Aktualności

W sezonie 2007/2008 Pogoń Szczecin rozpoczęła marsz od czwartej ligi, ku Ekstraklasie. Jak zmieniały się stroje w ciągu ostatnich dziewięciu lat?


Drogę na szczyt rozpoczęliśmy właśnie w strojach marki Zina w których Pogoń grała w IV i II lidze w sezonach 2007/2008 i 2008/2009.

Zina Zina

Po awansie do Ekstraklasy przyszedł czas na stroje marki Nike. Pierwsze, czerwono-niebieskie. W kolejnych sezonach już w odpowiednich barwach, ale jednolite. Dopiero po kilku latach współpracy Pogoń Szczecin zdecydowała się na stroje dedykowane, czyli wykonane na zamówienie. Popularne "pasiaki" okazały się strzałem w dziesiątkę.

Nike Nike Nike Nike Nike Nike

Od sezonu 2016/2017 Dumę Pomorza znów ubierać będzie marka Zina. Będzie tak przez najbliższe trzy lata. Wśród pierwszych opinii o nowych koszulkach przeważają głosy pozytywne.

Zina

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne/fot. Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 6606

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...