W poniedziałek piłkarze Pogoni Szczecin mieli odbyć pierwszy trening na boisku w okresie przygotowawczym. Do tego jednak nie doszło przez nagłe zwolnienie Thomasberga.
Trening miał rozpocząć się o 17:00. O godzinie 17:30 oczekujący dziennikarze otrzymali informację, że zaplanowane zajęcia nie odbędą się, a piłkarze ćwiczyć będą jedynie w siłowni.
Nowym trenerem Dumy Pomorza ma zostać Oscar Garcia. Z informacji które do nas docierają wynika, że pierwszy trening z Pogonią poprowadzić ma we wtorek.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.