Aktualności

  • Piotr Celeban: Cieszę się, że jestem w Śląsku i tyle

Przed meczem, gdy zobaczyliśmy w pierwszym składzie Piotra Celebana zastanawialiśmy się jaki będzie to mecz w jego wykonaniu i jak zostanie przywitany przez kibiców. I było tak jak się spodziewaliśmy, przy każdym kontakcie z piłką "Cele" był wygwizdywany i delikatnie mówiąc trybuny nie były mu przychylne.


- Czy te wyzwiska na mnie zadziałały? Cieszę się, że jestem w Śląsku i dla mnie temat tego meczu i wyzwisk jest już zamknięty. Z Pogoni nie otrzymałem żadnej oferty. Odbyła się luźna rozmowa w momencie gdy zespół wznawiał treningi. Odpowiedziałem włodarzom, że czekam na oferty zagraniczne i od tego momentu nie było żadnych rozmów na temat mojej gry w Pogoni. Nie wiem dlaczego kibice tak to odebrali - mówił tuż po meczu wychowanek Pogoni Szczecin.

Celeban po meczu był wyraźnie niezadowolony. Według niego Pogoń wygrała dzięki indywidualnym błędom jego zespołu.

- Pogoń nie jest tak dobra jak wskazuje tabela po dwóch spotkaniach. Miała lepszy dzień niż my, wykorzystała nasze błędy i tyle. Gdy traci się cztery gole, rzutuje to na cały zespół. Myślę, że z meczu na mecz nasze zrozumienie będzie się poprawiać. Pozytywnie patrzę na dzisiejszy mecz i kolejne dni w Śląsku - powiedział o samym spotkaniu Piotr Celeban.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2793

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...