preloader
Przejdź do głównej treści
87050041a11500f9f884d5a1479d26c9343400

87050041a11500f9f884d5a1479d26c9343400

#wObiektywie: Kibice i piłkarze Pogoni po porażce z Legią [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2107

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 06.04.2026 21:39
i właśnie na taka flage idzie wasza kasa wrzucana do puszek " na oprawy"
pawel

pawel

(64050/72000) 06.04.2026 21:59
Kibice to najzdtowszy element tej habibowskiego zgnilizny. Jest mi wstyd, ze moj klub stal sie zabawka takich kmiotow jak Habib I kaszTan.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 06.04.2026 22:33
Oglądając ten filmik to młyn już spadł z extraklasy...brakowało tylko Kamil Grosicki prawdziwy Portowiec ????
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 06.04.2026 22:38
Nie no zaje***sta ta flaga. Dlatego nie daje im do puszki. Zero w gablocie to jest powód do wstydu jak dla mnie ale jak widać już niektórzy zaczęli to brać niby bardziej z dystansem. Ten nasz doping też mnie już wkurzać zaczął. Najpierw zastraszanie piłkarzy i wstyd na całą Polskę i tego typu flagi. Nie róbcie większego pośmiewiska z nas proszę. Już wystarczy że właściciel trener i jego klakierzy to robią ciągnąc nas do 1 ligi.
Andre

Andre

(19176/24000) 06.04.2026 23:17
Ten młyn to porażka,nie to co kiedyś
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16572/18000) 06.04.2026 23:40
A jakie mogą być reakcje, kiedy 20602 (rekord i palindrom!) widzów oglądało żałosne widowisko? Ogarnijcie się albo spadajcie i nie zawracajcie dupy!
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.04.2026 07:30
szkoda obiktywu na te badziewie
Maciek

Maciek

(40961/48000) 07.04.2026 08:58
Szczerze to myslalem ze wczoraj bedzie jakas fajna oprawa.Na cos ludzie kase wrzucaja do puszek.
Maciek

Maciek

(40961/48000) 07.04.2026 09:58
Moze mi ktos napisac czemu przy moim profilu widnieje flaga Holandii kiedy ja jestem w Szczecinie?