preloader
Przejdź do głównej treści
870500dde0abab841833b5e4a8584094f6ccb9

870500dde0abab841833b5e4a8584094f6ccb9

Wisła i Śląsk w Ekstraklasie, znamy pary barażowe o awans

Półfinały - 28 maja (czwartek)

Wieczysta Kraków - Polonia Warszawa
Chrobry Głogów - ŁKS Łódź

Mecze o godz. 17:30 i 20:30.

FINAŁ - 31 maja (niedziela)

Mecz o godz. 20:45.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2919

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (3)

fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 24.05.2026 21:03
Mielismy Arkę & Lechię znad morza, będziemy mieć Wisłę & Wieczystą z Galicji.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 24.05.2026 23:30
Dziś fajny numer zrobiła ..Polonia...brawo zrobił to..Zjawiński, który od nowego sezonu będzie w Ległej za free.... Szkoda ,ze nie w Pogoni to był by udany transfer...... ... Trzeba szukać na naszym podwórku a nie za duże pieniążki i z granicy!! A awans typuję z pary Polonia ŁKS....
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 25.05.2026 06:58
Kibicowsko i chyba też sportowo bardzo dobrze się stało. Ja jeszcze życzę Polonii Warszawa awansu. Mój śp. dziadek, warszawiak z krwi i kości, z dziada, pradziada zawsze mawiał, że przed wojną prawdziwi Warszawiacy zawsze kibicowali tylko Polonii!