Na pożegnanie ograć Koronę
To już ostatnie spotkanie rozegrane w Szczecinie, w obecnym – 2014 roku. Szansa na ostatnie zdobyte punkty u siebie w tym roku kalendarzowym. Pogoń podejmie Koronę Kielce, czyli do niedawna najgorszy zespół

To już ostatnie spotkanie rozegrane w Szczecinie, w obecnym – 2014 roku. Szansa na ostatnie zdobyte punkty u siebie w tym roku kalendarzowym. Pogoń podejmie Koronę Kielce, czyli do niedawna najgorszy zespół
Już w sobotę na stadionie w Szczecinie rozegrany zostanie ostatni mecz ligowy w tym roku. Rywalem Portowców będzie Korona Kielce. Ryszard Tarasiewicz cieszy się z tego, że do dyspozycji będzie miał pełną kadrę.
Piłkarze Pogoni Szczecin mają do rozegrania w tym roku jeszcze dwa mecze ligowe. Po spotkaniach z Koroną i Piastem udadzą się na krótkie, świąteczne urlopy. Start wiosennych rozgrywek, czyli 20. kolejkę zaplanowan
W sobotę czeka nas ostatni mecz Pogoni w Szczecinie w 2014 roku. To okazja na pożegnanie z Portowcami. Następne spotkanie ligowe zobaczymy przy Twardowskiego dopiero w połowie lutego. Nie jest to jednak jedyny powó
Pogoń Szczecin ukarana została zakazem wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na dwa mecze. Na kolejne dwa spotkania kara obowiązuje w zawieszeniu. To werdykt Komisji Ligi po spotkaniu we Wrocławiu.
5 tygodni. Tyle trwała przerwa w treningach Marcina Robaka. We wtorek trenował z zespołem jednak nie jest pewne, że w sobotę będzie dostępny do dyspozycji trenera Kociana.
We Wrocławiu Rafał Murawski boisko opuścił już po godzinie gry. Kibice byli niezadowoleni ze zmiany kapitana. Okazuje się, że miało to związek z urazem jakiego Murawski się nabawił.
Urząd Miasta ogłosił konkurs na nadanie nowej nazwy Autostradzie Poznańskiej. W związku z procedurami nazwa nie może zawierać słowa "autostrada". Wśród propozycji jest nazwanie ulicy imieniem Floriana Krygiera!
Pod nieobecność Marcina Robaka w ataku Pogoni Szczecin bryluje Łukasz Zwoliński. W niedzielę we Wrocławiu nie zdobył 6. bramki w tym sezonie ale zaliczył fantastyczną asystę przy golu Murayamy. Przegląd Sportowy wyliczył
Rafał Murawski dwoił się i troił w niedzielnym meczu ze Śląskiem. Raz próbował dogrywać do kolegów, aby za chwilę samemu szukać dogodnej pozycji strzeleckiej. Po meczu we Wrocławiu był zadowolony ze zdobycz
Na przerwę Portowcy schodzili z bardzo dobrym wynikiem. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Śląsk zaczął napierać i przyniosło to bramkę wyrównującą dla gospodarzy. Maksymilian Rogalski cieszy się jednak z jednego p
Łukasz Zwoliński nie był zadowolony po meczu ze Śląskiem. Według niego, Pogoń była zespołem lepszym i bardziej zależało jej na zwycięstwie.