Aktualności

Środowy mecz Pogoni Szczecin z Lechem Poznań w Pucharze Polski oglądał z wysokości trybuny VIP Zbigniew Długosz. Wieloletni zawodnik i trener golkiperów Dumy Pomorza spędził wieczór w towarzystwie ogólnopolskiej ekipy TVP i przedstawicieli fundacji Progressum.


Przed meczem kręcono materiał o walce Zbyszka Długosza do programu "Obserwator" emitowanego w TVP, który będzie można zobaczyć w najbliższym czasie. Zbyszek na stadionie pojawił się ubrany od "stóp do głów" w barwy Dumy Pomorza. I to dosłownie, bo nawet na skarpetkach widniał herb Pogoni Szczecin.

Przed spotkaniem ze Zbigniewem Długoszem w naszej obecności spotkał się też przedstawiciel Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy", który przekazał na jego ręce środki zebrane do puszek przed meczem z Jagiellonią Białystok.

Zbigniew Długosz nie potrafił w tym momencie ukryć wzruszenia i po jego policzkach pociekły łzy. Potrafił z siebie wydusić jedynie kilka słów.

- Dzięki Wam walczę. Proszę, przekażcie wszystkim ogromne słowa podziękowania za pomoc i słowa otuchy. To jest coś niesamowitego... Obiecałem sobie, że gdy wygram walkę z chorobą, sam będę pomagał innym potrzebującym. Raz jeszcze dziękuję i obiecuję, że będę walczył - powiedział łamiącym się głosem Zbigniew Długosz.

Piłkarze Pogoni na przedmeczową rozgrzewkę wyszli w koszulkach ze słowami wsparcia dla szkoleniowca. Co ważne, pracownicy klubu i zawodnicy zorganizowali specjalną zbiórkę środków dla Długosza i pierwsza jej część powędrowała już na jego konto.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4619

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...