preloader
Przejdź do głównej treści
87050065939cea7a057b603ea279fa39473f9a

87050065939cea7a057b603ea279fa39473f9a

Z GKS-em bez Cojocaru

W ostatniej potyczce z KGHM Zagłębiem Lubin na wyjeździe (1:0), Rumun otrzymał żółtą kartkę i było to dla niego czwarte napomnienie w obecnym sezonie PKO Ekstraklasy, które wiąże się z przymusową absencją.

Valentin Cojocaru opuści zatem wieńczące obecne rozgrywki domowe spotkanie z GKS Katowice, zaplanowane w sobotę o godz. 17.30.

Pod nieobecność 30-latka, między słupkami bramki Portowców stanie najprawdopodobniej Krzysztof Kamiński.

Na Dolnym Śląsku "żółtka" obejrzeli również Hussein Ali oraz Attila Szalai, ale oni są bezpieczni i mogą grać.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5706

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (26)

ttb

ttb

(41249/48000) 20.05.2026 14:17
No i super. W sparingu powinni grać zmiennicy, by mogli pokazać swoją przydatność dla drużyny.
martines79

martines79

(21666/24000) 20.05.2026 14:21
Podobno jest oferta za Cojo. Jesli tak , to brac kase,a miedzy slupki wrzucic Holewinskiego, Niech młody nie ogrywa. Mozemy miec bramkarza na cale lata.
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 20.05.2026 14:52
@martines79 niestety ale Holewiński nie będzie u nas bramkarzem na całe lata bo od dawna przebiera nóżkami żeby stąd dać nogę. Nie wnikam czyja to wina, klubu czy zawodnika ale on swojego miejsca w Pogoni nie widzi.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 20.05.2026 15:07
Pewnie po sezonie się pożegnamy z dwoma bramkarza mi, Cojocaru i Kamińskim. Pierwszy nie gra z powodu kartek, a drugiego moim zdaniem też nie ma sensu wystawiać na jeden mecz. Utrzymanie jest zapewnione, więc pomyślałbym na wystawieniem któregoś z tych nastolatków, którzy są. Niech chłopaki poczują z czym trzeba się mierzyć. A z Holewinskim dałbym sobie spokój.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 20.05.2026 15:09
Holewiński, jeśli się nie mylę, lata po sądach, a nawet jeśli już mu przeszło, to wątpię żeby przeszło naszym włodarzom, dlatego zapewne go w Pogoni w ogóle nie zobaczymy. Trzeba szukać nowego bramkarza, najlepiej w miarę młodego, peryspektywicznego + doświadczonego i ogranego, do gry od zaraz (bo Kamiński co pokazał wielokrotnie, nie zawsze daje radę jako zmiennik)
pikolo

pikolo

(48369/72000) 20.05.2026 15:14
Z tego co pamiętam Holewiński w sparingach przed rundą nie błyszczał. Nie wiadomo czy spalił się psychicznie , czy po prostu już wtedy chciał odejść z Pogoni i zagrał jak zagrał.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 20.05.2026 15:34
Ktoś może coś powiedzieć o młodym Peskovicu? Ostatnio trochę grał i będzie coś z niego? Czy to po nazwisku
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 20.05.2026 15:40
Wystawienie Holewińskiego pozbawiłoby go szans w sądzie. A jeśli ten młody facet ma ambicję to nie może zawalić debiutu w Ekstraklasie. Z racji wieku axla to Pogoni i tak jakieś drobne za wyszkolenie zawodnika by się należały po przegranej sprawie - nic. A to chyba oczywiste, że gracz woli być tam gdzie dostaje szansę a nie jest wiecznie młodym rezerwowym . Mecz z GKS to spora szansa na sprawdzenie się dla obu stron. Zwłaszcza, że na Cojo są chętni. Młody ma kontrakt jeszcze rok. Parę miesięcy szansy można a nawet trzeba mu dać. Z niewolnka nie ma zawodnika. A jak się sprawdzi i przedłuży umowę to pptem za 2 lata można go sprzedać, a w kolejce są już następni młodzi: Pesković, Bochniarz czy za kilka lat Fojut. Ja bym sprzedał Cojo. Zastanowił się nad Kamiński bo chłop ma doświadczenie a drogi w utrzymaniu raczej nie jest i pogodzi się z rolą rezerwowego a postawł w bramce Holewińskiego. Musi nabrać doświadczenia, pewnie będą mu się zdarzać błędy, ale czy Cojo ich nie popełniał?A jeśki Axl nie chce już teraz grać to niech szuka transferu gotówkowego już teraz bo przez rok ma umowę. W klubie kokosa nie jest, więc nie ma podstaw do rozwiązania z winy klubu bo od czasu do czasu jednak gra.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 20.05.2026 15:46
Chyba jednak dobrze. Będzie miał chłop możliwość zagrać i pokazać czy warto na Niego stawiać. Poza tym to szansa by zweryfikować jakie ma umiejętności w sytuacji gdyby zabrakło Cojota na dłuzej. Życzę mu powodzenia!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 20.05.2026 15:59
...mam na myśli oczywiście Kamińskiego:) bo nie Holewińskiego. Nie widzę możliwości by gość co sądzi się z Klubem dostał szansę na grę.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 20.05.2026 16:05
Axel zo
Cezar

Cezar

(11371/12000) 20.05.2026 16:11
..stał wyrwany z ekipy będącej m. in. dzięki jego postawie wiceliderem. Rozgrywał świetną rundę, był reprezentantem Polski. Chłopak miał swoje plany na przyszłość po zakończeniu obowiązującej umowy, ale ktoś zmieni mu świat na siłę. No, nieee. To szkodzenie polskiej piłce, bo chłopak nie gra siedząc na ławce w trzeciej lidze.
j27

j27

(22560/24000) 20.05.2026 16:19
Zjawiński już prawie w Legii
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 20.05.2026 16:23
wyjeb....l by numer jakby mecz z GKS -em byl ostatnia deska ratunku ps.nie odpowiedzialny rumunesku
darecki73

darecki73

(45940/48000) 20.05.2026 16:24
Niech zagra któryś młody. Holewiński, Pescovic, Bochniarz
Adamka

Adamka

(9195/9600) 20.05.2026 17:00
O Holewinskim zostalo juz tyle napisane ze szkoda klawiatury aby tlumaczyc ponad enty ze ten typ ma w dupie Pogon
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 20.05.2026 17:18
Dziękować może tylko sobie. Jakim trzeba być dzbanem, żeby w momencie gdzie PZPN-owskie narzędzie zwane sędzią patrzy na z=zegarek przestawiać piłkę o 15 centymetrów? Całe szczęście gramy już o nic. Bo nasz zmiennik raczej błyszczał nie będzie.
gorilla2003

gorilla2003

(21576/24000) 20.05.2026 17:40
Właśnie co by było gdyby to był mecz o życie. Od dawna popełnia duże błędy. Trzeba szukać bramkarza bliżej lub dalej ale szukać.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 20.05.2026 17:46
On ma straszne problemy z koncentracją. Często zachowuje się jak lekoman , któremu zabrakło dawki i jest odłączony od rzeczywistości. On ma niezłe zaciemnienia. Stoi czasami jak słup i nawet nie próbuje ruszyć za piłką. Nie twierdzę , że wszystkie takie rykoszety by obronił ale pewnie coś by przeniósł nad poprzeczkę , Kiwanie , po którym dostał gola z Motorem przebija jednak sławetne piąstkowanie . Cały sezon nie wychodził niemal do dośrodkowań , przyspawany do linii to w Białymstoku postanowił sobie jednak wybiec i wybić piłkę z głowy ale naszemu obrońcy , jak się skończyło wszyscy wiemy. Gdy dostał nakrętką od butelki to się zwijał z bólu , Imazowi też tyłek obił piłką i skończyłoby się prawie golem . Ta żółta to też za głupotę , Chciał mieć wolne , jechać do Rumuni zaliczyć sesje to mógł powiedzieć , że go plecy bolą. Reasumują , chciałbym Alexa na przyszły sezon ale jak on się zafiksował i po sądach lata to raczej nie da się przekonać , więc sprzedać Cojo bo jest niepewny i nogami gra tragicznie
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 20.05.2026 18:52
I git Plotki ze out tez ok bo jego czas juz minal Tylko kogo boss kupi za niego? Tu Trza salaty na transfery bo bedzie czarne d
Zenobiusz

Zenobiusz

(8247/9600) 20.05.2026 19:22
Młodego Peskovica wstawić nich nabiera doświadczenia.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 20.05.2026 20:04
Dawać Grosickiego na bramkę.
Spanky

Spanky

(15475/18000) 20.05.2026 20:31
Ja bym się zainteresował Frantiskiem Plachem bo to wg mnie najlepszy bramkarz w lidze i kończy mu się kontrakt w czerwcu, Dopóki nie wyzdrowieje po kontuzji powinni wziąć kogoś z pierwszej ligi do 25 lat.
szpuli

szpuli

(7792/9600) 20.05.2026 21:27
@Czarny1971 słabiutki jest. takie chucherko,od każdego się odbija a wzrostem dramat.gra bo tata jest w klubie
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 20.05.2026 23:46
Mnie to je**e że Holewiński ma sie z Pogonią w sądzie. Normalnie Thomas . Dawaj go na nr1 z GKS i niech gra. Jak nie chce to bedzie mocny argument w sądzie że po prostu wali w Ch**a.
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 21.05.2026 01:07
@Greg Yzer - gorzej jak zagra bo mu karzą i będzie bronił byle jak... jakoś na sparingach nie błyszczał