Aktualności

  • Zapowiedź: Przełamać się we Wrocławiu!

Zarówno Pogoń, jak i Śląsk, przeżywają obecnie trudne chwile. Oba zespoły wiedzą, że to najwyższy czas aby wziąć się w garść i zacząć punktować. Czy to Portowcom wreszcie uda się zdobyć trzy punkty?


Wrocławianie nie wygrali ani jednego z ośmiu ostatnich meczów. W aż sześciu spotkaniach nie zdobyli żadnego punktu i obecnie zajmują przedostatnią pozycję w tabeli Ekstraklasy. Gospodarze jednak nie poddają się i liczą, że w sobotę uda im się przerwać złą passę.

- Myślę, że jest to kluczowy mecz, bo teoretycznie wciąż mamy szansę na pierwszą ósemkę. Musimy wygrać i tu nie ma dyskusji - mówił szkoleniowiec Śląska.

 Z kolei nasze położenie w tabeli jest o tyle nieciekawe, że jeśli szybko nie zaczniemy zdobywać punktów, to już po najbliższym meczu również możemy wypaść z ósemki. Sytuacji na pewno nie ułatwiają liczne kontuzje, które w ostatnim meczu były główną przyczyną braku goli ze strony Portowców. W autokarze jadącym do Wrocławia znalazł się naprawdę mocny skład, jednak ostateczną decyzję co do tego, kto zgra, trener podejmie dopiero jutro.

- Po ostatnich niepowodzeniach na pewno jesteśmy bardzo zmotywowani do zagrania jak najlepszego spotkania. Te dodatkowe mecze są da nas bardzo trudne, ale musimy zrobić wszystko, żeby zdobyć w nich jak najwięcej punktów. - mówił Czesław Michniewicz. - Wiemy, że aby uzyskać korzystny wynik, musimy strzelać bramki.

Portowcy po każdym meczu powtarzają, że w następnym muszą zagrać lepiej i wywalczyć zwycięstwo. Wydaje się, że w końcu trafili na przeciwnika z którym powinno im się to udać. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1. Jaki wynik obstawiacie tym razem?

XVII Kolejka Ekstraklasy
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
28.11.2015, godzina 20:30

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Aleksandra Cybulska
Żródło: własne
Wyświetleń: 1699

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...