preloader
Przejdź do głównej treści
8705007280f0536ed48080a151e759f37a6113

8705007280f0536ed48080a151e759f37a6113

Zakończenie takiego sezonu nie mogło być normalne! Remis z GKS-em!

34. kolejka PKO BP Ekstraklasy
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 1:1 (1:0)
Filip Čuić 31 - Marcel Wędrychowski 90

Pogoń Szczecin: 31. Krzysztof Kamiński - 28. Linus Wahlqvist (72, 15. Hussein Ali), 13. Dimítris Keramítsis, 41. Attila Szalai, 23. Benjamin Mendy (58, 32. Leonárdo Koútris) - 25. Mads Agger, 8. Fredrik Ulvestad, 6. Jan Biegański (58, 3. Kellyn Acosta), 18. Paul Mukairu (65, 11. Kamil Grosicki) - 10. Filip Čuić, 90. Sam Greenwood (65, 47. Natan Ława).

GKS Katowice: 12. Rafał Strączek - 23. Marcin Wasielewski, 30. Alan Czerwiński (66, 10. Marcel Wędrychowski), 4. Arkadiusz Jędrych, 6. Lukas Klemenz, 8. Borja Galán - 15. Eman Markovic (46, 70. Mateusz Wdowiak), 22. Sebastian Milewski (46, 26. Damian Rasak), 77. Mateusz Kowalczyk (78, 11. Adrian Błąd), 27. Bartosz Nowak - 99. Adam Zreľák (58, 80. Ilja Szkurin).

 

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5066

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (70)

ns29909

ns29909

(40251/48000) 23.05.2026 19:50
Co do meczu to mimo że grali o pietruchę to gra była całkiem przyzwoita, trochę składnych akcji i strzały na bramkę. Parę korekt i przyszły sezon nie musi być stracony. Wszedł Grosik i o zwycięstwie można zapomnieć. Ale qrwa może ktoś mi wytłumaczy po co mamy stroje domowe w barwach klubowych skoro w ogóle w nich nie gramy.
mark

mark

(124595) 23.05.2026 19:51
Idę do ubukacji
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 19:51
kupujcie karnety bo za rok idziemy z dziczkiem po niesmiertelnosc ale to juz tak na poważnie
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42697/48000) 23.05.2026 19:51
W sumie wynik mi pasi patrzac na losy tego meczu. I to byly Pogoniarz nie daje Leglej miejsca w pucharach. Brawo Marcel ;-) A tak ogoolnie dziwny i szalony sezon. Pomyslec tylko, ze naprzyklad taki krol strzelcow Bobcek spada z ligi....
k0r

k0r

(77996/96000) 23.05.2026 19:51
Z rzeczy dobrych, będą derby trójmiasta. Na zapleczu. Choć lepiej by było, gdyby doszło do krakowskiej zamiany. Z rzeczy neutralnych L nigdzie się nie wybiera. Z rzeczy złych, Pogoń tradycyjnie zamulona. Sezon do zapomnienia. Czas na porządne wietrzenie szatni.
gorilla2003

gorilla2003

(21575/24000) 23.05.2026 19:51
Za rok nie będzie tak wesoło. Emocji będzie dużo więcej.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 19:51
Sezon zakończony, ekstraklasa uratowana i tyle w temacie. Nie warto niczego więcej komentować po takim sezonie. Teraz Alex, Tan, Okan, Thomas niech zbudują w okienku letnim prawdziwą drużynę a nie zlepek przepłaconych pseudogwiazdek. Mam nadzieje, że nie popełnia błędów z poprzednich okienek. Na pewno potrzebne są wzmocnienia w każdej formacji, z bramkarzem na czele. Babole bramkarzy kosztowały nas za dużo punktów.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 19:51
Ale Legia będzie płakać, że Pogoń specjalnie w końcówce podłożyła się GKS-owi. Zaraz centrala będzie dopatrywać się afery.
kęsik

kęsik

(32786/36000) 23.05.2026 19:52
Wynik idealny, plan zrealizowany w 100%.
k0r

k0r

(77996/96000) 23.05.2026 19:52
A tak swoją drogą - absolutnie nie twierdzę, że coś było grane - ale lepszego meczu na taki numer jak odyebał, Kamiński już w karierze mieć nie będzie. Jeśli wiecie co mam na myśli...
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 23.05.2026 19:52
Rudzielce są przekleństwem Polski.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 19:53
No i Marcel załatwił Pogoń i Legię :) Kolejny były nasz piłkarz, który wbija nam gola. Widać było, że dla Marcela był to ciężki emocjonalnie gol.
rusnak

rusnak

(17924/18000) 23.05.2026 19:53
Brawo Marcel! Tak się pokazuje czarno na białym i jedzie z dyletancwem i nieudolnością izłotoustej ekipy bufonów i oszołomów.
Zbyszek

Zbyszek

(5525/6400) 23.05.2026 19:53
Czemu sedzia nie uznal bramki Grosika ???
Forever young

Forever young

(1756/2000) 23.05.2026 19:53
Z tego wszystkiego najlepsze, że Legła nie zagra w pucharach. Generalnie sezon do zapomnienia
rusnak

rusnak

(17924/18000) 23.05.2026 19:53
Istnieje jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie w czym jest lepsza ta duńska kaleka, siermięga i niedojda na prawym skrzydle od takiego Czaplińskiego czy nawet Wędrychowskiego? Zresztą tyczy się to całej reszty tego zaciągu nieudaczników Ali Baby.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 19:53
Najgłębszy skład od 20 lat z bosniackim napastnikiem w bramce, dojechany w ostatniej minucie przez rudego rapera, który nawet się nie łapał do podstawowego składu w poprzedniej ekipie. To takie piękne podsumowanie nieśmiertelnego sezonu pod wodzą farmazoniarza. Kibice też nie lepsi – chu, że prawie spadli z ligi, i ze jak trzeba dopingować, to brzmią jak niedożywione dzieci z objawami anemii, ale i tak świętują, że Legia nie zagra w pucharach… To się k@rwa nazywa prawdziwy gen zwycięstwa i duch fair play. Rzygać się chce od patrzenia na to wszystko. Dobrze, że ten nędzny sezon wreszcie się skończył.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 23.05.2026 19:55
Fajny troling. Jak tam ao?
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 23.05.2026 19:55
Wydrukowany wynik. Ale ltsk.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 19:56
Co do pucharów to legia i tak chyba zagra w nich bo Górnik wicemistrza zdobył i zagra w el. Ligi Mistrzów a nie w Lidze Europy przez Puchar Polski Raków zdaje się zagra przez Puchar Polski jako finalista w Lidze Europy i miejsce w lidze konferencji się przesunie o jedno i legia je zajęła właśnie Dobrze mówię czy jakoś inaczej to z tym jest?
Carrlito

Carrlito

(2865/3200) 23.05.2026 19:57
Odpalanie młodych Polaków zwłaszcza wychowanków i to jak potraktowałeś Holewinskiego wszystko w kilkanaście minut podsumowane brawo ???? chyba tylko mecze ukraińskich klubów na naszym stadionie będą cię cieszyć. Dramat MKS Memiczny Klub Sportowy wstyd i hańba.
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 23.05.2026 19:57
Jest dużo pozytywów po tym meczu i mimo tak bardzo nie udanego sezonu są fundamenty na których można budować! Przedłużyć kontrakt dla Memdy'iego 1+1 !!! On będzie kocurem w nowym sezonie i przy nim lepiej też wygląda Mukairu. Kupić dwóch albo nawet trzech środkowych obrońców, prawego skrzydłowego do rywalizacji z Aggerem który coś czuję będzie wyglądał dużo lepiej w nowym sezonie. Wróci Pozo, wróci Monar do tego kupić jakiegoś na prawdę dobrego bramkarza z doświadczeniem np. W championship, takiego 30-33lata. Pożegnać Loncara, Angielskiego, Greenwood, Ndiaye, Kamiński, Cojocaru, Kutrisa Dołożyć do tego te 5-6 transferów czyli bramkarz, 3 obrońców, prawy skrzydłowy i ewentualnie rozgrywający (ten Kwiatkowski?) Ciuč jeśli będzie się tak dalej rozwijał i strzelał bramki to weźmiemy za niego 8-10mln€ bo dalej w miarę młody i jugol.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 19:58
Zbyszek Spalony
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 23.05.2026 19:59
Kwintesencja całego sezonu.Zawsze ktoś musi coś spierdo lic he he
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 20:00
Kamiński pokazał ile jest wartym rezerwowym. A wart jest ZERO! Taki błąd powinien zdarzyć się na co najwyżej na podwórku, na Orliku. Nie na poziomie Ekstraklasy. Poza tym kolejny raz "klasę" pokazał Thomasberg zmieniając 5 zawodników na tyle minut przed końcem nie mając pewności 3 punktów. Bez komentarza.
wojkow

wojkow

(24851/36000) 23.05.2026 20:01
Wynik miod na moje oczy bo wyjebal ta warszawska PATOLOGIE Z PUCHAROW.Bravo Kaminski????????????????????????????A mlody Peskovic ??Troszke pokory chlopcze nie machaj lapkami jak nic nie osiagnales poki co a jeden strzal Marcela zweryfikowal cie szybko.Umiesz tylko muchy lapac poki co....
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 23.05.2026 20:02
ja pyerdole ... jaki to wydrukowany wynik... 80% farmazoniarzy tutaj pisało , że sędziowie przepchną Papszuna ległą do pucharów i co??? Nagle teraz znafcy piłki piszą o wałku dla GKS.... mental polskiego piknika można porównać do wyobraźni ugandyjskiego kibica z Ugandii
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 23.05.2026 20:03
Wojkow ty durniu .Cuic stał w bramce he he
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 23.05.2026 20:04
wojkow kolejny kibicowski troglodyta który nie zjarzył , że bluzę Peskovicia założył Cuić... nie mieliśmy już zmian ekspercie z koziego napleta
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 20:04
wojkow Przecież to Cuić stanął na bramce:) bo już zmian nie było
realista!

realista!

(30372/36000) 23.05.2026 20:05
Dobry wynik! Porażki nie ma a Legła bez pucharów ???? ????
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 23.05.2026 20:08
MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!! MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!! MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!! MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!! MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!! MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!! MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!! MECZ SPRZEDANY ALBO KUPIONY !!!!!!!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 20:08
Podsumowanie tego sezonu tak jak tego meczu jest żenujące. Jedyny pozytyw to utrzymanie w lidze. Nic ponad.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 20:10
Przestańcie pieprzyć ludzie farmazony. Jaki mecz sprzedany? Przed meczem kilku oszołomów tutaj pisało, że sędzia będzie drukował dla Legii a teraz piszą, że robił to dla GKS:) Co się z wami dzieje? Ćpacie coś, czy wódkę przedawkowaliście?
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 23.05.2026 20:11
Byle nie Legła. Brawo Pogoń!
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 23.05.2026 20:16
Hahahah od początku wiedziałem, że to się skończy remisem ???? można to nawet nazwać zwycięskim remisem hahahha pozdrowienia dla naszych byłych braci z warszafki ;) to nie był zły mecz proszę o jedno znajdźcie nowy klub grosickiemu latem proszę ;)
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 23.05.2026 20:17
Właśnie to jest Polska nie chce mieć lepiej, to sąsiad ma mieć gorzej. Nie pamiętacie już jak nas Kwiatkowski skręcił w Zabrzu jak w Wędrychowskiego wjechało dwóch obrońców, wtedy nas skręcono. Teraz mecz identyczny, typowe skręcenie. Ale Polak głupi sie cieszy że ktoś tam się nie dostał. Tak samo jest z wyborami i wszystkim w tym kraju. Bezkształtna masa, nie posiadająca własnego myślenia, nie potrafiącą wyciągać wniosków. Tylko zawiść wobec drugiego.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 20:19
Jestem naprawdę zażenowany tymi co się cieszą z tego, że Legia nie gra w LKE. Naprawdę jest mi was zwyczajnie żal. Jesteście ludźmi z jednej strony bezmyślnymi bo przecież Legia grając w LKE miałaby trudniej w lidze i PP, a po drugie jest to typowa postawa prymitywnego, pół-głupiego Polaka. Nie umiem sam zarobić pieniędzy bo jestem nieudacznikiem to przynajmniej cieszę się, że sąsiadowi drogi samochód ukradli. Brak słów. Co was w ogóle obchodzi Legia? Ludzie! Pogoń w tym sezonie zdobyła 13 punktów mniej niż w poprzednim, psim swędem uratowała ligę na kolejkę przed zakończeniem sezonu, a w was cieszy porażka innego klubu. Jakie to ma znaczenie czy ich lubimy czy nie? Pogoń od 1948 roku gówno osiągnęła to chociaż w tym sezonie mam satysfakcję, że najbardziej utytułowany klub w Polsce ma też chu%owo. Brak słów...
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 20:27
franek.dolas74 ???????????? franio ty znów bełkoczesz o tym samym ???? Ty to dopiero musisz być głupi i prymitywny w tym toku myślenia....współczuje i zalecam specjalistę juz czas najwyższy udaj się w końcu do niego może ci pomoże OBY
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 23.05.2026 20:29
@franek.dolas74 Kto by pomyślał, że jak przyjdzie nowy właściciel to w rok nie da się zbudować nowej drużyny, wyglądasz na warszawskiego płaczka i tyle ;) podziękuj Kamińskiemu, że jest słabym bramkarzem ;)
rusnak

rusnak

(17924/18000) 23.05.2026 20:30
A Holewiński akurat jest w trakcie gnojenia w ramach turnusu rehabilitacyjno-negocjacjacyjnego. Brakowalo jeszcze łapanki na trybunach żeby mial kto bronić. Sytuacja dealnie wyraziła priorytety złotoustych cymbałów i nieudaczników. Po za tym karma zawsze wraca Panie Kleks. Prędzej czy później.
1969

1969

(37259/48000) 23.05.2026 20:31
Choojowy remis, jak ten cały sezon. Jedynym pocieszeniem wywalenie Ległej z pucharów i to drugi raz. A mentalu możemy się uczyć od Termaliki.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 23.05.2026 20:33
@franek.dolas74 Wiemy że jesteś Kibicem Legii. I wiem że ci ciężko, ogólnie sie z tobą zgadzam. Ale tacy są ludzie, jeden nienawidzi drugiego. Tak samo wy byście reagowali, nie mowie stricte o tobie lecz wiesz jak to działa. Też się panoszyliście zawsze że Legia to taka sraka i owaka, cud miód i orzeszki, też życzyliście Widzewowi czy nam Spadku. Trochę was podniósł Marek, lecz musisz sie sam przed sobą przyznać że jako organizacja, jesteście poprostu amatorami, klub jest tak zarządzany ze na nic nie macie kasy. Jesteście dziadami poprostu, i pamiętaj ze powinniście wygrać jakiś mecz więcej żeby teraz nie patrzeć na to ze to wina Pogoni.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 20:37
Do tych co mnie krytykują. W tym sezonie Pogoń zdobyła 13 punktów mniej niż rok temu, straciła 9 goli więcej, strzeliła 12 goli mniej . Zatem według was ma mnie cieszyć to, że Legia nie zagra w eliminacjach LKE? To ma mnie satysfakcjonować? Naprawdę? Dla mnie Legia zawsze była najbardziej podłym klubem w tym kraju. No może zaraz po nożownikach. Za lata osiemdziesiąte ub. wieku kiedy brali sobie zawodników "do wojska". Za to, że całe lata była ponad prawem. Prawem złodziei z PZPN-u pokroju Dziurowicza i innych. Ale co to ma do rzeczy? Czy wy czytacie ze zrozumieniem? Co mnie obchodzi Legia?! Jak w przyszłym roku spadniemy z ligi (oby NIE!!!) jak Legia nie zagra w pucharach będziecie się cieszyć? Hmm?
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 23.05.2026 20:38
Ja tam staram się szukać pozytywów a jedyny pozytyw tego meczu to fakt że jelopy z podwarszawskich wiosek toną we łzach. Ogólnie po finale PP gdzie bili rodziny z dziećmi są dla mnie na drugim miejscu za sracovia. Bez kitu więcej szacunku mam dla kuchenkorza. Mimo tego wszystkiego wolałbym rzecz jasna 3 pkt.
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 23.05.2026 20:38
POGOŃ KLASYCZNA POGOŃ KLASYCZNA MKS MKS
lero

lero

(74626/96000) 23.05.2026 20:38
Pierwsza połowa z naszą dużą przewagą a druga, szczególnie końcówka jak zwykle, jak by odpuszczona i bronienie minimalnego prowadzenia. Taka głupia taktyka trenera czy sił im brakuje? Jak tak, to też wina trenera a to co odwalił Kamiński zasługuje tylko na zesłanie go na emeryturę. Teraz czas na konkretne korekty w zespole i to przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu a trener niech wyciągnie wnioski z błędów w przygotowaniach i taktyce, które popełnił i je skoryguje tak, żeby nauka nie poszła w las a w nowym sezonie dała postęp i kopa w górę tabeli.
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 23.05.2026 20:38
Jeżeli zachowanie Kamińskiego w 91 minucie nie było celowe żeby odpalić Legię z pucharów to toby oznaczało, że jest większym "gigantem" intelektu niż Cojocaru. Obaj natychmiast out z Pogoni. Nie można każdego meczu zaczynać w 10 a z Grosickim w 9.
1962

1962

(62481/72000) 23.05.2026 20:41
Legia nie zasłużyła na puchary, więc została przez Pogoń wydymana. Moga sobie narzekać, wołać i płakać, ale niech sobie przypomną, jak dymali Pogoń i nie tylko przez tyle lat. Słoiki zakręcone i to ważne, reszta mało istotna
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 20:43
franek.dolas74 Skończ ten BEŁKOT
wojkow

wojkow

(24851/36000) 23.05.2026 20:46
@Mermann tak zgadza sie pelen szacun dla Ciebie dla Was.Moj blad bo do sluzy barka wplywalem i przeoczylem ten fakt widzac tylko bluze Peskovica na plecach.Dlatego przepraszam jesli kogos urazilem czy mlodego golkipera.Zycze milego weekendu.Czlowiek nie jest nieomylny ale najwazniejsze sie przyznac do bledu.Co robie z pokora i przepraszam.Gdyby byla opcja edycji to bym te slowa cofnal ale jest poki co jak jest tutaj.
sborodin

sborodin

(2809/3200) 23.05.2026 20:46
perfekcyjny mecz, 90 min pokazania wyższości na GKS-em, bramka wychowanka i wyjeb...e ległej z pucharów, brawo - szczerze
Black Wars

Black Wars

(4393/4800) 23.05.2026 20:52
dzisiejsze spotkanie oraz dwa ostatnie spotkania w których traciliśmy punkty po 90 minucie to strata , która kosztowała nas 5 miejsce i grę w pucharach (LK).
Masta

Masta

(77726/96000) 23.05.2026 20:54
Wolałbym stracić tego gola w innych okolicznościach. Jest jeden plus tego meczu, wiadomo jaki... Legia.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 23.05.2026 20:54
HAHAHAHAHAHA KAMIŃSKI MISTRZU. PIĘKNY TROLLING WARSZAWY TYMI PIĘŚCIAMI. NAJLEPSZY PRZEDEMERYTALNY NUMER JAKI KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁEM W EKSTRAKLASIE xD
James

James

(42133/48000) 23.05.2026 21:01
Czy był taki sezon, że jedna ta sama drużyna wykluczyła Legię z Pucharu Polski w trakcie sezonu w meczu bezpośrednim, oraz wykluczyła z Pucharów Europejskich w meczu korespondencyjnym w ostatniej kolejce? Chyba nie było takiego sezonu i nie było takiej drużyny. Czyli jednak zapisujemy to w księgi historii. "Po nieśmiertelność" - Nabiera innego wymiaru, hmmm
kijewskipiotr93

kijewskipiotr93

(126/200) 23.05.2026 21:07
Ale. Dno
kijewskipiotr93

kijewskipiotr93

(126/200) 23.05.2026 21:11
Aby nie papszun
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 23.05.2026 21:12
Wędrychowski dający remis GKS ,a wypier... ległą z pucharów to jest Portowiec. Byłem spokojny jak wszedł KG,że bedzie remis ....
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 23.05.2026 21:13
Gdyby ciocia miała wąsy to by Pogoń wygrała z Legią i Gieksą i startowała w lidze konferencji. Thomasberg przegrał na własne życzenie, o ile brak szans na tytuł to sprawka Keslera i w mniejszym stopniu Kolendowicza to brak phcharów 100% praca Duńczyka. Bardziej cieszyła by mnie porażka Legii w meczu z nami a nie w korespondencyjnym pojedynku. Było sporo szans na podwyższenie rezultatubi ten nieuznany gol. Nie chcę mi się oglądać powtórki tegow Tv, ale sędzia chyba cieszył się z wyeliminowania Legii i absolutnie nie zarzucam mu korupcji, raczej swoisty subiektywizm. Kibice odpalają racę, mecz przedłużony o 8 minut gdy już wiadomo, że Zagłębie przegrało, a Legia zdecydowanie prowadzi z Motorem. A wcześnjej nieuznany Wynik Srakowii z Koroną też śmierdzący. Ciekawee czy Lechia będzie walczyć o odebrane 5 punktów. BBT zaimponował sportową postawą. Brak Legii w pucharach ma swoje plusy , ale też minusy. Nie będą grali co 3 dni a runda rewanżowa z Papszunem pokzała, że mogą być groźni. Cieszy "porażka" Legii ze względu na ich kibolstwo i wyczyny sprzed roku i przekrój całego sezonu. Sukces GKs mógłby cieszyć gdyby nie przyśpiewka o fajach na początku. Więc sorry, ale mi bez różnicy suma sumarum kto zagra w pucharach.Wędrychowski strzelił gola naszemu napastnikow :). Swoją drigą udany wynalazek Ozkana trzeba to przyznać. W czym Marcel był gorszy do tych dziwnych wynalazków? Czemu od początku nie dano szansy młodym zawodnikom? Czy my już nie mamy nic do wyciągnięcia z programu promowania młodzieży? Mendy zagrał ok, Greenwood jak zawsze. Po to jest 5 zmian w 3 turach by mądrze tym gospodarować i mieć zmianę na końcówkę na nagłe przypadki lub by zabierać czas i wytrrącać z rytmubrywala. Czemu tego TT nie ogarnia ?!
szpuli

szpuli

(7792/9600) 23.05.2026 21:18
Zły tytuł komentarza...powinno być "piękne zakończenie ujowego sezonu"
ALI

ALI

(25077/36000) 23.05.2026 21:18
Jawne dziadostwo co odwalili sędziowie z tym spalonym. Jak ten Leczmanski głupio się tłumaczył. Wszyscy w studio kiwali głowami, że szok co ci sędziowie wyprawiają. Nowa wersja obrońca wybija po rykoszecie i robi to nieświadomie krucze co za fikołek . Ciekawe co byłoby jakby sobie "nieświadomie" piłka odbiła i wpadła do bramki tez byłoby nieświadomie i nie uznał by samobója ha,ha,ha. Jawny przekręt.
ao

ao

(13588/18000) 23.05.2026 21:24
Sezon dla koneserów ???? Prawie jak w filmie "o facecie w łódce". Nie rozkręcilo się ale i tak było zajeb#ście. Teraz fajerwerki i świętowanie w końcu odnotowalismy mega sukces. ????
Andre

Andre

(19176/24000) 23.05.2026 21:32
Jedyny największy pozytyw to że warszawska kur.. nie zagra w pucharach. Jak zwykle tracimy bramkę w końcówce, a normą się stało że strzela ja nam nasz były zawodnik. Może jeszcze cieszyć to że Cuić chyba złapał wiatr w żagle strzelając w kolejnym meczu kolejną bramkę.
Andre

Andre

(19176/24000) 23.05.2026 21:44
Ten mecz pokazał że potrzebujemy też ogarniętego bramkarza na ławce, bo Kamiński to poziom Klebaniuka. Czyli dostając szanse potrafi idealnie wszystko spierd....
James

James

(42133/48000) 23.05.2026 22:14
@Misiek1948 Piszesz "ile brak szans na tytuł to sprawka Keslera i w mniejszym stopniu Kolendowicza to brak phcharów 100% praca Duńczyka. " Oczywiście każdy kibic ma prawo do swoich opinii i Thomasberg w oczach wielu kibiców też na forum popełniał błędy. Mieszał w ustawieniach, zmiany, często kolega mówi do mnie - kogo teraz wylosuje Thomasberg do starterów meczu? Ale zastanówmy się w jakim materiale mieszał? I po drugie czy to jego mieszanie było zamierzone bo szukał? oraz na kontuzje zawodników, którzy mu wypadali - Linus i Pozo. I teraz to Górak grał teraz drugi rok żelaznym składem cały sezon. Ma puchary. 50 pkt / 34 mecze = 1.470 ppm Thomasberg. Przyszedł w październiku. 35 pkt / 24 mecze = 1.458 ppm Warto się zastanowić czy to naprawdę brak pucharów to 100% praca Duńczyka.
Robson

Robson

(8146/9600) 23.05.2026 23:21
W tym klubie mają bramkarzy?
Pablo

Pablo

(44681/48000) 23.05.2026 23:50
Agger jeździec bez głowy. Ja bym mu podziękował. Jego atut to tylko prędkość i bieg. Ale do licha on sie kiwać nie umie ani podjąć dobrej decyzji. Jak udało mu sie w drugiej połowie podbiec ze skrzydla na srodek przed pole karne to ten cymb... oddał pilke z powrotem do boku. No ręce opadają
bravoboss

bravoboss

(248/300) 24.05.2026 00:14
@Misiek1948 naprawdę chciałbyś pucharów? Zakład, że GKS się na nich przejedzie? To wymusi na nich zmianę przygotowań do sezonu i dodatkowe transfery a potem atmosfera padnie gdy odpadną z jakąś drużyną z Islandii. Pogoń i Widzew popełniły praktycznie takie same błędy przez politykę "wszyscy won" i ustalenie hasła "nieśmiertelność - natychmiast".
1962

1962

(62481/72000) 24.05.2026 07:40
Komentatorzy w Canal+ Sport zgodnie stwierdzili, że Kamiński mógł tę piłkę wybić głową, a nie piąstkować, a Majdan dodał, że geografia pola karnego mu się rozjechała. Natomiast Józwiak dodał, że Kamyk, będąc niegdyś u niego bramkarzem Wisły Płock, bardzo często odwalał jakieś niekonwencjonalne zagrania. Mamy problem z bramkarzami, bo Cojot również ostatnio podejmuje złe decyzje, a jak donoszą media, są nim zainteresowane kluby zagraniczne. Co teraz Panowie Alex i Tan? Co z tym zrobicie?