preloader
Przejdź do głównej treści
87050032747e7baa243605479b53ea17bf51c6

87050032747e7baa243605479b53ea17bf51c6

Wyjazdowicze jak zwykle w świetnej formie

Portowcy pokazać się nie mogli na dwóch stadionach. Gdy graliśmy z Radomiakiem niedostępny był tam jeszcze sektor gości, a na meczu z Cracovią nie pojawiliśmy się ze względu na zakaz nałożony przez PZPN. Na każdym innym wyjeździe Portowcy mogli liczyć na doping swoich kibiców, a najwyższą liczbę wyjazdową zanotowaliśmy w Poznaniu. Najniższą? W Częstochowie.

WYJAZDY KIBICÓW W SEZONIE 2025/2026

Radom - 0 - 620 km (zakaz, brak sektora gości)
Nieciecza - 415 kibiców - 745 km
Gdynia - 742 kibiców - 380 km
Łódź - 770 kibiców - 460 km
Kielce - 590 kibiców - 620 km
Warszawa - 566 kibiców - 560 km
Poznań - 1 573 kibiców - 265 km
Warszawa - 467 kibiców - 560 km (Puchar Polski)
Płock - 424 kibiców - 485 km
Katowice - 955 kibiców - 570 km
Lublin - 466 kibiców - 730 km
Zabrze - 721 kibiców - 550 km
Częstochowa - 260 kibiców - 600 km
Gdańsk - 1 001 kibiców - 380 km
Gliwice - 336 kibiców - 540 km
Kraków - 0 - 650 km (zakaz wyjazdowy)
Białystok - 608 kibiców - 760 km
Lubin - 1 000 kibiców - 300 km

Zdjęcie

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1933

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 03.06.2026 08:51
Jedno słowo dla naszych podróżników: SZACUNEK!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 03.06.2026 08:59
... no i żeby nasi piłkarze chcieli się do tego jeszcze dostosować. Przecież większość sezonu na wyjazdach była dramatycznie słaba. Dopiero pod koniec kiedy widmo spadku zajrzało w oczy Pogoń "spięła poślady". Stąd dla ekipy "turystycznej" należą się słowa największego uznania. Raz jeszcze Panowie SZACUENK!
Anathema

Anathema

(39734/48000) 03.06.2026 09:53
Jezeli bierzemy pod uwagę natychmiastowy powrót to trzeba podwoić te km. Wówczas wyjazd na Podlasie czy do Lublina to jakby wyprawa po zlote runo. Szkoda że piłkarzyki kompletnie nie maja tego na uwadze, ze ludzie traca czas, pieniądze i cos nadrzędnego czyli zdrowie
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 03.06.2026 10:08
Absolutny top od dawna szkoda że skauting Klubowy nie robi tylu kilometrów co nasi kibice Wszyscy rozkradają już za grosze wyróżniających się piłkarzy z 1 ligi którxy od razu wejdą do gry w ekstraklasie (przykład Czubaka )Zjawiński do Ległej a teraz Gksa wzieła Szymona Bartlewicza z Chrobrego Ten chłopak jak by miał od nas propozycję to bez mrugnięcia oka by przyszedł Dwa powody przyjaciel Janek Biegański i ma narzeczoną ze Szczecina Moim zdaniem posadził by na ławkę u nas Grocha bez dwóch zdań Do wzięcia został na razie Łukasz Bomba bramkarz ŁkS u który zapowiada się na kocura jakiego u nas dawno nie było Ale kto ma go dojżeć Kasztan?
1962

1962

(62481/72000) 03.06.2026 10:27
Dlatego Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest. Tak było, jest i będzie
calibar

calibar

(460/600) 03.06.2026 11:00
Szacunek się należy i czapki z głów,u mnie pojawia się też taka szczera ale dobra zazdrość ,bo też bym tak chciał a nie moge
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 03.06.2026 12:10
A niesmiertelni w wyaidach narzekaja, ze maja bardzo dalekie wyjazdy :) Wygodnymi autkarami, samolotami z hotelami.. takze tak nam sie odwdzieczyli w postaci tylu pieknych zwyciestw na wyjezdzie...
zxx

zxx

(3292/4800) 03.06.2026 15:10
+Szkoda że do formy wyjazdowiczów nie dostosowali się piłkarze Pogoni.
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 03.06.2026 18:52
Fajne zestawienie, brakuje jednak podsumowania, ile km przebyli nasi kibice, w tym też w całym sezonie i w jakiej łącznie ilości. Fajnie byłoby też poznać ilu kibiców gości zawitało do Szczecina w rundzie wiosennej i całym sezonie.
Nik

Nik

(2568/2800) 03.06.2026 21:35
O, zdjęcie z Katowic. Piękne ten sektor gości jest przystosowany do oglądania spotkania widoczność bramki po drugiej stronie zerowa plus mgła tego wieczoru. Coś pięknego :)