preloader
Przejdź do głównej treści
870500c8113fb9614d63396cb503b4d485a243

870500c8113fb9614d63396cb503b4d485a243

#wObiektywie: Piłkarze i kibice Pogoni po porażce z Lechem [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3819

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 23:07
zrobic eksperyment i ten zaciąg kesslera wystawic w meczu rezerw, przeciez oni tam tez by sobie nie poradzili
pawel

pawel

(64050/72000) 18.04.2026 23:11
Pan nasz i zbawca Alex prowadzi nas ku niesmiertelnosci. Nie drzyjcie. To tylko zle jezyki ludzkie oraz pomowienia, ze mozemy spasc. Prawica bossa w postaci kaszTana do tego nie dopusci gdyz ona wszechmocna w trojcy z Bossem oraz Mariuszem. Ave Habibi ????
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 18.04.2026 23:21
Słusznie ktoś zauważył. Od dobrej dekady pluje się nam kibicom Pogoni Szczecin w twarz. Co mecz przy Twardowskiego jest szansa na to że rekord frekwencji zostanie pobity i mimo że gramy totalny piach na mecz z Lechem pojawiamy się w prawie 21.000 kibiców. Co jest nie tak powiedzcie z tym miastem, z tym całym naszym Województwem generalnie. Kibiców Naszej drużyny można znależć wszedzie . Marketingowo bronimi się . Mamy chyba najdrożaze bilety , gramy paździerza a mimo to full stadium. Gdzie jest logika w tym ? Czemu nie ma żadnego sukcesu ? Próbuje sobie to przeanalizować od 2016 roku i nie rozumiem. Albo ktoś handluje tymi meczami albo po prostu jest tutaj jakaś klątwa. Najbardziej boli że ten sezon jest już czwartym sezonem w tej dekadzie ostatniej kiedy liga gra totalne gówno a my tego nie wykorzystujemy na MP. Zamiast 6pkt straty do lidera jest 12 i widno 1ligowej czarnej dziury na horyzoncie...
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 18.04.2026 23:32
Ciekawe czy KG po kilkunastu latach grania zrozumiał angielski Sochana ...może tylko z krakowią win ,poza tym pewnie nic.
Tami_Kiuru

Tami_Kiuru

(40062/48000) 18.04.2026 23:36
Pluje się nam w twarz na boisku, ale i na trybunach, który to już mecz gdzie przyjezdni cały mecz po nas cisną, jadą jak po burej...a my w tym czasie robimy wszyscy wstają i śpiewają "Dziś zgodnym rytmem..." przy 0:2 w plecy co skutkowało tym, że połowa tych ludzi która wstała to po tym od razu usiadła. Nawet siedząc blisko młyna słychać głośno przyjezdnych a u nas od lat zero "wymiany uprzejmości"
roszko66

roszko66

(13490/18000) 19.04.2026 02:12
3/4 i tak nie zrozumie...z najemnika nigdy nie ma zawodnika.
KrwistySzapiro

KrwistySzapiro

(5338/6400) 19.04.2026 11:48
Niezłe jaja. Po polsku to 85% pseudopiłkarzy nie rozumie, a z angielskim Sochana to nikt go nie rozumie. Czyli chyba zostaje jednak mówić po polsku, przynajmniej 15% piłkarzyków go zrozumie (może dusigrosz też??). Klub mem.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 19.04.2026 13:57
@Tami_Kiuru , akurat z młyna nie było ich słychać w ogóle. Także trudno na coś reagować, gdy się czegoś nie słyszy. Poza tym uważam, że powinniśmy być skupieni na dopingu dla własnej drużyny, a nie wdawać się w wymianę uprzejmości. Reagując na wyzwiska, dajesz tylko satysfakcję wyzywającym.