preloader
Przejdź do głównej treści
8705007f360d1b6be827ef103c5504e468c044

8705007f360d1b6be827ef103c5504e468c044

Zmiana sędziego meczu z Wisłą

Spotkanie odbędzie się 3 maja o godz. 17:30.

Pierwotnie mecz miał sędziować Paweł Raczkowski (Warszawa).

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7095

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (35)

pietruszek

pietruszek

(644/800) 01.05.2026 14:30
Miejmy nadzieję, że Białystok nie jest powiązany z (legła) Warszawą.
1962

1962

(62487/72000) 01.05.2026 14:37
Tak jak pisałem wcześniej, wałki w sędziowaniu zaczną się na 5 kolejek przed końcem. Pierwszy już mieliśmy na przykładzie anulowania czerwonej kartki piłkarzowi Ległej, Augustyniakowi. Teraz zamieniają sędziego naszego meczu z Wisłą P. Ciekawy jestem, w jaki sposób skrzywdzą dzisiaj Widzew. Bo to że zrobią przekręt to jest oczywiste. Gdzie tu sens, gdzie logika i uczciwość. Ściągnąć arbitrów z zagranicy, oni nie są uwikłani w układy Kuleszy i innych spaślaków PZPNu
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 01.05.2026 16:09
Podali gdzieś powód tej nagłej zmiany?
1962

1962

(62487/72000) 01.05.2026 17:00
@El Profesor Raczkowski jest z Warszawy....pomyśl
excalibur

excalibur

(64360/72000) 01.05.2026 17:21
Czy to on nosił znak STOP na inne bardziej niebezpiecze skrzyżowanie??? ????????????
excalibur

excalibur

(64360/72000) 01.05.2026 17:24
Bylby mecz podtekstów
excalibur

excalibur

(64360/72000) 01.05.2026 17:29
Zresztą... W dobie VARu i tak wały kręcą. Gdyby byla dożywotnia dyskwalifikacja za wał na varze to by się przyłożyli. A tak ćwierćwaly kręcą wały gdzie cała Polska widzi i oni też... I żadnych końsekwencji. To że Lyczmański w legła+ extra powie że błąd sędziego i varu to i tak ch.. z tego. Jakie oni mają konsekwencje za błąd? Dwa mecze? Dwa tygodnie odpoczynku? Cyrk...
Anathema

Anathema

(39731/48000) 01.05.2026 17:31
Trochę podejrzana sprawa, czyżby zabieg by nie zarzucać tendencyjnosci w braku obiektywizmu pierwotnego wyznaczonego bo byl z Warszawy. Inna rzecz ale żenada i bojazn w Warszawie, by takie zagrywki stosować
excalibur

excalibur

(64360/72000) 01.05.2026 17:42
Walki są i będą nawet w dobie VAR!!! Nauczyli się polscy sędziowie od sędziów z zachodu jak kręcić vałki z varem
excalibur

excalibur

(64360/72000) 01.05.2026 17:45
Dla mnie Colina którego wychwalali że najlepszy na swiecie.. tak największy wał w historii puścić na olimpiadzie 5 metrowego spalinego dla Argentyny z Nigerią. I on był najlepszy
James

James

(42127/48000) 01.05.2026 19:14
Trochę śmierdzi mi ta zmiana. Nie mocna ale jednak. Nie daje mi spokoju. Raczkowski Warszawa Ale na VAR był i jest Musiał - też Warszawa. Ten sam, który wezwał Lasyka na Amica Legia do telewizora i w konsekwencji Lasyk zmienia z żółtej na czerwoną dla Augustyniak. I teraz tak. Załóżmy, że zmieniają głównego Raczkowskiego, żeby w razie jakiejś błędnej decyzji sędziów (co się często zdarza) - Pogoń przegrywa lub remisuje - nie padło, że Warszawscy przekręcili Pogoń a ciągną za uszy Legię. A nasz prezio robi raban w necie. Coś jak już lekko skomentował po cofnięciu kartki Augustyniaka. Ale zmieniają głównego a na VAR Musiał. Musiała mogli przycisnąć - jedź do Szczecina i pokaż, że zrobiłeś błąd w Poznaniu. Może być facet pod "presją" albo ultimatum jakimś. Nie chcę więcej pisać bo już mi czarne myśli łażą po łbie. A Kuźmę ustawią i w białych rękawiczkach będzie - czyli wybierają Persowi atut karty, że dwóch z Warszawy. Obym się mylił w tych wywodach a Kuźma i Tomek Musiał podejmowali sprawiedliwe decyzje.
j27

j27

(22560/24000) 01.05.2026 19:28
Sedzia Musiał ozpn Kraków.
James

James

(42127/48000) 01.05.2026 19:45
@j27 Racja. Dzięki. Fakt z głowy coś pisałem, jakoś tak wryło mi się błędnie. Część wywodu poprawiona.
mark

mark

(124595) 01.05.2026 20:20
Meczem sezonu będzie ostatni mecz z GKS Katowice
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 01.05.2026 22:21
Jak już się widzew z legią ustawia to wiedz ze coś się dzieje.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 01.05.2026 22:28
@1962 Przedwczoraj też był z Warszawy... co się zmieniło w ostatniej chwili?
Maciek

Maciek

(40961/48000) 01.05.2026 22:33
Ja pyerdole.Dobrze ze ten widzew spada.Dali sobie wyebac gola w oststniej sekundzie. No to nie moge sie doczekac niedzieli 17:30.
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 01.05.2026 22:35
haha widzew spada xD
Maciek

Maciek

(40961/48000) 01.05.2026 22:35
Tu trzeba grac swoje wtedy nie bedzie trzeba martwic sie sedziami.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 01.05.2026 22:35
No i L-ka strzelila w ostatniej akcji, co prawda na kilka razy, ale wbila. Pomijajac sentymenty i anty-s wczesniejsze czy obecne to chyba jednak lepiej, ze jest wiecej druzyn wyrazniej za nami :-)
Anathema

Anathema

(39731/48000) 01.05.2026 22:36
Paradoksalnie wygrana legii to dobry dla nas wynik, takie matematyczne zawiłości. W przypadku remisu byśmy mieli w niedzielę zero jedynkowa sytuację, wóz albo przewóz. Wygrana myślę że w praktyce da nam utrzymanie
TritumX

TritumX

(21101/24000) 01.05.2026 22:37
Szkoda tej bramki, podzial punktow Legii z Widzewem byl dla nas lepszy. Doping obu ekip naprawdę top, trzeba uczciwie przyznać. Widzew moze poleciec.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 01.05.2026 22:37
Tym bardziej ze a Arka i Widzewem mamy lepsze wyniki bezposrednie, a z L-ka wrecz przeciwnie :-(
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 01.05.2026 22:39
Legia wygrywa z Widzewem 1:0. Czy ktoś kto oglądał ten mecz dopatrzył się "pomocy" sędziego dla Legii bo ja nie, A strzelili bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu. Może mniej teorii spiskowych a po prostu trzeba wyjść na boisko i rzygać z wysiłku a nie odstawiać jakąś parodię futbolu.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 01.05.2026 22:39
Oiast z Koroną remis , legia fartowna wygrana , Musimy to wykorzystać i wygrać , lepszej okazji aby się wydostać z dołu tabeli już nie będzie , tylko wygrana , nie ma innego scenariusza. To musi być ta niedziela i awans do pierwszej dziesiątki.Nie kibicuję legii ale dobrze dla nas , że spuścili Widzew , zawsze to kolejny do spadku kandydat. Niech leci BBT Widzew i Arka.
marek9636

marek9636

(107063) 01.05.2026 22:43
Wygrywamy- mamy na 98% utrzymanie
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 01.05.2026 22:47
W sumie obstawiałem remis - Widzew miał kolejnego pecha w końcówce chyba rekordziści.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 01.05.2026 23:55
Nie musialem klikac w komentarze, aby sie domyslic, ze geniusze od "włączonego myslenia i wylaczonego telewizora" juz zwąchali wielki spisek - tak, na pewno PZPN specjalnie tak wlasnie zrobił, ze najpierw wyznacza jednego sędziego, a potem drugiego aby przykryć wielki układ spuszczenia z ligi Pogoni xD xD xD
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 02.05.2026 00:05
Raczkowski już Nas kiedyś skrzywdził z Górnikiem przecież... on by grał ale przeciwko nam... zmiania sędziego jak najbardziej rozsądna, myślę, że Alex działał
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 02.05.2026 09:00
Ciekawe co Alex podziałał z przedstawicielami ex na obchodach urodzinowych w meczu z Lechem. Może ta zmiana to pokłosie wizyty Animuckiego w loży VIP.
1962

1962

(62487/72000) 02.05.2026 09:09
W przypadku sędziego Kuzmy, też można się doszukiwać podtekstów. Jest z Białegostok, jak wiadomo kolejny mecz gramy tam z Jagiellonia, więc istnieje prawdopodobieństwo, że wykartkuje nam Ulve i Cojocaru, aby nie wzięli udziału w tym meczu.
1962

1962

(62487/72000) 02.05.2026 09:09
@El Profesor czego nie rozumiesz
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 02.05.2026 09:12
Uwaga, uwaga! Piłkarski poker ruszył! Anulowanie czerwonej Augystniaka było? Było! Wczoraj faul, którego nie było był? Był! Jeszcze trzy kolejki ! Kto gdzie skończy to nie boisko decyduje, moi drodzy.
1962

1962

(62487/72000) 02.05.2026 09:26
Przegrana Widzewa nie wyklucza go jeszcze z Ekstraklasy. Maja przed sobą najłatwiejsze mecze i do zdobycia aż 9 pkt. Gorzej mamy MY (jak zdobędziemy 5pkt to cud), ale też Cracovia (4pkt), Korona (ma bardzo ciężkie mecze 1pkt), Lechia (3pkt), Motor (3pkt) i Piast (ma najbardziej przeyebane 0pkt). Także teraz 42 punkty nie dają pewności utrzymania się w lidze.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 02.05.2026 22:01
@1962 Samego faktu zmiany. W ciągu dwóch dni nie stał się Warszawiakiem, był nim wcześniej. Zatem - jeżeli to jest problem, że jest Warszawiakiem - mógł go PZPN nie powoływać na ten mecz od razu. Nic pomiędzy powołaniem a zmianą się nie zmieniło. Cały czas sędzia był z Warszawy, więc należało podać konkretny powód zmiany. Brakuje tu logiki. Czego nie rozumiesz?