72000) 21.04.2026 22:59
Tak na marginesie. Najwazniejsza dla Vahida rzecz w jego CV? Jest ze stajnia Mowlika... Brawo boss ????????
MKS

MKS

(16135/18000) 21.04.2026 22:59
Będzie zaraz więcej sztabu szkoleniowego niż piłkarzy :)
darecki73

darecki73

(45953/48000) 21.04.2026 23:00
Facet ze Świnoujścia, grał we Flocie. Wraca bliżej rodzinnych stron. Oby odegrał ważną rolę w układance Thomasa.
szpila

szpila

(7802/9600) 21.04.2026 23:11
Jeszcze tylko zwolnić Pana Buryte i Pana Krzyształowicza a na ich miejsce "konkretnego" trenera bramkarzy i trenera od kondycji.
James

James

(42126/48000) 21.04.2026 23:31
A ten dogadany Dun, to kto to? Ktoś wie co to za fachowiec, że go Duny nie chcią puścić?
TritumX

TritumX

(21095/24000) 21.04.2026 23:34
Smiech na sali. Przepraszam ale w czym on jest niby lepszy od Grzegorczyka poza tym ze pochodzi z zaprzyjaznionej stajni niedorozwojow Mowlika? Jakie tajemne moce posiada? Po co w ogole ta zmiana, czemu niby ma sluzyc? Jako organizacja pod wodza Haditaghiego i Keslera kompletnie nie wyciagamy zadnych wnioskow, tylko dalej brniemy w to samo nieprzynoszace rezultatow bagno. Kolejna zapchaj dziura z rekrutowaniem ktorej trener (ktory ma byc tym ktory bedzie z nim na codzien pracowal) nie mial absolutnie nic wspolnego.
Kibic

Kibic

(830/1200) 21.04.2026 23:34
Zwolnić to trenera Duńczyka czy nikt naprawdę nie widzi że on hamuje cały potencjał tej drużyny bo potencjał jest tylko tylko nie ma trenera !! Początek Grennowda był obiecujący dopóki nie przyszedł Duńczyk tak samo Juwara chociaż on to ma coś z głową ale przy odpowiednim Trenerze może takich sytuacji by nie było hamuje to co mamy najlepsze ofensywe jakbyśmy mieli trenera z jajami to z tym składem byśmy walczyli o puchary jak my mamy grać ofensywnie jak ten gość nie ma pomysłu choćby na jedną składna akcje w meczu .. Piłkarze są tylko nie nie ma trenera uważam ze nawet z trenerem grającym ofensywnie wyniki były by zupełnie inne
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 21.04.2026 23:53
zamiast w zime zrobic porzadne transfery to sciagaja kolejnego na kontrakt od mowlika :)) jak dobrze ze spadacie z ligi i koryto szybko sie zamknie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 21.04.2026 23:56
nic sie nie zmieniło buława przedsiebiorczosci odeszla a lody nadal sie kręcą
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.04.2026 00:10
https://i.postimg.cc/63Rw1GCb/MOWLIK.png
pawel

pawel

(64050/72000) 22.04.2026 00:34
Ty sie @krokodylbambi nie wychylaj bo wielokrotnie ta bulawe calowales cwoku sprzedajny.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 22.04.2026 00:56
Jeszcze jeden Czubak przydałby się w Pogoni
mark

mark

(124595) 22.04.2026 00:59
Karuzela dziwnych ruchów.. Znaleźli winnego i znaleźli wreszcie tego najwlasciwszego?
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 22.04.2026 01:05
Pierwszy mecz Grzegorczyka; bramka Juwary, asysta Greenwooda do gola z przewrotki Molnara ! To dla tych co zarzucają mi brak pamięci. Przypominam też, że duńczyk był zwolniony za styl gry. A wyniki robił z najdroższą drużyną swojej ligi , której to wartość często kilkukrotnie przewyższała inne ekipy. Gdy Grzegorczyk samodzielnie prowadził Arkę ta radziła sobie znakomicie. Panowie z zarządu zlekceważyli konferencję a potem pośrednio winą za wyniki obarczyli asystentów, ku chwale tępym brawobossom, którzy kierując się mroczkofobią łykną to jak pelikany. A przy okazji ziomal Mowlika dostał szansę na 4 klub w tym sezonie.
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 22.04.2026 06:55
Drodzy miał być Czubak to jest Czubak, Co się czepiamy. Mariusz innego nie znał, a że liczba Czubaków ma się zgadzać to zadanie wykonane
19DDD48

19DDD48

(235334) 22.04.2026 07:57
Jeśli zmianą asystenta chcemy poprawić naszą grę, wyniki itd. to na prawdę współczuję. Jeszcze w takim momencie sezonu.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 22.04.2026 08:00
Czubak na sztukę się zgadza, co prawda miał być ten z Motoru ale to mało ważne. Taka sama historia jak z Ndiaye, wzięli nie tego co trzeba.
szaja

szaja

(153/200) 22.04.2026 08:04
Jego przynajmniej jakieś kluby chciały zatrudnić nie to co ukochanego Robercika.
silentscream

silentscream

(118589) 22.04.2026 09:18
@Misiek1948 już chyba zapomniałeś jak "radził" sobie Grzegorczyk gdy w dwóch jesiennych spotkaniach zasiadł na ławce trenerskiej jako pierwszy trener?
AdrianMKS

AdrianMKS

(9/50) 22.04.2026 09:49
Bawi mnie jak zawsze, dziwnym zbiegiem okoliczności każdy kto od nas odchodzi mowi że jest to spowodowane sytuacją rodzinną ????
mark

mark

(124595) 22.04.2026 09:57
Z Czubakiem duński trener będzie jak niemiecki Klopp a druzyna Pogoni będzie grać coś jak Liverpool ..? Już w sobotę odpowiedz ????
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 22.04.2026 10:39
Zamiast cieszyć się walką o puchary możemy cieszyć się tym że podebraliśmy Czubaka Papszunowi. No cóż na bezrybiu i tak ryba.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 22.04.2026 11:21
@darecki73 dokladnie, gość stad. Nie możemy narzekać że za dużo zaciągu zagranicznego i narzekać, że dochodzi ktoś z regionu
mark

mark

(124595) 22.04.2026 14:14
Przy Papszunie nie ma trikowania , wolnego, braku sukcesow ale to wszystko bedzie miec w Szczecinie,dlatego tak wybral.Kto wybiera Szczecin jest dla mnie wielkim znakiem zapytania..
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 22.04.2026 16:32
Sztab sztabem, ale co ze snującymi się po murawie żółwiami?