Aktualności

Przed nami starcie w dole tabeli. Po meczu w Krakowie dowiemy się czy Pogoń chociaż na chwilę odskoczy od stawki zespołów, które walczą o utrzymanie, czy będzie ich częścią.


Trener Maciej Skorża zabrał ze sobą do Krakowa najmocniejszą kadrę jaką dysponuje. Żaden z zawodników nie narzeka już na urazy i wszystko wskazuje na to, że trener do dyspozycji będzie miał wszystkich piłkarzy. Niewiadomą pozostaje ustawienie na jakie zecyduje się trener Maciej Skorża. Przez dwa tygodnie zespół przygotowywał się do gry w systemie z trzema obrońcami. Jednak czy już teraz zespół jest gotowy na grę w nowym ustawieniu? Trener przekonywał, że tak i pozostawił sobie furtkę do gry w nowym ustawieniu już w poniedziałek.

- Wszyscy sobie zdajemy z tego sprawę, że w poniedziałek czeka nas kluczowy mecz – zaznacza w rozmowie ze stroną oficjalną Ricardo Nunes. - Dla Cracovii również będzie to ważne spotkanie, bo też mają swoje problemy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by przywieźć do Szczecina trzy punkty. Teraz najważniejsze jest to, by przelać nasze umiejętności na ligowe starcia, by zrobić jak najwięcej i piąć się w górę tabeli.

- Przed takim meczem jak ten najbliższy z Pogonią nie powinno się zbyt wiele mówić, choć słyszałem, że oni szykują się na wojnę. My skupiliśmy się na sobie. Wróciliśmy do podstaw, pracowaliśmy nad intensywnością gry. Straciliśmy w tym sezonie zbyt dużo bramek po 80. minucie, więc praca nad wytrzymałością też jest konieczna - powiedział za to trener Michał Probierz.

Zespół Probierza tak jak i Pogoń jest w dołku i ma problemy z regularnym punktowaniem. Oni też liczą na przerwanie złej serii i komplet punktów w poniedziałek. Trener Cracovii również ma ten komfort, że ma do dyspozycji prawie całą kadrę swoich piłkarzy.

Który z trenerów będzie miał więcej powodów do zadowolenia po poniedziałkowym meczu? Przekonamy się jutro wieczorem.

Lotto Ekstraklasa
Cracovia - Pogoń Szczecin
16.10.2017, godzina 18:00
stadion Cracovii

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4173
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...