preloader
Przejdź do głównej treści
870500c3b727910942eda2b9bc706bdb81200e

870500c3b727910942eda2b9bc706bdb81200e

#wObiektywie: Piłkarze i kibice Pogoni po porażce z Jagą [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3857

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

Miru

Miru

(6180/6400) 09.05.2026 20:06
Grosicki Gwiazda Jagielloni jak spiewali wszedzł i zjebał nie dziwie się chłopakom jak cojo poraz kolejny raz wali babola a grosicki gwiazda białegostoku nic nie gra. Jeden i drugi walą babolę może tutaj bukmacher lepiej płaci
Alchemik

Alchemik

(59781/72000) 09.05.2026 20:09
Jaga potrzebowała 3 punktów i nasz świetny bramkarzyna im to załatwił!! .. Ciekawe czy obstawił u buka???
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 20:10
Kibice Pogoni jak zawsze na wyjazdach, wierni po porażce. A kumaci pewnie tez dumni z wystepu swojego idola kapitana
krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 09.05.2026 20:11
ktory to juz raz bramkarz zachowuje sie podejrzanie było troche tego, moja ulubiona jak sobie wpiąstkował do bramki
krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 09.05.2026 20:13
wszyscy bramkarze w historii pogoni razem wzięci nie zrobili tyle baboli co rumun w jeden sezon sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy jest to mozliwe
szpila

szpila

(7799/9600) 09.05.2026 20:29
Nasz trener bramkarzy z każdego zrobi firanę ....
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 10.05.2026 00:23
Podobno pod Zambrowem w drodze kibiców na mecz -jacyś "przyjemniacy" się zasadzali i podobno nie byli to z [ J ] !! :-(