preloader
Przejdź do głównej treści
87050073a32651d32aa5d0b83be9703438de7c

87050073a32651d32aa5d0b83be9703438de7c

Za tydzień wracamy do pracy

Granatowo-bordowi na urlopy rozjechali się po ostatnim meczu sezonu z GKS-em Katowice. Wolne będą mieli jeszcze tylko przez tydzień. Do Szczecina według rozpisek sztabu szkoleniowego powinni zacząć zjeżdżać się w najbliższy czwartek, a więc 18 czerwca. Dzień później - 19 czerwca - zaczną być poddawani tradycyjnym, przedsezonowym badaniom i testom medycznym, które będą trwały także 20 czerwca.

20 czerwca, a więc w przyszłą sobotę, Portowcy po raz pierwszy po przerwie urlopowej również powinni odbyć wspólny trening piłkarski. W pierwszej fazie przygotowań - aż do 9 lipca - nasi gracze będą pracowali w Szczecinie. Następnie udadzą się na krótkie zgrupowanie do Austrii, a po powrocie będą kontynuowali zajęcia w naszym mieście. W całym okresie przygotowawczym podopieczni trenera Thomasa Thomasberga rozegrają pięć meczów kontrolnych: z Dynamem Berlin, Zagłębiem Lubin, Chrobrym Głogów, Fenerbahce SK oraz Sturmem Graz. 

Poniżej przypominamy cały harmonogram przygotowań Portowców do nowego sezonu oraz plan meczów sparingowych.

Harmonogram przygotowań:

19 - 20 czerwca - badania i testy medyczne
20 czerwca - pierwszy trening na boisku 
20 czerwca - 9 lipca – przygotowania w Szczecinie
10 - 16 lipca – obóz przygotowawczy w Austrii
17 – 23 lipca – dalsze przygotowania w Szczecinie
24 - 26 lipca - mecz 1. kolejki sezonu 2026/27 PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa

Harmonogram meczów sparingowych:

27 czerwca - Dynamo Berlin vs Pogoń Szczecin (w Berlinie)
4 lipca - Pogoń Szczecin vs Zagłębie Lubin (w Szczecinie lub Opalenicy)
8 lipca - Pogoń Szczecin vs Chrobry Głogów (w Szczecinie)
11 lipca - Fenerbahce SK vs Pogoń Szczecin (w Linz)
15 lipca - Sturm Graz vs Pogoń Szczecin (w Leoben)

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3654

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

kibol

kibol

(44373/48000) 12.06.2026 19:56
Już za tydzień powrót do zajęć i gdzie te szumne zapowiedzi że dobrze byłoby mieć kompletną kadrę czyli wzmocnienia.
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 12.06.2026 20:10
@kibol Pytanie o transfery padało już wielokrotnie - bez odpowiedzi. Zadawanie go po raz kolejny jest bezcelowe. Brak odpowiedzi jest też odpowiedzią.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 12.06.2026 20:12
A transfery, wzmocnienia też za tydzień, góra 2?
kibol

kibol

(44373/48000) 12.06.2026 20:32
@andrzej123x Ja nie pytam ,jak tu większość cały czas gdzie ,kiedy transfery tylko odniosłem się do słów naszego Bossa.Co mnie wkur... że siedzi na X i nie potrzebnie wali takie teksty ,a co innego robi. Nie wiem czy się śmiać czy płakać,
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 12.06.2026 20:37
@kibol Wiem. Ale wkurw na sytuację na którą nie maż żadnego wpływu jest niepotrzebny. Szkoda zdrowia.
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 12.06.2026 20:39
sorry za literówkę. Oczywiście masz a nie maż
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 12.06.2026 21:11
A ja myślę, że trzeba poczekać do końca czerwca. .wtedy kończą się kontrakty i można zgłaszać nowych do gry a ze starymi pożegnać!! .... Jest paru zawodników do wyciągniecia..ale tu trzeba trochę zdecydowania no i ..kasy!! Taka Wisła Płock sie rozwala...np. Z Lechii też można kogoś jakościowego wyciągnąć....nawet z Chrobrego czy Polonii... Trzeba tylko ruszyć tyłki Panie Alex a nie siedzieć na...X i pisać...pierdoły!!!!
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 12.06.2026 22:09
Powrót w znane już miejsce przez piłkarzy to nic wielkiego, natomiast taki sztab do przygotowania fizycznego pewnie chciałby się zainstalować w nowym miejscu, poznać obiekty wyposażenie i dostosować do konkretnych treningów, o rozpakowaniu walizki poznaniu nowego lokum czy dzielnicy nie wspominam.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 12.06.2026 22:19
A kto od przygotowania fizycznego? Jacyś skauci są jeszcze w klubie? Kwiatkowski przejdzie bokiem. https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/rakow-sciaga-wielki-talent-z-i-ligi-byla-kolejka-chetnych-nasz-news/304610
TritumX

TritumX

(21082/24000) 12.06.2026 23:38
@bigulon Skauci to jedno, ale młodemu zawodnikowi trzeba jeszcze a) dobrze zapłacić i b) zaoferować coś więcej niż konkurencja. A co ma do zaoferowania Pogoń? Klub, który od 78 lat niczego nie wygrał i w ostatnim sezonie utrzymanie wyrwał w przedostatniej kolejce? Odpowiedź jest brutalnie prosta: NIC. W tym momencie jedynym argumentem takiego klubu są pieniądze. Problem w tym, że gdy właściciel nie chce płacić i szuka tylko cięć kosztów, regularnie przegrywasz walkę o wartościowych zawodników. Taka Pogoń, żeby w ogóle być konkurencyjną i wygrywać walkę o wartościowych zawodników z lepiej ustawionymi sportowo i organizacyjnie klubami, musi nie tylko płacić na poziomie ligowej czołówki – musi wrecz płacić powyżej standardów, bo poza tym nie ma praktycznie żadnych innych argumentów. Niestety wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie. Dlatego jesteśmy dokładnie tam, gdzie jesteśmy – i będziemy regularnie wracać w to samo miejsce, przegrywając walkę o najbardziej rozchwytywane talenty. Dopóki nie staniemy się dla takiego zawodnika na tyle atrakcyjni albo sportowo, albo finansowo, żeby zrekompensować odrzucenie ofert z lepszych klubów, dopóty będziemy systematycznie przegrywać konkurencję o najlepszych zawodników na krajowym rynku.
Nowogardzianka

Nowogardzianka

(29/50) 13.06.2026 00:12
Niestety, brak odpowiedzi na transfery też jest odpowiedzią.
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 13.06.2026 08:17
Wracamy do pracy i na stare tory czyli bez szału. Wzmocnienia ? Z nowych będzie Dziczek i Alex z rezerw i wróci po kontuzji Molnar. Jak Boss , Tani czy ktoś ze sztabu powie , że walczymy o puchary to są w innym świecie piłkarskim. Tym składem powalczymy o obronę 9 miejsca.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 13.06.2026 10:27
Siedzą już 1,5 roku a wniosków nie wyciągają żadnych
ao

ao

(13588/18000) 13.06.2026 11:47
Dla przypomnienia 90% pozytywnych komentarzy z zeszłego roku odnośnie transferów ????????, najlepsze robi się: 1) otwarte okno transferowe, 2) jeszcze lepsze, koniec okna, 3) hiper, po zamknięciu okna, 4) rozrywające du#ę, po ~10. meczach ???????? Nieśmiertelność, sezon 2. ????
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 13.06.2026 12:56
A co wy tak ciągle z transferami? Jak będą to będą. Najważniejsze, by obecny skład jaki by nie był zaczął grać. Tu potrzebny jest sztab, który zgniecie im jaja, by w końcu zaczęli gryźć murawę. Choćby trafił tutaj najlepszy grajek to reszta szybko sprowadzi go do swojego poziomu. Nie wracać do pracy, ale zacząć pracować!