Aktualności

  • Zapobiegnijmy frekwencyjnej katastrofie

Do meczu z Koroną Kielce pozostały dwa dni. Będzie to pierwsze spotkanie Dumy Pomorza przed własną publicznością. Wiele wskazuje jednak na to, że frekwencja na tym meczu nie powali na kolana.


Na 48 godzin przed meczem uprawnionych do wejścia jest niespełna trzy tysiące kibiców Dumy Pomorza. Tak wskazuje serwis biletynapogon.pl. Pamiętać należy, że w liczbie tej zawarta jest zajętość sektora 15., który przeznaczony jest dla młodych piłkarzy Pogoni z jej Akademii.

Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Jeśli sprzedaż biletów nie przyspieszy, czeka nas frekwencyjna katastrofa.

W poprzednim sezonie najniższą frekwencję odnotowaliśmy 2 grudnia 2015 roku na meczu przeciwko Lechii Gdańsk. Środowe spotkanie obejrzało wtedy 3214 kibiców. Teraz frekwencja zapewne będzie wyższa, jednak nic nie wskazuje na to, aby była to znaczna liczba.

Z tego miejsca zachęcamy, aby jednak wybrać się w piątek na stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Bilety i karnety drogą elektroniczną nabyć można TUTAJ! Zabierzcie ze sobą swoich najbliższych i przyjaciół. Spędźmy ten piątkowy wieczór wspólnie, na stadionie!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6932

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...