Leonardo de Campos nie wzmocni Pogoni
Testowany przez Pogoń od ponad miesiąca Leonardo "Leo" de Campos nie zostanie zawodnikiem Pogoni Szczecin. Brazylijczyk pojawił się na wtorkowym treningu ale zajęcia obserwował tylko z trybun.

Testowany przez Pogoń od ponad miesiąca Leonardo "Leo" de Campos nie zostanie zawodnikiem Pogoni Szczecin. Brazylijczyk pojawił się na wtorkowym treningu ale zajęcia obserwował tylko z trybun.
- Łukasz powrócił po roku wypożyczenia i stawia swoje pierwsze kroki w Ekstraklasie, co ważne są one udane i oby tak dalej. Życzę mu, aby skuteczność go nie omijała i pokazywał się dalej w kolejnych spotkaniach -
Po Portugalczyku Bruno Loureiro kolejnym zawodnikiem Pogoni Szczecin został Japończyk - Shohei Okuno, który podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne dwa sezony.
Sześciu zawodników Pogoni przebywa obecnie na wypożyczeniach do klubów, które swoje mecze rozgrywają na szczeblu centralnym. Poza Ekstraklasą mowa oczywiście o I i II lidze. Sprawdziliśmy jak wypożyc
Zapraszamy wszystkich na mistrzowskie cięcie cen w Granatowo-bordowym stylu! Od wtorku do soboty kupicie cały nie przeceniony asortyment o 15% taniej!
Wejście na boisko Patryka Małeckiego mocno wpłynęło na ofensywne poczynania Portowców. Widać, że Małecki jest "głodny" gry, a jego forma idzie do góry. Co po meczu do powiedzenia miał "Mały"?
Na boisku pojawiłsię w 60. minucie kiedy to zmienił Łukasza Zwolińskiego. Zadaniem Jakuby Bąka było rozruszanie gry ofensywnej Pogoni. Sam zawodnik miał doskonałą sytuację na strzelenie gola ale trafił tylko w boczną sia
Eksperci nie mieli żadnych wątpliwości. Drugi gol dla Korony padł po błędzie Radosława Janukiewicza. Po meczu kapitan, Rafał Murawski bronił jednak bramkarza Dumy Pomorza.
Hernani był trzecim nominalnym obrońcą, który zdobył dla Pogoni bramkę w tym sezonie. Wcześniej zrobili to Dąbrowski i Golla. Jak defensor Pogoni ocenił to spotkanie?
Maksymilian Rogalski miał pierwszą okazję w tym sezonie aby wystąpić w spotkaniu Ekstraklasy. Na boisku pojawił się 18 minut przed końcem spotkania. Po dokładnie 13 minutach mógł cieszyć się z bramki po bezpośredn
Dwukrotnie Portowcy gonić musieli wynik w Kielcach, gdzie ostatecznie zremisowali 2:2 z miejscową Koroną. Dzięki uprzejmości fotoreportera Kamila Walasa i serwisowu mks-korona-kielce.pl mamy możliwość zaprezentować Wam k
- Chcieliśmy szukać trzeciego gola, ale możemy być też zadowoleni z jednego punktu - powiedział po meczu Dariusz Wdowczyk. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi wypowiedziami trenerów.