preloader
Przejdź do głównej treści
870500b1b67172ae02a3a98a8b08a202ae8411

870500b1b67172ae02a3a98a8b08a202ae8411

Wiemy co dalej z członkami sztabu szkoleniowego Pogoni

Wyjaśniła się przyszłość członków sztabu szkoleniowego Pogoni Szczecin. Wiemy już kto w nim pozostanie i będzie pracował z Oscarem Garcią.


30 czerwca wygasały umowy dotychczasowych asystentów Thomasa Thomasberga - Pawła Ozgi i Dawida Nowaka. Z informacji do których dotarliśmy wynika, że umowy z trenerami albo zostały już przedłużone o rok, albo wszystko w tym temacie zostało uzgodnione i zostaną przedłużone w najbliższym czasie.

Ciekawość kibiców budziły też pozycje Ralfa Pedersena, Patryka Czubaka i Patrika Perssona, którzy do Pogoni dołączyli już w trakcie kadencji Thomasa Thomasberga. Pedersen i Czubak zostaną w Pogoni i będą pracowali dalej z nowym trenerem. W przypadku Patrika Perssona Pogoń Szczecin nie zdecydowała się na przedłużenie wygasającej z końcem czerwca umowy.

Za bramkarzy w dalszym ciągu odpowiedzialny będzie Andrzej Krzyształowicz, który ma ważną umowę z klubem.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 10436

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (26)

szpila

szpila

(7799/9600) 24.06.2026 00:33
Za bramkarzy w dalszym ciągu odpowiedzialny będzie Andrzej Krzyształowicz - masakra.
TritumX

TritumX

(21082/24000) 24.06.2026 00:35
Persson to akurat chyba dobrze, pisalem juz jakis czasu ze nie widac bylo zadnych rezultatow jego pracy. Co do Ozgi to troche zaskoczenie, moze chodzi po prostu po pozostawienie doswiadczonego w Szczecinie łącznika w zespole. Tak czy inaczej kombinacja Garcia, Pedersen i Sanz to moze byc ciekawa mieszanka, jeszcze dac im odpowiedni material ludzki do pracy na czas i moze cos z tego bedzie.
Czad

Czad

(16314/18000) 24.06.2026 00:51
Ściana i odbijająca się od niej piłka ma lepszy warsztat niż nasz trener bramkarzy.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 24.06.2026 01:12
Najbardziej zaskakuje pozostanie Pedersena, ale to świeży kontrakt. Tym nie mniej to kolega Thomasberga.Nowak z kolei to były boiskowy koleżka Kolendy . Zatrudniony za jego czasów. To trener dobiera sobie współpracowników, ale moim skromnym zdaniem przydałby się jeszcze asystent, który łączy znajomość hiszpańskiej piłki i polskiej ligi. Jakiś były hiszpan z ekstraklasy czy trener. No i dział analizy mamy bardzo skromny. W czasach dronów, sronów, ejajajów i rozbudowanych tabelek ze statystykami to naprawdę zbyt skromnie. O trenerze można mówić w samych superlatywach, ale nie zna specyfiki naszej ligi. Koniecznie musi to nadrobić i czerpać wiedzę od asystentów, którzy taką wiedzę posiadają. Pedersen jest nowy stąd moje zdziwienie, że zostaje. A stare zasiedziałe wygi zostają. I niech sobie będą. Potrzeba takich lokalnych przewodników po niuansach kigi , ale też miasta.Znajomość ligi to jak topografia jakiegoś miasta. Możesz chodzić bez gpsu po Barcelonie, ale zgubisz się na placu Grunwaldzkim albo rondzie Hakena.
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 24.06.2026 01:18
Jak robić czystki to robić je wszędzie niestety! Sztab, Szatnia, Gabinety, Catering, Zarząd
realista!

realista!

(30372/36000) 24.06.2026 01:27
Dobrze, że większość asystentów zostaje. Dzięki temu łatwiej będzie Garcii oraz Sanzowi poznać tajniki Ekstraklapy. Nie ma co wywracać całego sztabu trenerskiego do góry nogami. Zmiany wydają się rozsądne
Papaj

Papaj

(3445/4800) 24.06.2026 01:27
Brawo, nożownik Nowak zostaje w sztabie. Może jeszcze weźmy Reissa do akademii, Zewlakowa na dyrektora sportowego, Papszuna na trenera, Jędrzejczyka na trenera defensywy, i na koniec jako asystent Zieliński do pary z Nowakiem
marek9636

marek9636

(107074) 24.06.2026 01:29
@MalmoFF90 i vka z trolli typu MalmoFF90
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 24.06.2026 01:39
Na @MalmoFF90, to muszę chyba kolegę poprosić, żeby mi zmajstrował skrypt, który automatycznie będzie minusował jego wpisy, bo aż szkoda myszki na typa.
s23ryf

s23ryf

(743/800) 24.06.2026 01:47
Nic dziwnego, że Perrson nie został. Ten niby magik od stałych fragmetów spowodował, że po jego przyjściu Pogoń strzeliła 7 bramek w rundzie wiosennej. Dla porównania Jesienią było to 11 bramek. Progress
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 24.06.2026 01:52
Czubakowi może się uda zaczepić gdzieś na dłużej :)
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 24.06.2026 06:25
Nie no tutaj jestem zawiedziony troszeczkę że Kryszał mokrą chusteczką w twarz nie dostał Kto jak kto ale on zasłużył poprzez wytwórnię firan którą prowadzi Coś w tym jest ,początki bramkarzy u nas są a póżniej gramy bez bramkarza jak w hokeju
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 24.06.2026 06:30
Srakotę mieli wszyscy ,polecą nie polecą ? Najlepsze jest to że nie znając jeszcze nowego trenera wszyscy muszą zapierdzielać i to ostro jak młody pracownik w nowej pracy
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 24.06.2026 08:49
Rzeczywiście zmiana trenera bramkarzy potrzebna od zaraz. Krzyształowicz jednak kompletnie nie daje rady. Taka prawda.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 24.06.2026 09:51
Dusigrosz szybko zgubi powakacyjny brzuszek, sądząc po pierwszym treningu to lekko miał nie będzie. A najlepiej niech chłop siądzie na ławie, bo chyba nie dojedzie w tym sezonie.
1962

1962

(62481/72000) 24.06.2026 10:09
Panie Krzyształowicz, bramkarz podczas meczu też musi myśleć, czy uczy Pan tego elementu swoich podopiecznych?
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 24.06.2026 10:21
Pierwszy test dla Garcii to kiedy pozna się na Krzyształowiczu ... czym szybciej tym lepiej dla niego, bramkarzy i nas kibiców.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 24.06.2026 12:02
Sztab jest, to teraz trzeba jak najszybciej skompletować skład. Szczególne braki mamy w obronie. Klub powinien przyspieszyć działania w temacie pozyskania co najmniej 2 środkowych obrońców.
mark

mark

(124595) 24.06.2026 12:34
Nowy trener to absolutnie europejski poziom,z drugiej strony dobrze zna smak zwolnienia,dlatego pewnie sam nie juz tak ostry w zwalnianiu ludzi..Każdy ma prawo na 2 szanse,zwolnić to najprostrze.
yascoos

yascoos

(9438/9600) 24.06.2026 13:06
A tymczasem: https://x.com/RTS_Widzew_Lodz/status/2069699603281100921 Koń by się uśmiał. @rusnak skomentujesz to jakoś?
Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.06.2026 13:26
Szybko sie Widzew poznał. Adamczuk to jeszcze pikuś, ale slozgajacy sie wiecznie Rafałowicz to dopiero ananas. Kolendowicz nadal roboty znaleźć nie może. Ciekawe czemu?
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 24.06.2026 14:04
@Anathema Znalazł - jest Ekspertem w telewizorze na MŚ :)))
lero

lero

(74621/96000) 24.06.2026 14:11
Ha,ha to było do przewidzenia już w momencie ich zatrudnienia przez Widzew. Co na to ich wyznawcy z tego forum? Cyt. z Weszło: ,,Widzew Łódź po sezonie pełnym perturbacji rozpoczął sprzątanie w gabinetach. Na pierwszy ogień Robert Dobrzycki zdecydował pożegnać się ze skutkiem natychmiastowym z pracującym w klubie pionem sportowym – Dariuszem Adamczukiem, Piotrem Burlikowskim oraz Sławomirem Rafałowiczem. Ogłoszono też skład ich zastępców.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.06.2026 14:36
@El Profesor na pewno jest kontent. Do tego sie nadają, filozofowania i madrkowania w tv. Juz dawno pisałem, ze praca w Pogoni to bylo złapanie za nogi i nawet projekcja w tym środowisku to szczyt bo jesli chodzi o trenerkę to juz będzie zjazd do bazy.
Cezar

Cezar

(11370/12000) 24.06.2026 14:50
Niech Dariusz opowie w wywiadach jak wiele zrobił w Łodzi. Wystarczyło tego nie spieprzyć i nie dali rady . . Również pójdą do Świtu?
rusnak

rusnak

(17926/18000) 24.06.2026 15:30
Czyli mamy prawie tylu trenerów co piłkarzy. Czad.