preloader
Przejdź do głównej treści
870500756fa3be7d28d07cdb60de84bdecef9f

870500756fa3be7d28d07cdb60de84bdecef9f

#wObiektywie: Piłkarze i kibice Pogoni po wygranej w Gliwicach [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2339

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (5)

Miru

Miru

(6180/6400) 13.04.2026 22:22
Grosicki patafianie co się z tobą dzieje, gdzie ty jesteś? Nie ma ciebie w Pogoni, przechodzisz obok meczu. Przestań chlać, ćp*ać czy latać po mieście. Odejdź z tego klubu daj żyć nam!! Po sezonie won!!
pawel

pawel

(64050/72000) 13.04.2026 22:29
Male wsparcie Ruchu, liczylem na wiecej... Nasza frekwencja tez slaba ale doping glosny przez 90 minut. Szacun. Ja swoja droga akurat na wakacjach niedaleko od Gliwic u zony rodziny wiec oczywiscie nie moglem sobie odmowic. Incognito razem z cora na sektorze pelnym hanysow. Ciekawe przezycie.. ???? Wazne, ze przynieslismy szczescie i 3 punkty...
darecki73

darecki73

(45955/48000) 13.04.2026 22:38
Juszczak donosi, że źle się dzieje w Pogoni. Odchodzą trenerzy z Akademii. Kończą im się kontrakty i nikt nie prowadzi z nimi rozmów, Odchodzi też scout, który sprowadzał do Pogoni młode talenty m.in. Łęgowskiego, Piotrowskiego, Przyborka, Kozłowskiego. Nie wiem co planują Alex z Tanem, ale według Juszczyka Alex już nie traktuje Pogoni jako projekt długoterminowy.
pawel

pawel

(64050/72000) 13.04.2026 22:49
@darecki73 Jesli to prawda to moze byc to w zasadzie dobra nowina. Warunek taki zeby ta banda sie utrzymala a Habib znalazl kupca. Wtedy byc moze uwolnimy sie od tej amatorki nie zaczynajac od nizszych lig?? Biore w ciemno ????
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 14.04.2026 11:39
Robert: - wszyscy zrozumieli Dywaniarza nie ruszamy !!