We wtorek granatowo-bordowi odbyli pierwszy po przerwie urlopowej trening na boisku. W zajęciach, po raz pierwszy poprowadzonych przez nowego szkoleniowca Dumy Pomorza, Oscara Garcię, wzięło udział 21 piłkarzy.
Wraz z I drużyną przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli Jean-Pierre Nsame, pozyskany w styczniu Patryk Dziczek, a także przebywający ostatnio na wypożyczeniach Maciej Wojciechowski i Patryk Paryzek.
Lista zawodników Pogoni, którzy wzięli udział w pierwszym treningu całej drużyny po przerwie urlopowej: Valentin Cojocaru, Axel Holewiński, Alex Pesković, Linus Wahlqvist, Leonardo Borges, Kellyn Acosta, Jan Biegański, Maciej Wojciechowski, Mor Ndiaye, Igor Brzyski, Patryk Dziczek, Natan Ława, Jacek Czapliński, Kamil Grosicki, Fredrik Ulvestad, Musa Juwara, Mads Agger, Jean-Pierre Nsame, Filip Cuić, Karol Angielski, Patryk Paryzek
Nieobecni: Hussein Ali, Rajmund Molnar, Jose Pozo, Sam Greenwood, Paul Mukairu, Andrzej Ossowski, Michał Osowski, Nikolaos Botis, Benjamin Mendy, Dimitrios Keramitsis, Rafał Jakubowski, Bartosz Kuśmierczyk
Hussein Ali przebywa obecnie wraz z reprezentacją Iraku na mistrzostwach świata. Rajmund Molnar i Jose Pozo zmagają się z kontuzjami. Sam Greenwood jest chory. Nikolaos Botis we wtorek trenował indywidualnie, zaś Paul Mukairu, Dimitrios Keramitsis, Andrzej Ossowski i Michał Osowski mają rozpocząć treningi z drużyną w środę. W późniejszym terminie do pracy z zespołem ma również dołączyć Benjamin Mendy, Rafał Jakubowski i Bartosz Kuśmierczyk.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.