preloader
Przejdź do głównej treści
870500e222843d2d90a70135ae82775d742808

870500e222843d2d90a70135ae82775d742808

Wiemy ile Pogoń i inne kluby wypłaciły agentom

Pogoń Szczecin SA poinformowała, że w okresie od 1 lipca 2024 do 30 czerwca 2025 wypłaciła pośrednikom kwotę 572 769 złotych. To dużo mniej w porównaniu z dwoma poprzednimi latami gdy było to 2 536 532 zł i 2 738 090 zł. Wpływ na to miał z pewnością też fakt, że w tym okresie nie były przeprowadzane żadne "duże" transfery wychodzące i przychodzące. Jak Pogoń wypada na tle ligi?

WYNAGRODZENIA DLA AGENTÓW ZA OSTATNI OKRES ROZLICZENIOWY W MLN ZŁOTYCH

Legia 7,26 mln zł
Widzew 6,51 mln zł
Lech 5,64 mln zł
Piast 3,92 mln zł
Raków 3,84 mln zł
Zagłębie 2,41 mln zł
Cracovia 2,10 mln zł
Wisła P. 1,43 mln zł
Jagiellonia 1,38 mln zł
Górnik 1,14 mln zł
Motor 0,93 mln zł
Arka 0,60 mln zł
Pogoń 0,57 mln zł
GKS 0,49 mln zł
Korona 0,46 mln zł
Bruk-Bet 0,42 mln zł
Lechia 0,33 mln zł
Radomiak 0,18 mln zł

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8463

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (17)

Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 12.05.2026 08:50
Legia to ma pijawek dopiero xD
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 12.05.2026 10:12
Agenci się u nas nie obowią
k0r

k0r

(77996/96000) 12.05.2026 10:17
Czyli bucowaty Dario, nie tylko zabrał, ale i rozwinął swoją profesjonalną strukturę. Czyli Sławka, zeszyt i cyganów. Co prawda my akurat nie mamy prawa się śmiać z nikogo. No ale Widzew to w ogóle poszedł na całość. Może i wydali prawie najwięcej, ale za to walczą aż miło. O utrzymanie. Zresztą podobnie jak my. Jednak za mniej.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 12.05.2026 10:42
Wyniki są za poprzedni sezon. Czytajcie. Także cyferki z datą. Wtedy Adamczuk był w Pogoni ! Za rok zobaczymy ile funfle MM zgarnęli. Po prostu w poprzednim sezonie jak pisał @Daniel nie mieliśmy wielu gotówkowych transferów. Doszedł tylko Kamiński, powroty z wypożyczeń i ten szrot od Efforiego. Odzedł za drobne Biczu. Kwota i tak nie jest mała, więc nasuwa się pytanie ile ludzie Efforiego przytulili z tej kwoty. Bo nawet 1 zł to byłoby przepłacanie za prowizję renifera , luizao czy tego typa z chile chyba rujas , juhas czy jak mu tam było.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 12.05.2026 10:50
Akurat te wyniki beda ciekawe w przyszlym roku. Bo poki co to jest wynik bardziej poprzedniej ekipy niz Kasztana i Mowilka. Wogole jaki paradoks aby Mowilik czyli prawdziwy Lechita zalatwial trasnfery do Pogoni... no napewno zalezaloby mu np aby Pogon zdobyla majstra kosztem jego rodzinnego klubu... Probolem polega na tym ze dla obencego zarzadu Mowlik czy ktolkowiek to po prostu no name.. bo sa zewnatrz i nie ogarniaja niczego ani nikogo. Patrza na cyfry i dlatego jestesmy gdzie jestesmy. Sprzedali Kulu Przyborka, a my zostalismy z Ndiaye Greenwoddami i reszta niesmiertelnych :)
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 12.05.2026 10:51
drogi agent ma dobrych piłkarzy , tani agent oddaje swój szrot do Pogoni byle by się ich tylko pozbyć
mark

mark

(124595) 12.05.2026 11:28
Ja mam to w dooooooooo! Jesli klub ma udany sezon to wszystkie cyfry byly tego warte.Jesli sezon byl do doooo to wszystkie pieniądze byly wyrzucone.
TritumX

TritumX

(21109/24000) 12.05.2026 14:08
To jest za okres rozliczeniowy "do 30 czerwca 2025" czyli 75% czasu trwania tego okresu wlascicelem byl jeszcze Mroczek. Jak wyzej, ciekawe to bedzie nastepne sprawozdanie za okres "do czerwca 2026" z redukcja dlugu w bilansie i Mowlikami, keslerowskim szrotem oraz transferami wychodzacymi Koulourosa i Przyborka w rachunku zyskow i strat.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 12.05.2026 14:32
Miejsce 13 W sumie kolejnosci zblizone do pozycji w tabeli
marek9636

marek9636

(107081) 12.05.2026 15:18
m, gdzie przed chwilą były pieniądze i marzenia o Lidze Mistrzów, teraz są zgliszcza i strach przed spadkiem. Francuskie OGC Nice za tydzień może przywalić w ścianę. Klub, który miał być nową potęgą, nagle stał się porzuconym dzieckiem Jima Ratcliffe’a. Miliarder wprost mówi, że nudzi go piłka we Francji. I dalej nie może sprzedać projektu, który od roku rozpaczliwie wygląda nowego właściciela.Słynny agent Mino Raiola, kiedy jeszcze żył, mówił, że na południu Francji tworzy się coś wielkiego. To tam regularnie “parkował” swoich piłkarzy. Nice ściągnęło trenera Christophe’a Galtiera z mistrzowskiego Lille. W dwóch oknach transferowych potrafiło wydać 140 mln euro na transfery. Ratcliffe już rok temu wystawił klub na sprzedaż. W rozmowie z The Times mówił, że nie podoba mu się liga francuska. Rzadko bywa na meczach Nicei, bo potwornie się nudzi. Otwarcie zakwestionował przydatność niektórych zawodników https://www.meczyki.pl/newsy/plus/koniec-projektu-miliardera-totalne-gruzowisko-w-slynnym-klubie-zostal-im-jeden-mecz/302021
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 12.05.2026 15:23
To za poprzedni sezon dopiero. Jeszcze nie wiemy ile Mowlik wziął.
rusnak

rusnak

(17924/18000) 12.05.2026 15:38
Finały PP, gra o pudło a heroiczna batalia o utrzymanie bandy przebierańców piłkarskich to m.in. różnica dwóch banieczek dla agentów?. Chyba można dać tym bardziej, że Pan Kleks więcej na piegi wydaje.
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 12.05.2026 16:31
Oby ligę też udało się skończyć na takiej pozycji
OLO

OLO

(952/1200) 12.05.2026 16:56
Za Adamczuka byliśmy w top 3. Jest duza zmiana. Szkoda, ze jakosc piłkarzy za tym nie idzie. Widzewie z Admczukiem drugi w tym zestawieniu.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 12.05.2026 17:24
@Daniel, czy nie lepiej byłoby napis w tytule: "Wiemy ile Pogoń i inne kluby wypłaciły agentom W POPRZEDNIM SEZONIE"?
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 12.05.2026 17:44
@fiwite1310@arugy.com A Ty piszesz, jak byś nie wiedział, co to są clickbaity ;)))))
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 12.05.2026 20:08
@El Profesor - akurat Daniel i w ogole vałka nie robi click-bite'ów, za co wielki szacun (aczkolwiek troche nadrabiaja powielaniem newsow o tym samym :P), tutaj tez nie o to chodziło chłopakom raczej, po prostu nie przewidzieli ze ludzie sa za glupi aby przeczytac intro newsa ze chodzilo o poprzedni sezon i juz komentuja (zwlaszcza pierwsze komenty).