preloader
Przejdź do głównej treści
8705009511f8228db35f248929ced035db79af

8705009511f8228db35f248929ced035db79af

Zwiedzanie Centrum Solidarności "Stocznia" dla kibiców

To wartościowe spotkanie z historią miasta, regionu i wydarzeniami Sierpnia ’80. Zachęcamy wszystkich – młodszych i starszych – bo to dobra okazja, by poznać ważny fragment szczecińskiej tożsamości.

Start dziś o godz. 18:00
Zbiórka: brama stoczni, ul. Antosiewicza 1
Udział bezpłatny.

Poniżej publikujemy zdjęcia z naszej jesiennej wizyty.
Fotografie pochodzą ze strony szczecin1980.pl

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tłum

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, tłum i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym tłum i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym oświetlenie

Może być zdjęciem przedstawiającym dziecko, tłum i tekst „ODY HDDYDOMAN ΒΟΜA DOMAN”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym tłum i tekst

profil-jpg

Źródło: SKPS Portowcy Wyświetlenia: 1305

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (2)

JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 29.04.2026 13:56
A na miejscu Prezes Mroczek wyskoczy z kapelusza jako przewodnik i po opowiada jak to kiedyś było zayebyśćie
Elcamino

Elcamino

(454/600) 30.04.2026 15:55
Akurat Jarosław Mroczek jak mało kto pasuje do tej wycieczki. Brał czynny udział w podpisywaniu porozumień sierpniowych '80. W tamtych latach to wymagało nie lada odwagi bo kto wie jaki numer mogła wykręcić władza ludowa włącznie z pacyfikacją Stoczni i uwięzieniem strajkujących...