preloader
Przejdź do głównej treści
870500cc15845f463675cf03715475de63c27d

870500cc15845f463675cf03715475de63c27d

Zobacz zdjęcia z ostatniego meczu kobiecej Pogoni [FOTO]

IMG-3708

IMG-3711

IMG-3713

IMG-3715

IMG-3717

IMG-3721

IMG-3722

IMG-3723

IMG-3724

IMG-3728

IMG-3732

IMG-3734

IMG-3737

IMG-3741

IMG-3746

IMG-3750

IMG-3751

IMG-3752

IMG-3753

IMG-3754

IMG-3755

IMG-3756

IMG-3759

IMG-3761

IMG-3766

IMG-3767

IMG-3768

IMG-3770

IMG-3772

IMG-3773

IMG-3781

IMG-3784

IMG-3787

IMG-3795

IMG-3797

IMG-3800

IMG-3807

IMG-3808

IMG-3809

IMG-3811

IMG-3812

IMG-3814

IMG-3818

IMG-3820

IMG-3823

IMG-3824

IMG-3832

IMG-3844

IMG-3849

IMG-3850

IMG-3854

IMG-3855

IMG-3857

IMG-3859

IMG-3860

IMG-3861

IMG-3862

IMG-3866

IMG-3867

IMG-3868

IMG-3869

IMG-3872

IMG-3874

IMG-3875

IMG-3876

IMG-3878

IMG-3882

IMG-3883

IMG-3884

IMG-3885

IMG-3886

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1144

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

mark

mark

(124595) 30.05.2026 15:51
Grosicka wymalowana iw złocie jakby nie chodziło o sport a bał przebierańców.Proponowalbym trochę skromności w tej wielkiej funkcji ! Tego nie widziałem na boiskach w Niemczech Hiszpanii Francji,tam wielko i sportowo beż popeliny.
Matul

Matul

(4442/4800) 30.05.2026 16:37
@mark Jaka wymalowana?? Normalny makijaż ma i kolczyki xD wygląda NORMALNIE a nie jakoś odjebanie xd piszesz typowy komentarz, żeby się przyjebać bo żona Grosika czy dawno wymalowanej kobiety nie widziałeś? :D
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 30.05.2026 16:51
Pisałem w innym miejscu, że świętowanie i wręczanie medali za wicemistrzostwo Polski ..wypadło bardzo blado i żenująco......!!!! .. Do Prezesa Grosickiej jako kobiety nie mam zastrzeżeń ale jako Prezesa pogoni Kobiecej ...już tak!! Kiepska organizacja i tyle.....bez polotu i zdrowego pomyślunku ..i tyle..... ... A tak od tematu Świt utrzymał się w II lidze!! Brawo
mark

mark

(124595) 30.05.2026 16:51
Matul nie kumasz czaczy.
mark

mark

(124595) 30.05.2026 16:55
Grosicka jako kobieta w ogóle mnie nie interesuje! Ona jest tu nie jako kobieta tylko odpowiedzialny działacz.
Matul

Matul

(4442/4800) 30.05.2026 17:24
@mark czyli co? jako działacz miała przyjść bez makijażu? bo nie rozumiem z czym masz problem bo jej wygląd tutaj jest normalny
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 31.05.2026 00:08
Najważniejsze, że makijażystka zarządu była. Wersja sportu nieprzerwalnie śmieszna, ale teraz jest jeszcze zabawniej. Szkoda, że "legenda" nie przyjechał na mecz wspierać żonę :D