Aktualności

Już w sobotę o godzinie 13:00 piłkarze Pogoni Szczecin rozegrają pierwszy mecz sparingowy w 2017 roku. Na pierwszy rzut? Czwartoligowy Jeziorak Szczecin.


Piłkarze Dumy Pomorza przygotowania do wiosennych zmagań rozpoczęli dwa tygodnie temu. Mają już za sobą pierwszy obóz przygotowawczy, który odbył się w Pogorzelicy. Ciężko przypomnieć sobie zimę w której na pierwszy sparing Portowców czekaliśmy aż tak długo.

Jeziorak Szczecin to zespół czwartoligowy. Obecnie zajmuje trzecie miejsce za Energetykiem Gryfino i Bałtykiem Koszalin. Trenerem zespołu jest Krzysztof Kubacki. W zespole znajduje się kilku piłkarzy, którzy powinni być kojarzeni przez fanów rozgrywek regionalnych. Mowa między innymi o bramkarzu Grzegorzu Otockim, który bronił w juniorach i rezerwach Pogoni, pomocniku Mateuszu Chlibyku czy napastniach Wiktorze Kasztelanie czy Marcinie Gniotku.

Zespół z Załomia rywalizował tydzień temu w grze kontrolnej z drugoligowymi Błekitnymi. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem drużyny ze Stargardu 8:0. Dla Portowców mecz ten ma być pierwszą przyjemnością jakiej zaznają po ciężkich treningach w Pogorzelicy.

Będzie to też ostatnia szansa dla Kazimierza Moskala na podjęcie decyzji których piłkarzy zabrać ze sobą na Cypr. Kadra zespołu na drugie zgrupowanie liczyć będzie 25 piłkarzy.

Wstęp na boisko przy ul. Pomarańczowej jest oczywiście bezpłatny. Pamiętać jednak należy, że mecz ten nie ma statusu imprezy masowej i obejrzeć będzie go mogło tylko 999 kibiców. Klub planuje też przeprowadzenie transmisji LIVE video.

Sparing
Pogoń Szczecin - Jeziorak Szczecin
21.01.2016, godzina 13:00
boisko przy ul. Pomarańczowej

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4126

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...