Aktualności

  • Kup pakiet pamiątkowych zdjęć, ufunduj paczki dla dzieciaków!

W kalendarzach mamy już listopad, więc za kilkanaście dni we wszystkich domach rozpoczną się powolne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Co roku staramy się w tym okresie wesprzeć placówki wychowawcze kupując słodycze czy akcesoria szkolne do paczek, które znajdą pod choinką.


Zachęcamy Was do wsparcia naszej inicjatywy. Jak to zrobić? Wystarczy zakupić pakiet pamiątkowych zdjęć kibicowskich z roku 2023. Pakiet składać się będzie z 20 wydrukowanych zdjęć w formacie 10x15. Będą to fotografie z meczów Pogoni Szczecin autorstwa Daniela Trzepacza przedstawiające prezentowane przez naszych Ultrasów oprawy, ale i nie tylko. Część zdjęć będzie niespodzianką.

Pakiet zdjęć kosztuje 50 złotych. Do tego dochodzi 20 złotych jako koszt przesyłki do paczkomatu (wysyłka tylko na terenie Polski).

Pakiety zamawiać można przez formularz, który znajdziecie TUTAJ. Podajecie w nim adres e-mail w którym w ciągu 24 godzin dostaniecie potwierdzenie swojego zamówienia.

Zamówienia zbieramy do końca listopada, aby zdjęcia dotarły do Was jeszcze przed Świętami.

CAŁY DOCHÓD PRZEZNACZONY ZOSTANIE NA ZAKUP ARTYKUŁÓW DO PACZEK DLA DZIECI Z PLACÓWEK WYCHOWAWCZYCH!

06-Pogon-Radomiak-2023-05-27

073-Pogon-Lech-2023-10-01

DSC-0417

fey

fot1

fot2

fot3

DSC0064

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4286

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...