Piłkarze Pogoni Szczecin we wtorek odbyli pierwszy trening w letnim okresie przygotowawczym. Poniżej znajdziecie trzy fotorelacje z zajęć, które otwarte dla mediów były przez kwadrans.
FOTORELACJA CZ. 1 - AUTOR: GOSIA ELMERYCH
FOTORELACJA CZ. 2 - AUTOR: TOMEK KAZIMIERSKI
FOTORELACJA CZ. 3 - AUTOR: DOMINIK MARKIEWCZ
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.